ХАйде....най-НакРаЯ...бреМеннА сЪм мАй

  • 3 160
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 611
А честито!
Леко бременeeне  Peace

# 76
  • Мнения: 5 183
Прекрасна новина!!!  Laughing
Много се радвам за теб! 4естито, мили4ка!!!   bouquet
Нека да е лека бремеността ти и да се радваш на сладко здраво бебе след едно безаварийно раждане!!!
Целувки на бате Вики!  Hug
А ти внимавай с алкохола, какво е това "виски".   Naughty Няма такива работи, ей... 9 месеца ще изтраеш някак!!!  Peace

# 77
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298

          ЧЕСТИТОООООООООООО  Диди,   желая ти лека бременност и лятото да се радвате на едно сладко момиченце 4470
,а ако е момче ,поне Викича ще се радва най- много на мъжка компания!! newsm51 newsm51 newsm51

# 78
  • Мнения: 146
4естито Дидинкааа,ех,4е хубава новина Heart Eyes,леко бременеене мила.(и на мен миналата коледа Итън ми беше коледния подарък Wink)

# 79
  • Мнения: 992
Здравейте,
аз често ви чета,но не пиша,но на такава прекрасна новина не можах да се сдържа.
ЧЕСТИТО!
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност. preggoИскренно се радвам за теб.newsm44
 
Коледа наближава,а на Коледа стават чудеса.Мечтите могат да се сбъднат.Мечтайте. smile3503

# 80
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви скъпи, добри и толерантни мами
Плача, но то е от щастие, че ви има

Благодаря за моралната подкрепа - ще ми е нужна, но се надявам, че всичко ще е наред, ако сме живи и здрави Hug

  ...Диди,не ми се сърди мила,но само искам да те питам,не те ли е мъни4ко страх Simple Smile

За какво да ти се сърдя Wink

Какво имаш в предвид да ме страх - от раждането, от това, че съм сама и нямам помощ и сама ще си гледам малките ли Wink

Ами честно казано - за сега не ме е страх.Знам, че ще ми е трудно, понеже хората ми го казват, но аз не се ОТчайВаМ...рано ми е за това...а и вече е късно

 Hug

# 81
  • Мнения: 404
Честито и от мен.  Пожелавам ти лека бременност и едно здраво бебоче накрая.    bouquet

# 82
  • Мнения: 7 430

Оп....списъка е обновен Hug

Извинявай Розичка

# 83
  • Мнения: 2 452
Честито, Дидке!
Пожелавам ти да изкараш една лека и приятна бременност.

# 84
  • Мнения: 2 168
Честито! Каква хубава новина+подарък за Коледа. Лека бременност ти желая!

# 85
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ДИДДКААААААААААААА ЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕСТИТООООООООООО !
 направо ме разрева като го про4етох Simple Smile  - няма пък искам и аз ..да взема да се примоля на Мъжо  Laughing
 лека бременност ти желая  .. то страшно няма .. само хубави неща да ти се слу4ват и дано да е моми4енце . ти всъщност какво го искаш ? виж как съм усетила - от тук 4ак Simple Smile  ..и пожеланието  беше такова Simple Smile

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 86
  • Мнения: 847
4естито и от мен,
пожелавам ти лека бременност и едно сладко бебенце!!!!!!!
не се страхувай ние балгарките сме смели и 6те се оправи6 вапреки трудностите!!! preggo  ylinfant family

# 87
  • Мнения: 513


Честито, Диде! На всяко едно бебе желая да е толкова искано. Лека бременност и много късмет от нас.

# 88
  • Мнения: 1 283
Няма страшно Дид!Ти си смело момиче! Hug..Толкова е хубаво когато се боричкат малките ангелчета и детския им смях звънти  наоколо!...тогава човек разбира какво е Щастие!
Желая ти го от сърце!  bouquet

# 89
  • Мнения: 1 017
Честито и от мен!
Леко бременеене:)
  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт