Дами 40+/18-та тема

  • 33 325
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
Привет мацки!

Аврора, при първа възможност ще се отдам на мечти с твоите снимки!

Рехаб, всичко ще е наред в четвъртък, ще мине и замине бързо и вече ще си свободен човек!

Боби, явно за дълго се местите, но и тук има и хубави неща! Hug

Моята мома е пресипнала, да видим ще се разболяваме ли или ...

Оставям ви, че принцесата иска внимание

# 31
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Здравейте момичета!
Да се разпиша и аз, че нещо напоследък не мога да се добера до компа.

Добре дошла на Люси!  bouquet

Боби, на вас също - като чета за 100+ кашони - да не би да си идвате за неопределено време? Нещо май съм изпуснала от предишната тема  Mr. Green

Ели, май не съм ти честитила новата работа - ха, честито и повече време да си на нея и да ти харесва!

Рехаб,  fingerscrossed  Всичко ще е наред!  Heart Eyes

Добре дошла и на Flash*   bouquet

На всички останали  Hug и много пролетно настроение!   bouquet

# 32
  • Мнения: 255
Благодаря, момичета, радвам се, че са ви харесали. Ели, може да рисуваш, разбира се, само после  показвай.  Grinning
Григори, гадна случка. Уж съм свикнала с подобни идиотщини, но някак все се възмущавам и ми е трудно да приема, че има нормални хора, които да направят подобно нещо.  Twisted Evil

# 33
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Добре дошла  Flash   bouquet
Снимки ще разглеждам довечера.
Григори  spoko

Аз повече с португалци на почивка не отивам  Naughty
Да стане единият посред нощ да яде, да не би да му изядат неговата част  ooooh! Не поискали да вземат една лелка за 3км / колите са техни / - не били такси  Thinking Всеки трябвало поне по веднъж да измие чинии - а едната българка като влезе в кухнята и 3 дни не излезе / готви ни на всички 12 човека/  ooooh! Възмутена съм, а единият ми е и пряк шеф. От вчера е започнал да се заяжда с всички, буквално  #Cussing out

# 34
  • София
  • Мнения: 175
Привет!
Писах,писах преди обяд и взе,че всичко се затри  Tired
Благодаря на всички за положителните и окуражаващи думи!!  bouquet
За утре съм подготвила тежката артилерия  Mr. Green
Бобче,пожелавам бързо възстановяване на Леа и на теб пързо привикване към родната картинка,поне пък имаме "човешки" бири  Laughing
Дором, ей тия португалци при мен да ги пратиш,за да ги очовеча  Twisted Evil Понеже по празниците се събирахме с една тайфа,предимно от мъже и готвене,приготвяне трябваше аз да го правя,набързо раздадох задачи и наставления кой какво да прави,за да не се учат на готово  Mr. Green
Ама ха-като искат да работя през почивните дни,заради тях,нека и те да свършат нещо  Twisted Evil
Добре дошла на Флаш! Hug
Григори,  Hug Hug, тъжно и тъпо,много жалко,но в последно време хората оскотяха и нямат никакъв морал.

# 35
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Айде и от мен едно "кац" в темата.
Добре дошил на новите кукли.
За споделяне-нещо ми липсват случки.Освен,че нинджата е обградил едно хууубавичко 6.05,защото очаква подаръци,по случай случая Wink

# 36
  • Мнения: 3 371
rehab ,  Hug стискам силно палци ! Имаш цялата ми положителна енергия за утре ! Praynig Praynig Praynig

Flash ,  Hug радвам се да те видя и тук !  bouquet

Григори ,  Hug за съжаление и аз имам още по- фрапиращи случки от това място , което иначе трябва да бъде място за покой !

Аврора ,  Hug страхотни снимки !
ДОРОМ ,  Hug липсваш ми !

# 37
  • Мнения: 19
Да взема да се запиша, че колкото съм заблудена, току виж сте преполовили темата, а тя е наистина страхотна!
Ели, браво за новата!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Не зная при вас как е, но аз като ви чета ми става едно..................... приятно! Зареждам с положителна енергия и продължавам напред. Peace
Flash, тук ще се чувстваш удобно, защото има само изключително невероятни жени! Flutter
На всички, които имат нужда - стискам палци, а на всички останали, желая това за което на другите стиаскам палците! Heart Eyes
Много ХУБАВИНИ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 38
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Добро утро  Hug
Григори закъснява  newsm78
Да ви сервирам от моята закуска тогава


# 39
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765

И ти на мен  Heart Eyes
Ако не си на работа от много рано мога да дойда на кафе някоя сутрин  newsm78

# 40
  • Мнения: 70
Добро утро ето още едно красиво кафе.Гледах снощи до късно Реал Барселона.Рехаб стискам палци за днес да пишеш после какво е станало HugБоби същият номер на телефона ли имаш?Свраче да купиш желания подарък на нинджата.Хубав дъждовен ден момичета

# 41
  • Мнения: 5 370
Добро утро!

Снощи ревах отчаяно без повод, писах отчаяни смс-и на един приятел и днес знам, че ще ме съсипе от въпроси, защото смс-ите звучаха....ужасно...

днес вече ми няма нищо.

И....по подутия ми корем се сетих за причината. ooooh!

С годините става все по-зле....Като бях млада, ме болеше и корем, и гърди, сега не ме боли нищо, но си имам екстри на психическа основа. ooooh!

( да не говорим какво МНОГО ми се прави и как побеснявам  Twisted Evil)

# 42
  • Мнения: 505
влизам, само да пожелая щастлив край на делото на Рехаб  Hug

Аврора, до сега се захластвах по снимките ви, прекрасни са както и местата на които сте били, благородно ви завидях за това де... но чрез снимките се почуствах все едно и аз съм била там, е преживяването на живо сигурно е къде-къде по велико, но и това ми стига  Hug и за кви диети иде реч, то ти си само кокали.... newsm78

# 43
  • Мнения: 255
Ела ме виж сега след цяла седмица тикане с козунаци.  Grinning

# 44
  • Мнения: 608
Вчера се запознах с един гватемалец-художник, ама страшно готин тип Simple Smile Искам да ви покажа няколко неща от него, много ме кефи творчеството му.




Тъй де-поканих ви на виртуална изложба на един талантлив човек от другия край на света Simple Smile

Аврора, разбира се, че ще покажа, ако направя картина по твои снимки  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт