кога отпада нощтното хранене

  • 1 697
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 344
Всяко дете е индивидуално и става по различно време, когато то е готово. Или ще спи и няма да се събужда или като му даваш да яде няма да иска. При моята принцеса стана много рано. Нощното хранене отпадна още след първия месец. А малко преди 4 месец отпадна и яденето в 6 часа. Сега ляга в 21:30 и спи цяла нощ до 8 часа сутринта. Късмет и на теб!                             

# 16
  • Мнения: 2 910
При Марти нощното хранене отпадна веднага след първия месец.Още от бебе си спинкаше и нощем и не можах да я събудя.Та така и до ден днешен,само дето последното и ядене за деня е в 20.30ч.,а закуската към 9.00ч.

# 17
  • Мнения: 6 472
При всички деца е различно:) В повечето случаи целенасочени мерки от страна на родителите не дават никакви резултати Wink
Голямата ми дъщеря също беше на АМ и се отказа от нощното още първият месец, като под отказала, разбирай и двете нощни хранения. Спеше от 8 вечерта до 8 сутринта. Сега мънинкото се отказа от първото нощно още на 2 седмици, а второто постепенно го избутва все по- късно. Сега понякога се буди в 4 друг път откарва направо до 7-8.
Имай предвид, че като почнат да никнат зъбаци пак почват да се будят нощно време.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 743
Миличка за това точен отговор НЯМА.Децата са си индивидуалисти и всяко решава дали и кога да се откаже.
Малкият ми син на 4 месеца отказа нощното хранене.Ядеше вечер в 9 и сутрин към 7.
Големият обачееееее - до 3 години изпиваше по шише мляко нощем и то в 12 - 1 -2 часа!
 Hug

# 19
  • На небето
  • Мнения: 5 530
При нас някъде към 4 месец, но за всяко бебе е различно. Имам приятелка на която сина и е на година и половина и още се храни нощно време.

# 20
  • Мнения: 8 505
Нощното хранене отпада,когато детето само реши,че няма нужда от него,т.е. когато спре да се буди само.При моята дъщеря това стана на втората седмица,но при всяко дете е различно.

# 21
  • Мнения: 4 593
аз марти го будя за храненето в 12ч  Misc Baby Bottleно хапва съвсем малко и после едвам изкарва до 6 ч. още от 3ч се събужда  newsm45и не нищо не му минава нито вода нищо  smile3504
незнам как да го науча поне от 12 до 6 да спи smile3524

# 22
  • Мнения: 727
Ами не го буди в 12 часа а го остави да се сабуди сам ще видиш че ще спи поне 6 часа след баня,правили я вече тази нощна пауза е по лесно!
Ние сме така но постепенно се измества храненето в 3 и сега е в 4-4и30 така че спокойно всичко ще се нареди а и още сте мноооооого малки

# 23
  • София
  • Мнения: 1 621
То си е до дете, но при нас отпадна към 3 месец. Wink

# 24
  • Мнения: 8 769
Нощното хранен отпада когато детето само реши. При нас с дъщеря ми-още в края на първия месец, а синът ми продължи да яде през нощта почти цели 3 месеца. Детето само знае, повярвай му. Grinning

# 25
  • Мнения: 5 299
Викториа се отказа самичка от нощното ядене към края на 4-я месец. До преди това се будеше като по часовник в 12, в 3 и в 6.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 90
И НИЕ СМЕ КАТО НА ДОРААН ДРУГ Е ВЪПРОСА ЧЕ ВАСИЛ МИ СПИ ПО 12Ч И ПОНЯКОГА ГО ХРАНЯ В 6 Ч ЗАЩОТО ИНАЧЕ ЩЕ МИ ЯДЕ  ЕДВА 4 ПЪТИ НА ДЕН А ТОЙ И БЕЗ ТОВА НЕ Е ОТ ЯЩНИТЕ АНЯМА ОЩЕ 6МЕСЕЦА НО ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ ДЕТЕНЦЕ САМО СИ ПОКАЗВА Peace

Общи условия

Активация на акаунт