Имали ефект от чаят Демир Бозан

  • 5 679
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Здравейте дами,  моля за съвет, от известно време мъжът ми страда от високо кръвно, днес беше на изследвания.... зарових се в нета и намерих този чай Демир бозан, като цяло статиите за него повече ми изглеждаха като реклама, и затова искам вашето мнение.

Ще се радвам да споделят хора с опит, какви плюсове и минуси има според тях този чай, или ако някой може да ми препоръча нещо друго за лечение на високо кръвно ще бъдаблагодарна   bouquet

# 1
  • Мнения: 65
Темата е малко стара, но я връщам с надеждата за отзиви за комбинацията Демир Бозан. Моля, тези които са я ползвали и имат впечатление да се включат, както и авторката на темата ако си е закупила комбинацията нека сподели има ли ефект   bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Мен също ме вълнува този въпрос,дано се включи някой който го е ползвал.
И другото,което ме вълнува е че попаднах на доста по евтина комбинация,от 8 лв.Та се чудя сега да дам ли 43 лв. или да пробвам първо с евтиния вариант  Thinking

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 380
лекувам друг здравословен проблем с билки и съм доволна. не бих дала толкова пари за билкова смес, предпочитам да си купя билки и да си правя сама. нямам вяра на пакетчетата. освен това става доста по-силен чаят от изсушени билки, отколкото от пакетче.
специално за кръвно, тук има комбинации http://www.bilki.bg/index.php?m=320&lang=1&cat_bilki=6050&a_bilki=1. сигурно има и подобни комбинации и в билковите апеки.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 129
Интересувам се и аз! Ще следя!

# 5
  • Мнения: 7
Здравейте искам да питам за този чай Демир Бозан има ли отзиви доволни ли сте  имам проблеми със стреса плача за най-малкото в един момент се усмихвам в другия плача не мога много да се имам ускорен пулс като се има на предвид че пия ксанакс и други лекарства защото си имам болест.

# 6
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
А може ли някой да каже защо в един сайт струва 15 лв, а в друг 43 лв?

Общи условия

Активация на акаунт