Най-приятна и най просташка ТВ РЕКЛАМА-тема 6

  • 73 088
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 796
хах, колко назад във времето сте се врънали Simple Smile. На мен първите спомени са ми на Camel, един пич гонеше някакви мустанги. Хубава реклама беше. Както и разбира се ментос  Laughing

# 676
  • Мнения: 419
О, аз бях влюбена в този от Камел. После не се  ли оказа, че е човечецът е починал от рак на белите дробове или беше за друг актьор от реклама на цигари?

# 677
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
О, аз бях влюбена в този от Камел. После не се  ли оказа, че е човечецът е починал от рак на белите дробове или беше за друг актьор от реклама на цигари?

Май за актьора от рекламите на Марлборо беше това.

# 678
  • Мнения: 796
ОО, май се обърках с рекламата на червено боро. Но и този от кемъл беше готин. Нещо ми се върти в главата и на Lucky. Все някакви яки мъжаги бяха  Laughing.

# 679
  • София
  • Мнения: 62 595
на мен първите ми спомени изобщо за реклами са от времето на соца, когато родителите на някои деца носеха от чужбина записани музикални програми на все още прохождащите МТВ и VН1. Не съм много сигурна коя от двете беше първа, но си спомням лекламите на АХЕ и Деним. Тогава за пръв път чувах и за съществуването на такива марки, дори в началото не разбрах за Деним какво точно рекламират - облеклото (ризата), или дезодоранта.

# 680
  • Колибите
  • Мнения: 357
Чак "просташка" реклама, не бих казала. Поне по нашите ТВ не съм попадала на такава.
Но напоследък тези на VIVACOM са ми доста нескопосани, както и на "Изи" кредит.

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 789
По едно време много рекламираха тампони  Shocked сега обаче на мода е простатата.
Има една реклама за някакви лекарства за диабетици- с един гол мъж, от някаква вода излиза..... пълен ужас ми е! И защо изобщо трябва да е гол??

# 682
  • Мнения: 796
Изи кредит ми е тъпа. Не ми се връзват кредити с тези танци, нито пък ще ми се танцува ако взема "пари от приятел" Laughing

# 683
  • Мнения: 4 569
Пурлан и Куку Руку  Heart Eyes колко назад във времето бяха.

Уакомника е глупава реклама. Търсих първия брой, естествено не го намерих и се отказах. Нека си го рекламират.  Crossing Arms

# 684
  • Мнения: 89
Лакомникът и аз го забелязах. Трима мъже в пенсионна възраст говорят за храна и рецепти, особено когато точно този таргет , с пенсиите си не могат хляб и кисело мляко да си купят. Цената на вестничето, като  че ли подсказва, че е към тях ориентирана  newsm78, но може и погрешно да съм разчела посланието.
Имуноборът ми е анти реклама номер 1 , добре че я пускат рядко.
Имаше една реклама за тоалетна хартия , с едно бебе на облаче, което късаше и  пускаше хартия и докато паднат парченцата стават перца. Много ми е симпатична. И накрая това ууууу.
И не знам на пикантина дали сте я коментирали. До средата е много добра, но с изпяването ми е под въпрос към кои да я причисля.

Къде ме върнахте с Пурлан и Куку Руку?  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 28 фев 2012, 14:51 от kamunyak

# 685
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
Да ви почерпя с по една вафла "Куку руку"тогава?  Grinning

# 686
  • Мнения: 796
хахах,  Joy, благодаря, клипчето съм го забравила Joy

# 687
  • Мнения: 11 745
Аз не помня този клип   Crossing Arms

Не беше анимация в никакъв случай и като че ли в тролей беше снимана  Thinking

# 688
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
Този си е. Сигурно се бъркаш с друга реклама. Пък и отдавна беше.  Grinning

# 689
  • Мнения: 89
Сещам се за тази реклама на вафли снимана в автобус. Ужас! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт