За празниците-красив маникюр

  • 4 077
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз ходя всеки ден на маникюр  Mr. Green
За празниците твърдо съм решила да си рисувам физиономията на Дядо Коледа поне на два нокъта, а на другите ще си лепя камъчета под формата на елхички  Crazy

# 16
  • Мнения: 903
Винаги много съм държала на маникюра, но сега...дали заради бременноста или заради сезона, ми се чупят постоянно ноктите smile3518 и не мога да си декорирам нищо тъй като са много къси.

# 17
  • Мнения: 207
Рядко ходя на маникюр, понеже добре се справя и сама. Напоследък, когато ми се е случвало да ходя, е било в Хаос на "Дондуков" на 30-40 етра от Раковски срещу операта - бива ги аникюристките та и е доста евтино.

# 18
  • Мнения: 730
Преди ходех много често на маникюр,но откакто родих нещо бая разредих,но пак ще стана редовна Peace,а за празниците със сигурност ще посетя маникюристката си Flutter

# 19
  • Мнения: 5 317
Аз се справям сама с маникюра и то добре( newsm53 колкото и да звучи нескромно).

# 20
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ходила съм точно 2 пъти на маникюр Embarassed Embarassed
в салона под нашия блок... - веднъж за сватбата ми и втория път за едно специално мероприятие. Иначе сама се опитвам да си поддържам маникюра и май се получава Wink Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз ходих един път на френски.Уж с хубави лакове,уж ми пече ноктите за по голяма трайност на лака.Абе с 2 думи - взе ми парите и на другия ден лака започна да се люпи.А най-мразя жена с олюпен лак ии го изтрих!
Френския си го докарвам сама.И така съм се специализирала,че и лентички не ползвам за бялата линия!
Пробвала съм и да се рисувам с  клечка за зъби - интересно е!
Само дето сега за да направя хубав лак трябва и таткото да си е в къщи,че отнема време,а и не върви да се намажеш и после да гушкаш бебо който плаче Confused

# 22
  • София
  • Мнения: 4 397
Не мога сама да си оправям ноктите, определено не ми се отдава Confused Ходя на маникюр два пъти(понякога веднъж) в месеца, през останалото време сама се лакирам. За празниците нищо по-специално няма да правя.

ходя много редовно. Много е добра маникюристката ми, но е в Надежда.

Да не ходим при една и съща Flutter

Къде се намира тази маникюристка в Надежда че аз съм от там ама обиколих почти всички салони и една не намерих добра

# 23
  • Мнения: 4 371
Салон за красота "Лики"-бл.417, точно до пазар Оряхово, качваш се по едни стълби, има зелени щори на прозорците.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 397
Салон за красота "Лики"-бл.417, точно до пазар Оряхово, качваш се по едни стълби, има зелени щори на прозорците.
Благодаря  Hug Hug Hug само до там не бях стигнала аз съм във втора част и обиколих цялото станке и първа,втора част ама до четварта не съм ходила че ми идва далечко ама сега ще мрадна натам.

# 25
  • Мнения: 4 371
И аз съм във втора, но салона е в началото на 4-та Wink
Да кажеш после дали си доволна. Забравих да ти кажа, че става с предварително записване Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 358
Преди седмица отидох за първи път на маникюристка и останах много доволна.
Два дни по-късно си направих самичка френски маникюр (само се лакирах, не съм дооформяла ноктите). Идея си нямам колко е добър, но на мен ми харесва  Wink

# 27
  • БГ
  • Мнения: 735
Аз се справям сама с маникюра и то добре( newsm53 колкото и да звучи нескромно).
и аз така, даже ме питат при кого си го правя:)

# 28
  • Мнения: 5 299
мисля че с повече фантазия и старание може и в домашни условия човек да си спретне празничен маникюр

Днес например си купих един лак, брокат сребърни песъчинки и звездички - /големи колкото камъчета/, та може с тези звездички да стане един доста симпатичен маникюр, ако сес ложат върху хубав цвят лак  Grinning
Много съм съгласна Laughing Ето аз КАКВО си издокарах днес Mr. Green




# 29
  • Мнения: 3 248
Мойта е чак на другия край на София, спрямо мен, но пък си заслужава, толкова е добра, че не ми правят вече впечатление двата часа, които отделям за път (е, може би час и половина). И не, че е чак пък толкова далече, но може би все си записвам часове в пиковите моменти, когато е ад...прескачам от задръстване на задръстване! В Дружба е салонът, в който тя работи, но от Нова година се мести в центъра - на Иван Асен! Peace

Общи условия

Активация на акаунт