Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 23

  • 28 036
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 12

За да се убеди сама себе си, че Керим не я излъга като каза, че Кристин е такава, обича да пипа хората като говори с тях. Peace


               Аз си мисля , че тук си затвърди , че Кристин не  е безразлична , на срещата може да е имала съмнение , но след обажданията и ..!? newsm78    И след това като легна си върна всичко в главата , за да се убеди , че Кристин още обича Керим...!?
Peace

# 691
  • Мнения: 12




              Ееееее , какъв актьор , все едно го целува прокажена..!? Peace

# 692
  • Мнения: 115

Колко добре изглежда само!  Party

# 693
  • Мнения: 12






            Ще дойде време и всичко ще забравиш - обещавам , рицаря ми той ..!? Peace

# 694
  • Мнения: 115

Тук направо имам чувството, че е доволна, че го дразни и наранява -
Не е нужно, да ми даваш обяснение. Не ме интересува! Не съм ядосана! Няма нужда де ми обясняваш!  Twisted Evil
На кЕрим му се пререва.  Sad

# 695
  • Мнения: 12





                Вкусно ли ти е !?



               Но имаше момент в ресторанта в който я изпиваше с поглед - Мацо, намери го като си починеш..!? Peace

# 696
  • Мнения: 0

За да се убеди сама себе си, че Керим не я излъга като каза, че Кристин е такава, обича да пипа хората като говори с тях. Peace


               Аз си мисля , че тук си затвърди , че Кристин не  е безразлична , на срещата може да е имала съмнение , но след обажданията и ..!? newsm78    И след това като легна си върна всичко в главата , за да се убеди , че Кристин още обича Керим...!?
Peace



В един друг форум коментираха как Фатма си спомня само моментите, в които Кристин е докосвала Керим...  newsm78 Явно е, че не й е приятно да й пипат мъжа.   yes
Ама и тая Кристин много нагла  #2gunfire

# 697
  • Мнения: 12

Тук направо имам чувството, че е доволна, че го дразни и наранява -
Не е нужно, да ми даваш обяснение. Не ме интересува! Не съм ядосана! Няма нужда де ми обясняваш!  Twisted Evil
На кЕрим му се пререва.  Sad




            Имам чувството , че си беше и флирт и удоволствие от това , което чу...!?

            А , за думите и , които нарочно хапеха да не говорим , но съм убедена , че и пука..!?
Peace

# 698
  • Мнения: 115





колко е усърдна и с тея гълъби голяма сладурана!

# 699
  • Мнения: 115

За да се убеди сама себе си, че Керим не я излъга като каза, че Кристин е такава, обича да пипа хората като говори с тях. Peace


               Аз си мисля , че тук си затвърди , че Кристин не  е безразлична , на срещата може да е имала съмнение , но след обажданията и ..!? newsm78    И след това като легна си върна всичко в главата , за да се убеди , че Кристин още обича Керим...!?
Peace




В един друг форум коментираха как Фатма си спомня само моментите, в които Кристин е докосвала Керим...  newsm78 Явно е, че не й е приятно да й пипат мъжа.   yes
Ама и тая Кристин много нагла  #2gunfire
Тази гледна точка е Чоооооооок гюзел!  Hug

# 700
  • Мнения: 12

За да се убеди сама себе си, че Керим не я излъга като каза, че Кристин е такава, обича да пипа хората като говори с тях. Peace


               Аз си мисля , че тук си затвърди , че Кристин не  е безразлична , на срещата може да е имала съмнение , но след обажданията и ..!? newsm78    И след това като легна си върна всичко в главата , за да се убеди , че Кристин още обича Керим...!?
Peace



В един друг форум коментираха как Фатма си спомня само моментите, в които Кристин е докосвала Керим...  newsm78 Явно е, че не й е приятно да й пипат мъжа.   yes
Ама и тая Кристин много нагла  #2gunfire



Това и е необходимо - да погледне на Керим през погледа на друга жена...!? Peace
Не случайно го попита за плановете му - явно това е резултат от видяното и осмисленото , че Кристин го обича..!? Peace

# 701
# 702
  • Мнения: 12





колко е усърдна и с тея гълъби голяма сладурана!




         Тези кадри бяха  много сладки - дори да не следиш филма с удоволствие се гледат..!? Peace

# 703
  • Мнения: 12








                     А тук не ви ли изглежда слабичък !? Peace

# 704
  • Мнения: 115
Мацки, а вие разбрахте ли, че ресторанта ще се казва ГЮЛ , от Фатмагюл най-вероятно, и бас държа, че Керим го е предложил.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт