Отговори
# 15
  • Мнения: 205
е добре, като не дават да им бъркаме в ушите и в носа как да им ги чистим. Марти постоянно има сополчета и ушна кал, бъркам с клечки с ограничител в ушите и с обикновенни клечки или фитилчета в носа. Тези дето са с ограничител в крайна сметка обират само повърхностно, въобще не влизат навътре в крайна сметка

Иначе за анкетата, имам едно искам още едно и смятам гражданския ми дълг за изпълнен Laughing

# 16
  • Мнения: 1 687
а не, не, гражданския дълг ще ти е изпъленен с 3 Wink

ушите навътре не се чистят, а носа - с аспиратор...

аз имам едно, но искам 3. обаче съм убедена, че и 2 ще си е геройство Simple Smile

п.п. не ме кефи булченската рокля на кейт...

# 17
  • София
  • Мнения: 1 413
Елч на мен много ми хареса роклята, аз мислех че ще е модел на Валентино, ама на не е , а и Кейт много ми харесва много ми е истинска  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 142
Запис с въпросче - водихте ли всички бебоците на ортопед и виждате ли смисъл в това ?
Сватбата не ща да коментирам - за мен е пална пародия, да не кажа и нещо по лошо, ефирни национални телевизии да ни занимават с това.

# 19
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Щях да ходя навън по задачи, ама се лепнах да гледам Кралската сватба.  Joy Отиде...
Тия двете в студиото с тия перца по главите ме убиват... от смях!  Crazy Joy И въобще коментарите им са убийствени! Заслужава си "гледката".  Joy Joy Joy

За анкетата - имам две деца, доколкото зависи от нас ще имаме поне три, аз лично искам четири (или повече от четири)!  Whistling Пък мечтата ми да запълня бройката преди да стана на 30 може и да се сбъдне. С мъжа ми решихме да не се пазим, пък каквото сабя покаже.  Flutter

На ортопед не сме ходили, аз лично не виждам смисъл.

На първа страница има много обширно инфо за захранването и за правенето на домашни пюрета (някай се чудеше как се правят).

Последна редакция: пт, 29 апр 2011, 14:16 от Нощни очи

# 20
  • София
  • Мнения: 128
само запис засега

# 21
  • Мнения: 1 687
Елч на мен много ми хареса роклята, аз мислех че ще е модел на Валентино, ама на не е , а и Кейт много ми харесва много ми е истинска  Simple Smile
абе нещо бастичките ми идват в повече. а и дантелата...абе не ме кефи моделът и това е Simple Smile
но се чудя какво ли е усещането да знаеш, че ти предават сватбата в цял свят...

# 22
  • Мнения: 205
И на мен не ми харесва роклята, но предполагам, че нещата не са въпрос на харесване. Във всичко има някакъв символ, условност и т.н . Много ги харесвам тези двамата, явно на 30 години още си имам нещо инфантилно в мене Grinning ама ми омръзва да гледам само криминални хроники и политически простотии в ефира. Малко разкош и пищност ми радват душата
то пък амън от битовизми

А тоя Хари ми изглежда голям хулиганин, както и неговата приятелка

Студиото на Бтв повече ми харесва, по- интересни неща разказват. При Гала някаква богословка ли е каква ли е се заяжда с Минчев, а той едвам се въздържа да не я навре на кучето в........ Joy И Патрашката и тя на всяко гърне мерудии, а Гала както винаги неадекватна. Абе както казваме във Враца- за кашмер са Sick

Елч, и 3 няма да откажа, ма много съм дърта вече и с този проблем с износването на бременността и щитовидната жлеза, нямам за кога Laughing

# 23
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
И аз тук,за анкетата маркирах -Друго:аз имам две деца,за сега не мисля за още ,но не искам да се заричам

Да си допиша ,че дребния дзвер не ме остави,научила се е да вика едни такива гърлени звуци издава.Не иска да седи 5мин. сама,не знам какво и става ,от няколко дена е така и млекото не си изпива цялото ,остава съвсем малко ,но остава,това не се бе случвало до сега се плачеше за още.

Сватбата не гледах,нямам навик да гледам през деня телевизор.Но преди малко пуснах/след като прочетох вашите постове/да надзърна.Не обичам такава показност и на фона на глада,мизериите и болестите това си е живо разхищение. Мое мнение.

Последна редакция: пт, 29 апр 2011, 14:44 от tuty1

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Абе тука във форума трябва да направят бутон LIKE, като във фейсбук...  Flutter
И аз все го търся, а във ФБ искам емотиконите от тук  Sunglasses

За анкетата - имам това което съм искала - достатъчни са ми  Peace

И аз тук,за анкетата маркирах -Друго:аз имам две деца,за сега не мисля за още ,но не искам да се заричам
много точно казано

# 25
  • Мнения: 251
 Момичета, почерпете се за наше здраве, днес ставаме на 4 месеца.
 Jorjianaaa, Sari, да са ви живи и здрави бебоците!
 За анкетата, искам три деца и се надявам, някой ден да имам още едно, но всичко е както се казва божа работа.
 Времето май се оправи, хубав ден от мен!
 Нещо не се получава, така и не се научих как се качват картинки Embarassed Приемете че, съм ви почерпила...

Последна редакция: пт, 29 апр 2011, 14:57 от адис

# 26
  • някъде
  • Мнения: 979
Може ли да ми покажете приятелката на Хари,определиха я като пищна и екзотична мома.
Видях я,ужасно ми простее...Ако реши да се жени за нея,Кралицата ще се поболее.

Последна редакция: пт, 29 апр 2011, 15:05 от zhekova

# 27
  • София
  • Мнения: 1 413
адис честита ви месечинка, аз бях забравила  Blush и на Сари честита месечинка  Hug

Абе тука във форума трябва да направят бутон LIKE, като във фейсбук...  Flutter
И аз все го търся, а във ФБ искам емотиконите от тук  Sunglasses
smile3521

Нощни аз питах за пюретата,  мерси ще поразгледам  Hug

# 28
  • Мнения: 205
Може ли да ми покажете приятелката на Хари,определиха я като пищна и екзотична мома.
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.realbollywood.com/ … ed=1t:429,r:3,s:0


пусни в гугъл челси дейви

# 29
  • Мнения: 42
да не изпусна  Simple Smile имам едно питане (сори ако е тъпо) ама как се правят пюрета  newsm78
Аз имам уред за правене на пюрета , там слагаш продуктите в уреда и той ги приготвя на пара след което ги смила.По същия начин можеш и без уреда да си ги правиш.Сваряваш на пара и после ги пасираш.

Общи условия

Активация на акаунт