Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 34

  • 32 898
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 24
моля не цитирайте едно и също нещо по 200 пъти  Crossing Arms Crossing Arms
newsm10 newsm10 newsm10

И аз за това се моля от известно време , но уви никой не "чува"

# 691
  • Мнения: 0
моля не цитирайте едно и също нещо по 200 пъти  Crossing Arms Crossing Arms
Кой какво цитира....скоро не са пускани снимки!  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!  newsm78

# 692
  • Мнения: 24

Кой какво цитира....скоро не са пускани снимки!  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!  newsm78

Върни се една страничка назад и ще разбереш  Peace

# 693
  • Мнения: 0
Преди малко прочетох, че сериалчето ни ще го дават в четвъртък от 22:45, но незнам доколко е вярно...  Hug

# 694
  • Мнения: 11 766
Преди малко прочетох, че сериалчето ни ще го дават в четвъртък от 22:45, но незнам доколко е вярно...  Hug

Да вярно е - това е новият ден и час на излъчване и аз го прочетох ... Много се радвам  Hug

Ето инфото :

Kavak Yelleri artık Perşembe 22.45 ' te.

Мечтатели вече в четвъртък от 22.45

# 695
  • Мнения: 1
Много се радвам Party В четвъртък ще чакам епизода с интерес Crazy Crazy Crazy

# 696
# 697
# 698
  • Мнения: 0
dreamlike,Roxis тази информация май не е вярна.
Проверих програмата на КаналД и засега филма ни няма да има излъчване тази седмица.
За по сигурно трябва да се проверява страницата на сериала в  сайта на телевизията.http://www.kanald.com.tr/kavakyelleri.
Мен едно ми е чудно едно,ако в Турция не излъчат финала и тези прословути три епизода,нашите дали ще закупят неизлъчени серии? newsm78

# 699
  • Мнения: 11 766
nikkita_74 - знам, че в сайтовете все още не го пише, но видях информацията в турските форуми и Фейсбук. Хората там казват, че са съобщили този ден и час на излъчване. Но за по-сигурно ще чакаме и в официалните сайтове да го напишат.  Wink

Влязох в официалния сайт на сериала. Там са сменили инфото и въпреки, че датата е стара са сложили резюмето за 161 епизод, което значи че вероятно ще го излъчат тази седмица както писах по-рано. Ето линка - моля някой да преведе резюмето за епизода. Струва ми се подробно, а не мога да го копирам иначе :  Laughing

http://www.kavakyelleri.tv/

Със сигурност Канал Д ще излъчат сериала до край. Според мен просто искат да сменят деня, за да има повече гледаемост и рейтинга да се подобри ...  Wink

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 39
161 bölüm özeti

Deniz, Mine’yi kurtarmak için büyük bir fedakarlık yapar. Bunun sonucunda ağır yaralı halde hastaneye kaldırılır. Özge ise akıllanacak gibi değildir. Deniz’i görmeye hastaneye gelir. Bizimkiler arabayla çarpanın Özge olduğunu anlarlar. Özge kaçar. Deniz’in aklında Özge’den tamamen kurtulmak için bir plan vardır. Ancak Özge de kolay lo...kma değildir.

Kamil Aslı’nın hamile olduğunu öğrenir. Baba ile kızı arasında kıyamet kopar. Kamil, bu bebeğin doğmasına kesinlikle karşıdır. Aslı’nın bebek konusundaki ısrarı Kamil’i ölümle burun buruna getirir. Öte yandan Güven yogacı Aylin’le ilişkisini ilerletir. İkili arasındaki yakınlaşma yeni bir ilişkinin habercisi mi yoksa?

Kamil, Aslı’nın çocuğu doğurmaya kararlı olduğunu anlar. Aslı’yı hayatından çıkarmaya kalkar. Aslı çok üzgündür. Bunlar yaşanırken beklenmedik bir teklif Aslı ve Kamil’i şaşkına çevirir.

Dostluğun ve aşkın yolculuğu devam ediyor. Kavak Yelleri yeni bölümüyle Cumartesi akşamı sizlerle.

# 701
  • Мнения: 0
Здравейте, мечтатели!
Съжалявам, че не е имало епизод в събота. Естествено, че ще излъчат филма до края. Никой няма да инвестира толкова пари за направата му и да го хвърли на боклука недовършен. В края на краищата, този сериал ще се продава в други страни и след като се завърши независимо от моментния му рейтинг. Да не мислите, че латино-сапунките, които купуват нашите телевизии са се радвали само на челни места в класациите своите страни? Между тях има такива бози, че се чудя как се дават пари за такива боклуци. Няма да оставят филма недовършен, защото това е въпрос на цяла индустрия.

# 702
  • Мнения: 11 766
kivence - благодаря много за клиповете, страхотни са. Особено този с Ибрахим, голям сладур е   Heart Eyes

vesste - съгласна съм с теб  Hug

Щом вече излезе резюмето, вероятно скоро ще излязат и оригиналните снимки ...  Laughing

# 703
  • Мнения: 0
vesste, извинявай,но нещо не ми харесва икономическия ти анализ за сериала?!? Thinking Какви пари инвестират в последните серии??? newsm78 Продуцентите нямат кинти и това си личи от самолет!?! Колко мислиш,че струва наемането на една къща в циганската махала и един стар джип?!? newsm78 Grinning  Доколкото имам инфо и на актьорите не се плаща редовно!Малкото количество реклами в последните два епизода,както и липсата на сериозни рекламодатели,като нищо могат до доведат до преждевременен край  на продукцията!Това не е социалистически тип телевизионен сериал,който въпреки ниския рейтинг се заплаща от държавата.Пазарните правила като нищо могат да издухат любимото ни сериалче!?!Единственото спасение е последните серии,да ги снимат по улиците на Урла.Почти няма да има разходи,освен малки суми за местната чистота!!!  Grinning
Тъжен край на една весело започнала история!?! Naughty Дано поне видим финалните надписи.За мен е без значение дали ще са 'Sonunda","The end" или "Конец".Важното е да има край,без значение какъв!?! Hug

# 704
  • Мнения: 0
Някой може ли да ми каже кои епизоди сериала е имал най-високи най-нисък рейтинг независимо от сезоните?

Общи условия

Активация на акаунт