бременност и пътуване

  • 1 985
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Аз също пътувах от Германия до България и после обратно и то с автобус през 7 месец незнаейки, че съм бременна Laughing за щастие всичко беше ок и нямаше проблеми.Аз се чувствах отлично.Ако и ти се чувстваш добре, можеш спокойно да пътуваш!
Лек път!  car003

# 16
  • Мнения: 1 072
Аз също пътувах от Германия до България и после обратно и то с автобус през 7 месец незнаейки, че съм бременна Laughing за щастие всичко беше ок и нямаше проблеми.Аз се чувствах отлично.Ако и ти се чувстваш добре, можеш спокойно да пътуваш!
Лек път!  car003
Ъ? В седмия месец не знаеше, че си бременна??? Кога разбра, като почнаха контракциите ли Simple Smile. Опс, я виж ти, бебе!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Аз пътувах до началото на 9-ия месец всяка седмица почти от Ямбол до София  с влак или с автобус.Не е много комфортно,подуват ти се краката и не те свърта по някои време,но иначе не съм имала проблеми.Както вече са казали другите,зависи как протича бременността ти.

# 18
  • Мнения: 8 769
Зависи от бременността ти. Ако е безпроблемна 250 км в 6-ти месец са нищо. Аз в седмия месец (тази година януари) ходих на планина в Говедарци. Доста път е. Нямах никакъв проблем.
Успех!

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Няма нищо страшно можеш да пътуваш колкото си искаш. Зависи само как се чувстваш ти. Grinning

Точно така.
Аз в 6 месец ходих на двудневна екскурзия из България и освен пътя,катерех скали. Ако се чувстваш добре,мисля че няма проблем.

# 20
  • Мнения: 2 381
Аз пътувах в 5 месец от Варна до Родопи и обратно.Естествено, се бях консултирала с лекаря ми.Той ми препоръча следното:седалката да я смъкна докрай, да я опъна максимално назад и да си вдигна краката.Допълнително ми предписа Магнерич 3x1.Мисля, че твоя лекар ще перцени най-добре.Все пак той следи бременността ти.
Пожелавам ти успех!!  bouquet

# 21
Смятам, че е най-добре да питаш лекарят, който те наблюдава.
Много е индивидуално.....

# 22
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Ъ? В седмия месец не знаеше, че си бременна??? Кога разбра, като почнаха контракциите ли Simple Smile. Опс, я виж ти, бебе!

Упс  EmbarassedИмах предвид, че незнаех в началото на втория месец. Грешката е моя.А иначе в 7 месец(знаейки вече Laughing) пак пътувах в двете посоки.

# 23
  • Мнения: 827
На мен ми се наложи да пътувам сама с автобус, когато бях в 5ти месец. На около 200 км някъде, нямах трудна бременност, рядко ми е ставало лошо, но тогава определено не ми беше добре и се молех да свърши по-бързо  Sick.
  Моят съвет е- на всяка цена си вземи една възглавничка за кръста, повярвай ми, ще ти потрябва за такова разстояние и внимателно по пътя!

# 24
  • Мнения: 1 999
Ако караш лека бременност каквато беше моята, няма никакъв проблем да пътуваш на такова разстояние! На мен пътуванията не ми се отразяваха зле. Дано и при теб е така. Hug

# 25
  • Мнения: 592
Здравей, ами аз пътувах със самолет в първия месец от България до САЩ. После в 6-тия обратно, не съм имала никакви проблеми въпреки 11-12 часовия полет. Все пак ти си прецени, ако нямаш проблемна бременност не мисля че е проблем. Успех и смело напред.
П.С. - Сега бебка като се роди януари месец заминаваме пак двете, сега пък притесненията ми са за нея как ще й понесе полета. Но с Божията воля мисля че всичко ще мине нормално. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт