ХАйде....най-НакРаЯ...бреМеннА сЪм мАй

  • 3 132
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Благодаря за хубавите пожелания newsm51 newsm51 newsm51...някой да се връщат и на вас Hug

Отърквам се във всички ви...а пък кой когато пожелае - тогава....
А май забравих Хондичка  newsm78 в списъка - на нея и пожелавам един сладък момък като моя  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 854
А тате Миро знае ли newsm78 Grinning

# 17
  • Мнения: 4 212
Честито с много радост.  Hug Дидке, мила, не пла4и, това са хормонки и си малко объркана. Може да пла4еш но само от радост. Това е една страхотна новина и един невероятен подарък за Коледа.
Прегръщам те  Heart Eyes Благодаря за пожеланието.  От твоите уста в Божиите уши  Praynig

А на Холи не и се сърди ами и измисли наказание  Mr. Green Примерно да стане Кръстница на детето като се роди.
Ех, кеф, лятно бебе, дано да е в розово


  bouquet  Heart Eyes   bouquet  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 854


А на Холи не и се сърди ами и измисли наказание  Mr. Green Примерно да стане Кръстница на детето като се роди.
Ех, кеф, лятно бебе, дано да е в розовоr


  bouquet  Heart Eyes   bouquet  Heart Eyes

Може и елхата за Коледа да украси и да направи коледните сладки и софри Mr. Green

# 19
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Дидка,

Честитооо! Страхотна новина е това! Желая ти лека бременност и едно здраво  пухкавко сестриче на Вики  Heart Eyes  bouquet

Пиши ме и мен в списъка , плийз Wink

# 20
  • Мнения: 7 430
....А на Холи не и се сърди ами и измисли наказание  Mr. Green Примерно да стане Кръстница на детето като се роди.
Ех, кеф, лятно бебе, дано да е в розовоr

bouquet  Heart Eyes   bouquet  Heart Eyes
Може и елхата за Коледа да украси и да направи коледните сладки и софри Mr. Green

Дай Боже наистина да е така Hug мили ми майка на Цвичка Wink и Оранжево Небенце Hug Two Hearts Hug Two Hearts Hug Two Hearts

По едината таблица излиза момиче - а по друга, който ми даде Тандоори е момче newsm78

# 21
  • Мнения: 3 491
Ей на това му се вика да си човек на Дядо Коледа. Grinning  bouquet Честито, Дидка, прекрасна бременност ти желая, здраво спокойно бебенце, и много радост от това да гледаш как детенцето ти расте с братче/сестриче другарче!  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 283
По едината таблица излиза момиче - а по друга, който ми даде Тандоори е момче newsm78
Дид,може да са двечки-момченце и момиченце! newsm04

# 23
  • Мнения: 10 758
Мила моя, сладка приятелко Hug, от цялото си сърце и душа, ти желая лека бременност.Не се ядосвай и недей да плачеш.Бъди най-прекрасната бременна на света Hug Hug Hug.

Мен не ме пиши в списъка Mr. Green.

# 24
  • Мнения: 4 212
тез таблици изкараха Ванина мом4е а, пък Луис Даниел моми4е, така 4е трай сега още малко кат гледам и ще се разбеиел. Кажи как се 4увстваш, освен киселините, ина4е как си? Взеха ли ти кръв или другата седмица?
Е тати Миро знае ли или ще ми кажеш на Коледа, дет се вика подарък изненада.

# 25
  • Мнения: 7 430
Дидка,
....Пиши ме и мен в списъка , плийз Wink

Готово newsm10

Хайде, кой е следващия newsm78

Благодаря на тези на които не съм благодарила Embarassed Ох, омотах се Crazy с тези благодарности, макар, че взе да ме хваща шубето тук, сама, дай Боже и две дивачета #Crazy

# 26
  • Мнения: 4 212
а така, ама има ли потенциална възможност за две, лелее, двоен кеф.

# 27
  • Canada
  • Мнения: 277
Дид, още веднъж ЧЕСТИТО!!!

Лека и спокойна бременност!!!

На бате Викич пожелаваме малка, сладичка сестричка!

Дове4ера ще има специална наздравица за теб cheers и семейството ти
[/size][/color]
 Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 28
  • Мнения: 7 430
По едината таблица излиза момиче - а по друга, който ми даде Тандоори е момче newsm78
Дид,може да са двечки-момченце и момиченце! newsm04

Ами ако са две момичета - добре, ако са момиче и момче - пак добре....ама ако са две момчета...леле....футболен отбор newsm78

Ох, момичета - отивам да си налея едно виски....ама кат не мога да стана..дотежа ми  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 246
Е,ДИДЕ,ако са близначета,пълна къща,ние как ще те стигаме тогава Heart Eyes
ИВКЕ,ти що се дърпаш. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт