Да помогнем на Амелия

  • 3 210
  • 18
  •   1
Отговори
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Амелия Георгиева Асенова е на 5 годинки. Родена е недоносена и в лошо общо състояние. Тя е със запазен интелект, но с диагноза детска церебрална парализа - спастична квадрипареза. От седем месечна възраст малката Амелия обикаля различни рехабилитационни центрове в България, но за съжаление не са постигнати значителни резултати.

Днес шанс за пълноценен и самостоятелен живот на Амелия дава клиниката "Биокорект" на професор Василев в Тел Авив. Там сходни, с този на детето ми, случаи се повлияват положително от провежданото специализирано лечение. За състоянието на Амелия са препоръчани три курса на лечение, като първия от тях е на стойност 12 265 ЕВРО.


http://www.help-amelia.info/
http://www.sibir.bg/index.php?page=displayTopic&id=4059&tid=120018
http://www.facebook.com/pages/%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0 … F/143461862337636

# 1
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Амелия е дете като всяко друго.Тя има една простичка мечта,да стъпи на крачета.Мечта която за други е даденост.Тя е толкова щастлива в своето нещастие,бори се смело с болката и безхаберието на институциите.Вярва,че добрите хора ще я изправят на крачета и ще спре да гледа децата в парка от своята количка!Нека сбъднем тази мечта мили хора!

# 2
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Добро утро на всичките приятели на Амелия!Приятелите са тези от които малката принцеса има най-силна нужда в този труден за нея момент.Днес тя постъпи в болница за поредната пета операция.За едно дете това е най-трудния момент..да застане пак пред белите манти и да очаква да я боцкат,да я оперират отново.Ние всички сме до нея и ще се молим всичко да мине успешно.Благодаря на всички ви за подкрепата!

# 3
  • Мнения: 81
Защо не й инсталирате един нерво-чип и всичко да се оправил?

# 4
  • Шумен
  • Мнения: 67
Пращам СМС и стискам палци  Praynig.

# 5
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Моля темата да бъде закована

# 6
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901

Аз съм малко цвете сред цветята, имам си безброй мечти, но една от тях се моля Бог да ми помогне да се сбъдне. И ще бъда като вас и вашите деца, ще тичам през зелената трева и ще съм щастлива, ще се радвам на света, ако ми помогнете сега със смс "DMS Amelia" на номер 17 777. Благодаря ви!

# 7
  • Мнения: 3 695
Дано се съберат парите и да се помогне на детето!  Praynig Hug

# 8
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Приятели, в понеделник 16-ти май в сутрешния блок на Нова тв "Здравей България" ще излъчат репортаж за малката Амелия. Благодарим ви,НОВА ТВ с цялото си сърце!

# 9
  • Мнения: 349
Това е чудесно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 174
Гледам ви тази сутрин по Нова (не 16-и, а 23-ти). Дано това мъниче получи своя шанс! Изпратих смс, ще се опитам да помогна и по друг начин!

# 11
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901

# 12
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Приятели на малката Амелия,както разбрахте на 28 юни от 20.00 часа в София Лайв клуб за да подпомогнат лечението на детето ще пеят любимите ни Б.Т.Р., Биг мама скендъл, Монолит, Атлас и Васко Кръпката. Благодарим им сърдечно и каним всички, които желаят докато се забавляват да помогнат на дете да сбъдне съкровената си мечта.Да се забавляваме помагайки. Благодарим ви!

# 13
  • Мнения: 66
Стискам палци и се надявам детето да се оправи. Praynig

# 14
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ето фейсбук-страницата на концерта за Амелия:

http://www.facebook.com/event.php?eid=244195902261821

Участват Б.Т.Р., Васко Кръпката, Атлас, Юлия Миланова, Биг мама скендъл, Вальо Асенов, Монолит и др.

Общи условия

Активация на акаунт