Търся един много стар филм на ужасите.Моля помогнете

  • 3 419
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте,моля ви помогнете ми!От няколко месеца отчаяно се опитвам да намеря един много страр игрален филм,но не мога да си спомня как се казваше.Бях малка когато го даваха.Мисля че годината на излъчването му беше 1995-1996 ама не съм сигурна.Филмът не беше български,а жанрът му беше нещо между ужаси,мистерии.Ето и това,което си спомням от сюжета:Във филма се разказваше за една млада и красива зла жена и мъжът и.Те живееха в голяма къща.Една вечер жената умира(но тук не си спомням от какво умираше)съпругът и съкрушен от загубата, обикалял из къщата с мъртвата си жена на ръце и я оставил в една от стаите завинаги без да я погребе.Минават години и при самотния си баща се върнала дъщеря му.Тя искала да разбере,защо баща и я е пратил да расте далеч от дома?Вдовецът не се зарадвал от идването на дъщеря си,казвал и да си отива,защото е в голяма опасност..Девойката поискала да научи как е умряла майка и.Баща и и разказал.Също така и споделил,че мъртвата и от години майка обикаля тази къща.Накрая тази мъртвата убива дущеря си и мъжът си.(ясно помня последната сцена във филма):Мъртвата жена душеше мъжът в леглото му,а в борбата свеща,която стоеше на шкафа падна и всичко се подпали.Филмът завърши как цялата къща гори в пламъци.Моля ви ако някои се сещА за името да ми пише или да ми каже къде мога да го намеря моляяяяяя

# 1
  • Мнения: 15
Моля ви какво ли не опитах,къде ли не търсих и нищо!Вие сте ми последната надежда,много искам да намеря този филм,който е доста старичък ама ми харесва и ще се радвам ако ми помогнете  Tired Face Tired Face

Последна редакция: пт, 29 апр 2011, 09:23 от mishletyyyyy

# 2
  • Мнения: 15
Моля ви, ако никой не се сеща за името на филма,поне да ми каже кой може да ми помогне?Или къде мога да попитам?Някакъв сайт да ми препоръчате каквото и да е.Немога да се примиря,че не го намирам,а знам че са го излъчвали.Само не си спомням точната година ама беше 20 век.....Моляяя помогнетееее  Tired Face Tired Face Tired Face

# 3
  • Мнения: 1 129
Моля ви, ако никой не се сеща за името на филма,поне да ми каже кой може да ми помогне?Или къде мога да попитам?Някакъв сайт да ми препоръчате каквото и да е.Немога да се примиря,че не го намирам,а знам че са го излъчвали.Само не си спомням точната година ама беше 20 век.....Моляяя помогнетееее  Tired Face Tired Face Tired Face

Аз с имената съм мнооого зле, но в добрия стар гоогъл ако напишеш филми от 1995 мистерии не мисля, че ще излязат много, така че пробвай да го намериш така  Grinning

# 4
  • Мнения: 15
Благодаря,но вече опитвах хиляди пъти в Google и нищо.Няма да е лесно защото първо не съм много сигурна годината на филма,нито дали беше ужас или мистерия Sad

# 5
  • Мнения: 15
Поне ми препоръчайте някой сайт или някого,който може да ми помогне моляяя Sad Sad Sad Sad Sad Много е важно за мен!!!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Така е много трудно да се намери, поне някой актьор спомняш ли си?

# 7
  • Мнения: 15
Така е много трудно да се намери, поне някой актьор спомняш ли си?



Не за съжаление не си спомням имената на актъорите,защото беше много отдавна.Единственото,кето си спомням е сюжета и че едната от героините във филма се казваше Катрин!Незнам вече къде да търся до сега къде ли не търсих.Наистина е много трудно,но нямам намерение да се откажа!

# 8
  • Мнения: 15
Така значи филма като го разказвам аз не е кой знае какво,но иначе напрежението когато го гледах беше голямо.В него имаше история,тръпка.За това не съм много сигурна дали точният му жанр беше ужас,защото беше различен от другите филми на ужасите,в които има повече кръв и гадости.В този филм нямаше никаква кръв нито гадости.Беше по скоро загадка и определено имаше тръпка и напрежение до края от това,което ще се случи.Филмът бе просто уникален!Така че по скоро жанрът му е мистерия или фентъзи.

# 9
# 10
  • Мнения: 15

Ще попитам благодаря все пак.

# 11
  • Мнения: 0
Сетих се още нещо:През ноща бащата става от леглото си за да провери как е дущеря му(дали е жива)Влиза в стята и и вижда,че е завита през глава.Когато дърпа одеялото я намира мъртва-бледа като платно,но красива без никакви рани по тялото.(Това беше предпоследната сцена от филма.)

# 12
  • Мнения: 15
Ех,никой ли не може да ми помогне??? Sad Поне мъничко? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 15
Здравейте, едно момиче от друг форум намери филмa,който търсех.Приказки на терора 1962
Tales of Terror 1962.Много по стар е отколкото си мислех,но е това.Радвам се,че някой най-сетне ми помогна да го намеря!!! Simple Smile

# 14
  • Мнения: 19 485
А от къде го дръпна този филм? В Замунда и Арена не го намерих....

Общи условия

Активация на акаунт