Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 34

  • 32 897
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
а кога дават филма в събота чаках но не го дадоха и коя серия трябва да дадат

# 706
  • Мнения: 11 766
Dobroman - доколкото знам нито ти, нито ние сме част от екипа на сериала. Така, че няма как да знаеш със сигурност колко пари им струва наемането на къщата, на колите и т.н. Освен това къщата е прекрасна, джипа си е модерен, останалите неща също. Виждали сме на клипове и снимки зад кадър колко много хора са включени в снимачния процес. Това не е никак лесно. Аз съм на мнение, че доста пари са пръснати по направата на сериала и продължават да се дават и до ден днешен, затова и резултатите са толкова добри. От музиката до снимките на всяка една сцена и най-вече се възхищавам на отличната игра на абсолютно всички актьори ... Доколкото виждам те са доволни от работата си по сериала. Едва ли ще ги оставят без пари. Hug
Това е мое мнение, не го приемай като заяждане  Wink
Вярвам, че ще видим финала на сериала и се надявам да е страхотен Heart Eyes

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 19:21 от Roxis

# 707
  • Мнения: 11 766
а кога дават филма в събота чаках но не го дадоха и коя серия трябва да дадат

По принцип сериала го излъчваха всяка събота от 22.45, но тази седмица смениха програмата на телевизията и деня му за излъчване. Предполага се, че новият ден ще е в четвъртък от 22.45 ... Но тези дни ще получим потвърждение. Предстой излъчването на 161-ви епизод  Hug

# 708
  • Мнения: 3
Колко е тихо тук  Shocked

# 709
  • Варна
  • Мнения: 8
Започна предаването с Даахан...

# 710
  • Мнения: 11 766
Започна предаването с Даахан...

Напиши ако има нещо интересно после ...  Wink

# 711
  • Мнения: 0
Какво стана с предаването с Даахан? Thinking

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 39
Какво стана с предаването с Даахан? Thinking
Няма да се връща в сериала. Явно има конфликти с екипа.

# 713
  • Мнения: 0
Ами ,нормално  е да имат конфликти!
Те превъзнасяха четири сезона оригиналния Ефе,най-накрая той обера лаврите, а за тях остана само срама от спирането на сериала.
Следващият път да му напишат сценарий за Даагхан Велики.
Надявам се поне нашите да закупят неизлъчените серии.
Щом в Турция не им се гледа финала,да ни го пуснат на нас ние ще си го гледаме.

# 714
  • Мнения: 0
Явно или екипа се заяжда с него или той просто е конфликтна личност и не може да работи добре в екип. Жалко само за останалите актьори. Те наистина играят много добре ролите си. Аз се чудя те какво ли мислят по въпроса? newsm78 newsm78

# 715
  • Мнения: 0
Здравейте, мечтатели!
Не смятам, че конфликтът/ако е имало такъв/ е между Даахан и колегите му, а с продуцентите, сценаристите и Даахан. Чакам някой да даде повече подробности за това интервю. Отново казвам, че краят на Ефе беше по сценарий, а не заради някакви караници или пневмонии. И недейте започва да обвинявате Даахан за това, че няма да се връща в сериала. Той се справи с ролята си великолепно.

# 716
  • Мнения: 1
Има ли нова темичка или още не ?

# 717
  • Мнения: 0
Dobroman:"vesste, извинявай,но нещо не ми харесва икономическия ти анализ за сериала?!?  Какви пари инвестират в последните серии???  Продуцентите нямат кинти и това си личи от самолет!?! "
Горките бедни турски продуценти! Живи да ги оплачеш!
Dobroman, смятам, че не си прав. За разлика от България, в другите страни договорите са железни и неустойките са жестоки. Няма такова нещо като неплащане на хонорари на актьорите според мен.  Къде според теб трябва да живее Аслъ при положение, че иска да помага на бедните и онеправданите? В палат? Ами тя и къщичката в която живееше с родителите си в Измир не беше кой знае какво, а тогава - във втори и трети сезон парите на продуцентите не бяха свършили. Според мен, тази бедна обстановка подчертава идеята на сценария относно битието на Аслъ.

# 718
  • Мнения: 0
Ами ,нормално  е да имат конфликти!
Те превъзнасяха четири сезона оригиналния Ефе,най-накрая той обера лаврите, а за тях остана само срама от спирането на сериала.
Следващият път да му напишат сценарий за Даагхан Велики.
Надявам се поне нашите да закупят неизлъчените серии.
Щом в Турция не им се гледа финала,да ни го пуснат на нас ние ще си го гледаме
.

Някои неща не ги разбрах. Можеш ли да обясниш по точно и подробно това което си написала?
Не разбирам кой и как са „превъзнасяли четири сезона оригиналния Ефе“, като той игра само в първи и втори сезон (1-84 епизод) и половината от четвърти сезон (125-153 епизод). Сама пресметни колко епизода е играл Даахан. Ако искаш можеш да пресметнеш и колко епизода са играли и останалите актьори от Мечтатели.
И какви са тези негативни изказвания за Даахан. Защо ти не напишеш сценарий за Даахан Велики.
Естествено, че рейтингът им ще спадне след смъртта на Ефе и до няколко епизода Мечтатели ще свърши. Но това не означава че трябва да нападаш Даахан. Той не е виновен, че след неговото напускане, рейтингът им е намалял два пъти.
Без Ефе, краят на Мечтатели е много ясен - Аслъ и Мине раждат децата си, Атакан и Халил стават известни готвачи, Су и Атакан имат деца, Метин и Нургюл се женят (Метин се връща в полицията и с Нургюл имат близнаци), Дениз се връща към киното и прави филм за Ефе. За Гювен има 2 варианта - жени се за Аслъ или заминава за Канада и там се жени за някое добро и умно момиче.
Съжалявам, че пиша неща, които те обиждат, но ти прекали.

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Здравейте, гледам, че обсъждате сериала, пък аз го следях преди, та викам да ви попитам дали случайно не са го пуснали отново, по коя програма, кои дни и часове?Много въпроси станаха, ама наистина ми беше много интересен, на малката ми дъщеричка също.

Общи условия

Активация на акаунт