БУРГАС - слънце, море и още нещо ...

  • 42 725
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Пък аз принудително отказах цигарите, дебела съм, пуши ми се и ми се ядат праскови. Ама пък ми е хубаво и се чувствам хубава  Mr. Green

# 676
  • Мнения: 2 577
Добре , не мога да разбера Ками защо подминава постовете за срещата? ...

Веднага отговарям - Камито от началото на 2006г., една петилетка вече е първа по срещите. Статистиката сочи 95% организация и 90% присъствие на форумски срещи, дори и когато от много желаещи са се събирали в крайна сметка едва две-три.
Така, че където и когато кажете, мен и да ме няма в списъка ще се появя, дори и на някой вече да съм и омръзнала и да не искат да ме гледат Mr. Green
Едно време всяка неделя имахме среща с децата в морската, а всеки месец се събирахме вечерно без тях .... много несериозни станахме...
Мога и анкетка да пусна пак, нооо мислете за място, аз нямам претенции, мога и да запазя Simple Smile
Като гледам за нещушачи ще е заведението Simple Smile
Гал къде има музика?

Сега се ослушвам вече за новогодишни оферти... Интересно ми е дали сте чули нещо за Бургас, че да се ориентирам

 

Последна редакция: пт, 21 окт 2011, 10:59 от Ками*

# 677
  • у нас
  • Мнения: 5 742
Аз гласнах,  като гледам Ками ние сме първите гласували.  Laughing

Гале, онзи ден те мернах от далеч, много си отслабнала, направо си се стопила.  Wink

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 6 543
Аз съм за 12 като,че ли.Аз знам само Домино ,друго не се сещам  Rolling Eyes


Гале, онзи ден те мернах от далеч, много си отслабнала, направо си се стопила.  Wink



Аз затова викам,че съм обратно на хората ,но все пак полагам и усилия .

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 644
Олееее, как хубавичко се раздвижила темичката! Аз  откак родих тука не съм писала!

17 кг. и не си качила грам?!
Еми, кучка си пък... Crossing Arms

Мамка му 10кг отслабнах със спирането на цигарите за 40 дни, а 3 месеца след последния фас забременях и сега съм валат с 20 кг отгоре. Дебела, гладна и безпомощна кърмеща. А иде зима, свинско и винско!  ooooh!

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Аз няма да гласувам, ще гледам да се нагодя според ситуацията, че на 12 тати има РД  Peace

# 681
  • Мнения: 94
Пак да помоля да ми  препоръчате детегледачка между 40-55 години..... Praynig

# 682
  • Мнения: 1 813
Аз на 12.11 със сигурност няма да мога, ще гледам да се справя ако е за другата дата.

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Пак да помоля да ми  препоръчате детегледачка между 40-55 години..... Praynig
И защо искаш да е толкова млада? Не мога да помогна, моите са възрастни.  Rolling Eyes

# 684
  • Мнения: 193
Дзак  Laughing
Аз пък си пуша и ми е вкусно...., и то много. Ама искам и аз да посваля това онова от тук-там, ако може де, не се натискам много.

На нова работа съм от месец .... След 7 години 30 минутно вървене на отиване и връщане до Морското пеша, сега взех, че се разработих на 3 минути БАВЕН ХОД пеша от къщи. Отидох да психологствам в Електрото , фук-фук!

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 6 543
Пуши,пуши ....и на теб ще ти дойде акъла някой слънчев ден  Mr. Green
Иначе честито за работата,явно те кефи.

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 628
Абе къде ги намерите тези нови работи, аз си счупих краката да търся?

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Абе къде ги намерите тези нови работи, аз си счупих краката да търся?
Който търси намира  Wink
Инка е специална... Wink

# 688
  • Мнения: 6 742
То само с търсене не винаги става Wink

# 689
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Дзак  Laughing


На нова работа съм от месец .... След 7 години 30 минутно вървене на отиване и връщане до Морското пеша, сега взех, че се разработих на 3 минути БАВЕН ХОД пеша от къщи. Отидох да психологствам в Електрото , фук-фук!
Честито за новата работа  Hug И аз от другата година ще я търся,че да видим.....места много,ама май все с връзки,пък мойте хич ги няма..... Tired

Общи условия

Активация на акаунт