Отговори
# 675
  • Мнения: 328
Здравейте  Hug,
Признавам си без бой че не съм ви чела  Blush, но утре като се поосвободя ще ви изчета  Crazy Heart Eyes
Влизам на бързо за да ви почерпя  Party виртуално че днес Моето малко Съкровище Теди стана 4г.  Party Heart Eyes
Тази е за детската градинка която сигурно след малко ще сия хапната децата за десерт  Crazy


А тази е за вкъщи за довечера  Crazy


Да ви е сладко на Всички  Heart Eyes Hug

# 676
  • Мнения: 445
Добро утро и от мен,момичета!
Рядко пиша ,но с този ремонт ,който ни тресе   Sad
Честит рожден ден на патерици на всички рожденници -да се сбъднат всичките ви мечти Hug
Zaza -на мен последната менструация ми беше 16.09 и терминът ми е 23.06 -в този ред на мисли с Helen може да се засечем в Окръжна  Hug само да изкарам до край ,че вчера такива болки имах и контракции,а за отичането на крака и ръце не ми се и говори .Аз все мисля ,че има време за багажа ,ама като ви гледам и имам усещането ,че изоставам.
Helen 30 и Рао -ми аз ви изпуснах предния път на кафенце ,пишете ми кога ще се видите и ако мога и аз да дойда .Helen нали с теб сме при един и същ доФтор може да си споделим кое ,как.
Gachoni къде си  newsm78 как си ??? поисках ти приятелство във фейсбук -ми ти се ден по-рано от мен родена ,аз съм на 10.07 ,нооо съм с 3г. по-дъртичка Grinning,ама пък виж ти второ бебче чакаш ,а аз изоставам  Hug
На всички много прегръдки от мен,специални за Йоанна и Деската -нашите героини  Heart Eyes
Чин -ама хубаво й го каза на свеки ,имаше нужда да се освести малко ,опасна е !

Хайде тогава тоя път трите да се видим... Даже ако има още някоя бъдеща мама, желаеща да се присъедини  Hug
ichkata83 ти беше при д-р Тотев, нали  Simple Smile Няма да е лошо да обменим информация, че понякога много ме озадачава  Peace
Нашият тати също обича по-твърдата музика, в резултат на което се сдобихме с това:
http://mamajune2011.snimka.bg/baby/pokupki.576668.23319601

Последна редакция: ср, 04 май 2011, 11:36 от helen 30

# 677
  • софия
  • Мнения: 1 305
Анна2, колко беше бебо предния път, не мисля че 2500 е малко бебе има време ще наддаде над 3 кила  Praynig и Дани се роди 3600, бебка няма да е толкова  Rolling Eyes
Чин на Елдра заглавието е супер. Каква болница, няма да те вкарат Hug Naughty
Така ми се схващат прасците после цял ден ме болят и ръцете ме болят, но се понася Simple Smile, това да е.
Момичета моята количка няма кош за новородено, но има пълно легнало положение, дали става за бебка newsm78
Гачони да е жива и здрава Теди  bouquet

# 678
  • Мнения: 2 456
Гачони, да ти е жива и здрава Теди

Цвети, няма нужда от кош за новородено, щом има напълно легнало положение.

(Пловдивски мами, можете да си направите тема в календара за срещата  Peace)

# 679
  • Мнения: 20
Добро утро момичета!

Деска, мерси за закуската! И на мен ми е много мило като чета за малката Йоана. Колко кг я изписаха? Видях, че наддава добре. Дай боже! Praynig Как няма да е борбено човечето с такава майка Simple Smile

Чин
, в целият този цирк с твоята свекърва, какво казва доктора? Има ли причина да влизаш в болница? Доколкото си спомням и той беше казал, че е нормално. Аз като гледам тук сме много мами с по много повече контракции  newsm78 Каза, че доктора е печен. Ще я убеди, че откача и че няма смисъл само да те травмира. Споко!

Елдра,
, радвам се че накрая си поспала, а за зайците още повече.  Party

И аз вчера май имах болезнена контракция, защото яко ме хвана кръста. Та набързо пих 2 магнерота и 1 нош па и право в леглото. Днес ще го карам по лекичко. Вчера чистих много, готвих 2 часа и вероятно е от това. Трябва вече да си сядаме на д-тата. Това важи най0вече за тия с ремонтите.   bouquet

# 680
  • Мнения: 21
Gachoni, да ти е жива и здрава малката кукла, да стане най-добрата кака  Hug bdbaloni baloni baloni Tada

# 681
  • Мнения: 149
Здравейте мамчета

От 2 дни мъжо си е в къщи и една взех да изплувам от новото количество багаж с което трябваше да се справя... плюс Белата беше доста кисела тези дни, та едва сега почвам да си поемам дъх... Сега използвам докато мъжо отиде да се занимава с колата, а малката спи да видя как сте, но ви прочетох на диагонал, че бързам да влезна в банята преди да се е върнал мъжа ми...

Деска - добре дошла пак при нас!  Hug Много се радвам, че всичко при вас е наред и се гушкате вече в къщи с малката принцеса  bouquet За мириса на бебе - аз го оприличавах на прясно изпечени кифлички...като се сетя и едва се сдържам да не се разрева. Наистина е омагьосваш... някъде бях, чела че ние жените се влюбваме с носа си  Simple Smile (а мъжете с очите Wink)

Зузи - мерси за инфото за кошчето! Тези дни трябва най-после да се ориентирам в избора си и да накупим поне основните неща за бебо.

Гачони - да ти е жива и здрава дъщеричката! Все така красива и умна да расте!   bouquet
С теб имаме интересно съвпадение - и двете ни деца ще са горе долу по-едно време раждани  Simple Smile

  

Последна редакция: ср, 04 май 2011, 13:40 от heberlea

# 682
  • Мнения: 38
Чинче, малко по-назад пуснах една идейка за заглавие.
''Ей,мамчета,не се плашете. Юнчетата са големи вече.''Деската, радвам се, че сте добре. Това са незабравими мигове и емоций. Наслаждавай им се. Hug
За залъгалките-аз съм купила каучукови на CHICCO 0+. Пластмасата винаги ми е дразнила и убивала бебчетата.

# 683
  • Мнения: 158
Здравейте  Hug

След тежка безсънна нощ спах до 11ч като никога,но ми беше много отпаднало.Още 1 ден и съм към дамите с болнични,но сега съм на работа и в това мрачно време още по-сънливо ми става.

Да е жива и здрава малката Теди!Много радост да ви носи Гачони!  Hug

# 684
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Гачони, честит рожден ден на твоята девойка! Да ти е жива и здрава! Simple Smile

Аз пък съвсем се олях, спах и през нощта, та чак до обяд, а можех май и още да продължа.  Embarassed

Роси, и на мен ми става горещо нощем, отварям прозореца преди да тръгна да се изпотявам и поддържам по-хладно. Мъж ми не знам как го преживява това, дали му е студено....  Thinking

# 685
  • Sofia
  • Мнения: 40
Maidenly, Мерси за инфото, ще се пробвам и аз в кварталната аптека.
Rossy Dilova,  и аз се потя нощем, цялата ставам мокра и то само около гърдите. От преди няколко месеца съм така но напоследък е ужасно, мисля че даже леко настинах от това. Имам чувството че трудното дишане и учестения пулс провокират това. Иначе и аз задържам вода но не мисля че това е фактор. Бях чела че бременните се потят повече заради хормоните, особено последните месеци.

Чин, аз имам доста често контракции но зависи и колко съм натоварена, психически физически. Средно около 10 в нормален ден, но това докато работех де, сега ще видим. Преди месец усетих в продължение на 40 мин контракции на 5 мин с лека болка , малко се бях шашнала ама на виж нищо ни няма. Не мисля че има логична причина да те вкарват в болница заради едни контракции.

Деската, благодаря за закуската , много се радвам как се чувстваш и как разказваш за преживяното.
АНА, наистина много ти се насъбра. Дано всичко да е наред, и да се роди голямо бебче. Praynig
Елдра, е най накрая малко спокойствие и за теб.
Ганчони, да ти е живо и здраво малкото съкровище.

Аз днес тичах по задачи сутринта, но вече съм свободнаи се чудя , да чета статии ли  или да гледам сайтове за покупки за бебо  Laughing

Успех на всички които са на прегледи и да донесете само хубави новини. Hug

# 686
  • Мнения: 140
Здравейте момичета Hug
аз съм мама на едно юнско диваче,чета ви и се сещам как бяхме нашата дружина миналата година :0
Но днес искам да споделя радостта си с вас,моята сестричка е с термин 5 юни и чакахме 2 госпожички,днес те решиха да се появят на бял свят,всички са добре,родиха се 1900 и 2300,ще постоят малко в кувиоз,нямам търпение да ги гушна.
Искам да ви пожелая в най-скоро време и вие да гушкате най-хубавите бебоци,усещането е невероятно,не може да се опише с думи
лек ден ви желая Hug Hug Hug

# 687
  • Мнения: 149
Я - не само аз ставам нощем да отварям прозореца Simple Smile Вече бях почнала да се чудя, дали е от бременността или ме хваща критическата  Wink Едни вълни, едно сърцебиене, особено ако нещо се притесня...онази вечер Белата са примъкна при нас, а мен като ми стана едно жегаво...приместих се да спя аз в нейното легълце Simple Smile

Ани2 - дано притесненията ти са напразни!  Hug Пък щом е над 2500 нищо му няма на детенце - малко повече папкане и скоро ще си изпревари връстниците. Белата се очертаваше да се ражда пак по 24 май, но доки каза че тогава в болниците няма кой да ми обърне внимание и ... чак на 30 май ме клъцнаха. Добре че си устиска и детенце и се роди почти на термин...Сега пак ще трябва да стискам кълките и да се моля да чака...

Естелита - честита ви двойна радост! Пожелания съвсем скоро да са в прегръдките на близките си!

# 688
  • Мнения: 57
heberlea, как ще си единствената....мъж ми само ме гони да ме завива, а на мен ми е топло, не издържам. А през деня ходя у дома с едни тънки сатенени нощници, щото така се потя, че тениските ми вир вода стават, а с нощниците като се изпотя, запирам и след два-три часа е суха и готова за обличане. Не знам как е в България, но във Виена е едно слънчево и топличко, мъжо е на работа, а аз досега гледих на малкото дрехите, щото сега се потя, пък си представям юни какво ще е.

gachoni, Честит рожден ден, на малката принцеса!
ESTELITA, честита ви двойна радост!

# 689
  • Мнения: 4 370
Аз днес какво правих какво струвах и пак се озовах на работа. Само че си заключих стаята, за да си свърша това за което бях отишла. Бързо ме надушиха и се започна едно постоянно чукане и натискане на бравата. Чак се възгордях колко съм търсена. Обаче си трая.  Mr. Green И телефона не вдигам. Обаче като отидох до тоалетна и съм забравила да заключа, и веднага се намърдаха почти една след друга, че едвам пак врътнах ключа. Така откарах почти 4 часа. Имаше и още работа. Но вече я взех за у нас. Едни договори остана да прегледам, ама мога и у нас да си ги чета, че като ги видях набързо, изобщо не отговарят на предварителната ни договорка.
Сега съм у нас и си почивам. Естествено и корема ми е яко стегнат от около час. Това за една контракция ли се брои? Аз постоянно съм със стегнат корем. Но и магнерот много не пия. Пия вече като усетя че имам и леки напъни. Това се случва вечер и не мога да стана от леглото, защото имам усещане че ще излезе. Много странно. Миналия път нямах такива проблем. Но вече нали влизам в 9я и ми е спокойно. Като си му дойде времето ще се появи.
Довечера съм и на родителска среща. Дано ме поотпусне малко корема, че на малките столчета съвсем ще се стегна.  Grinning

Гачони, да т Grinningи че жива и здрава Теди. Весел празник днес ви пожелавам.

Естелита, и на вас честита ви радост! Бързо да наддадат бебетата и майка им да се възстанови по скоро.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт