Голямата Майска дружинка, стана на годинка!

  • 27 554
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 360
Честит Рожден ден на Ники!
Честита месечинка и на Митето,Константин и Марти!
Аз да почерпя за нашата последна месечинка

# 16
  • Мнения: 52
Честит рожден ден на Ники, Рали много да те радва и весел празник!!!!

Момичета, нашата мама Ани на бебе Вики се оказа скрит таланат, прави невероятни фонданови тортии, ние се  уредихме за РД на Мирко с торта от фондан на мечо пух и тигър. Ани, чакаме си най-хубавата торат Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 3 565
Благодаря Ви, момичета!   bouquet

Ето и малка виртуална почерпка от името на рожденника

# 18
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Честито на рожденика! Да е жив и здрав!

# 19
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Здравейте от нас!
Честито на рожденика!

# 20
  • Мнения: 150
Грийнче, честит ти 1ви рожден ден на Ники! Да е жив и здрав и много усмихнат Hug

Маделикс, благодаря за хубавата тема! Дано сме по активни Laughing

Да кажа за прегледа при кардиолога, казаха че е от бързия растеж или по точно някакво образование като конец между клапите на сърцето, което се е образувало още докато е бил в корема ми, но не е нищо страшно,не е и заболяване и ще отшуми с времето.

Да похваля и доктора в Детско Здраве, д-р Демирев, беше страшно любезен и внимателен и съм много доволна, все още са останали  свестни лекари преглеждащи по ЗК Wink

# 21
  • Мнения: 39
Нели, много се радвам за Борисчо  Hug Така и ти вече ще си по- спокойна  Heart Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Честит рожденик на Грийнчето и на всички малки рожденици от предните дни  Hug Hug Hug
Да бъдат живи и здрави, послушни и весели!

Ние махахме третата сливица на Кали миналата сряда - мина много леко - час и половина след операцията вече танцуваше в стаята, пееше и искаше да си ходим  Mr. Green
Утре вече е на градина - тъкмо навреме да почерпи, че и тя пораства.
Силве, като каза за торти - една пловдивска мама също прави невероятни торти - по традиция тя си ни ги прави нашите - утрешната ни е тази



Аз вече нямам търпение да тръгне Кики на градина, че подивя това дете в нас  ooooh!

Белата няма наченки да ходи, не може и на краката си да стои сама - в отбора на мързеливите дебели бебета сме  Mr. Green Затова пък не млъква и казва мама, баба, кака и разни неразбираеми  Laughing

# 23
  • Мнения: 52
Змейче, тортата е супер, искаме снимки от РД на Кики.  Весел празник утре Heart Eyes

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 252
Записче с ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА НИКИ!Дните му да бъдат изпълнени с много усмивки, щастие, весели игри и приключения!   Gift
Честито и на рожденниците от миналите дни! Да са здрави, весели,щастливи и усмихнати дечица! nbirthday
Честити проходили крачета на Макси.Madelix ,благодарско за темата   bouquet
Силвенце,благодарско за рекламата  Laughing Нека да дойде 17-ти за да я подплатим и със снимки  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 735
Христос Воскресе! Много здраве, късмет и щастие ви пожелаваме!  easter

Ние се завърнахме - беше супер, по цял ден навън, на Габи личицето и ръчичките почерняха, да не говорим за моите...  hahaha
Да видим кога пак ще хванем пътя...

Ради, благодарности за темата!   bouquet

Рали, честит рожден ден на Ники! Да ти е жив и здрав!

Честити месечинки на порастналите дечица, айде, следващият месец - рождени дни   bigdance2

Ани, след тази реклама (макар че снимките във фб са не по-малка такава), направо да те наемем, а? Какво ще кажеш? Мисли за тарифа (съвсем сериозно! Simple Smile че ние сме другата седмица, живот и здраве  Mr. GreenHeart Eyes

Змейче, да нацелуваш адашката, която пораства. Тортата е супер!
Габи продължава да се придвижва по дупе (вкл. и по пода на заведенията, по тревата и по цимента  Joy - бърше ли, бърше прахоляка, но е повече от доволна). И тя няма мераци да ходи, не стъпва, но приказва. Знае няколко животни какво правят, че и познава някои  Joy видя крава на живо и беше много доволна - имитира я как мучи. Ние за сега сме по интелектуалните занимания явно...

Надявам се, че всички тревоги по дечица са отминали  Hug

Лека и до скоро!

# 26
  • Мнения: 95
Включвам се само да попитам, не съм ви чела, надявам се по-късно да имам време и да изчета. На Джу му излизат много странни обриви и се чудя от какво може да е. Вчера беше много крив, не спа цял ден, рева, накрая го събличам да го къпя, и гледам крака му нагоре и ръката целите огнено червени и покрити с бели хроли. Дадох му капки против алергия, изкъпах го, след малко нямаше нищо. На сутринта гледам пак се появиха, но по-малко, след 30 минути пак изчезнаха без да съм му давала нищо. От време на време излизат 1-2 пъпки и на лицето и се скриват след малко. Така днес цял ден, излизат, скриват се. Чудя се и не мога да си го обясня. На някой случвало ли се е?

# 27
  • Мнения: 219
Запис и от мен. Темата ме подсеща, че не остана време до РД Simple Smile
Herzog не съм чувала до сега за такъв обрив. Може би е лека алергия към нещо. Дано някой да помогне и да те насочи.
Рождениците да са живи и здрави.
Болничките и всички с цицини или ударено да им минава  бързо Hug
Ние пък вчера ходихме до Крушунските водопади и Деветашката пещера. Малката седя при баба си, а ние добре се поразходихме. Препоръчвам като дистинация, заслужава си. Намират се близо до Ловеч.

# 28
  • Мнения: 1 167
Включвам се само да попитам, не съм ви чела, надявам се по-късно да имам време и да изчета. На Джу му излизат много странни обриви и се чудя от какво може да е. Вчера беше много крив, не спа цял ден, рева, накрая го събличам да го къпя, и гледам крака му нагоре и ръката целите огнено червени и покрити с бели хроли. Дадох му капки против алергия, изкъпах го, след малко нямаше нищо. На сутринта гледам пак се появиха, но по-малко, след 30 минути пак изчезнаха без да съм му давала нищо. От време на време излизат 1-2 пъпки и на лицето и се скриват след малко. Така днес цял ден, излизат, скриват се. Чудя се и не мога да си го обясня. На някой случвало ли се е?
Дали това може да е някакъв вид шарка(просто предположение) момичета  newsm78 ?Или са ни малки още дечицата .......
 
Четито на днешния ни малък рожденник.

# 29
  • София
  • Мнения: 164
Ето ме и мен  Party минавам на бързо, че много ми се спи вече  Tired Отдавна не съм влизала и не съм ви чела, вече започнахте да ми липсвате много, но нещо с фактора време не мога да се оправя, а и малката не ме оставя да седна пред компютъра. Все по малко спи, повече игри и внимание, знаете как е... Сега съм се заровила да чета за ОДЗ-тата, май нямаме никакви шансове, а скоро ще останем на МРЗ и ще стане по кофти положението, като гледам май и няма да я вдигат от юли както се говореше  ooooh!

Честито на всички които вече навършиха годинката, да са живи и здрави и да радват своите родители все повече   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт