Какво друго освен попара за закуска?

  • 3 077
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Аз купих днес кус-кус на Плазмон-Нане,утре ще го ядем за първи път и обещавам да докладвам

# 16
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз купих днес кус-кус на Плазмон-Нане,утре ще го ядем за първи път и обещавам да докладвам

Много е хубав кус куса на Плазмон. Той е съвсем дребничък и дори няма нужда от пасиране (хапва го така и дъвче Wink )Слагам му малко масло и някакаъв плод и Дани много го харесма.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 298
За сутрешна закуска редуваме следните неща:
попара; кус-кус (на Плазмон) със сирене; овесени ядки (или смес с ръжени, пшеничени, просо) с настърган плод и малко адапте или със сирене; млечните каши Лека нощ на Хип; плодовите дуети на Хип (те са включени и в следобедните закуски).

# 18
  • Мнения: 2 673
давам млечна попара, кисело мляко, макарони - звездички

# 19
  • Мнения: 255
Но идеите за овесено ядки ми харесаха - а какви купувате вие - има ли зна4ение или каквито намеря?


Има едни екстрафини овесени ядки Bruggen - най-добрите, който съм пробвала  Simple Smile.

# 20
  • Мнения: 2 673

Но идеите за овесено ядки ми харесаха

ако детето няма запек и даваш овесени ядки е меко казано неразумно.

# 21
  • Мнения: 46 518
Мойри, защо? Тогава децата не трябва да ядат и круши, и сливи, и мляко,  въобще всичко, което се води разхлабващо. Вкъщи е задължително една от закуските /сутрешната или следобедната/ да е зърнени храни, най-често овесени ядки.
Вече и в детските градини въвеждат нов рецептурник за здравословно хранене и там присъстват въпросните ядки.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 271
Наистина, овесените ядки по принцип разхлабват, но при редовна употреба. Свеки ги яде всеки ден и на нея и действат, но като дам 1-2 пъти седмично на Бобо, изобщо не го разхлабват. По принцип гледам да комбинирам нещата - ако на закуска съм дала нещо разхлабващо, за обяд или следобедна закуска гледам да има ориз, или нещо друго затягащо, за да е нормално..... всичко.

# 23
  • Мнения: 5 370
Аз да докладвам - дребонски си олапал кускуса като пате.
Със сиренце и малко масълце. Peace

# 24
  • Мнения: 1 645
Момичета от къде го купувате кус - куса на Плазмон,и дали е ситен newsm78

# 25
  • Мнения: 106
Бисквити с настъргана ябълка или с банан.

# 26
  • Мнения: 5 370
Момичета от къде го купувате кус - куса на Плазмон,и дали е ситен newsm78
Ами аз го взимам от магазина на ПАтриарха.
Там имат сичко на Плазмон.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 298
Момичета от къде го купувате кус - куса на Плазмон,и дали е ситен newsm78
Ние го взимаме от Щъркел, но съм го виждала и в Малечко. Размера на зърната не мога да го сравня с обикновения кус-кус, защото не съм купувала такъв, но ние Плазмон не го пасираме допълнително и затова си мисля, че е ситен.

# 28
  • Мнения: 1 645
Благодаря ви момичата Hug,ще проверя в Щтъркел,че съм от Пловдив,а другите магазини са в София

# 29
  • Мнения: 1 541
Mами, супер сте, много идеи ми дадохте. сега разнообразието го има, само ако мога да накарам бебо и да прояде... Crazy нещо не ни се отдава напоследък, имаме хрема Tired

Общи условия

Активация на акаунт