Как рЕагиРахА мъЖовеТе вИ слЕд дВеТе чеРтиЧки

  • 5 381
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
Абе честно да ти кажа в първия момент не можа да повярва помисли, че се шегувам, но когато му показах теста като че ли изгря звездичка в очите му, но въпреки всичко трябваше да отида на лекар преди да се зарадва окончателно - защото може теста да не съм го направила както трябва. Но след като лекаря каза че има бебче аз скочих и грабнах gsm и му се обадих и вече радоста беше друга. Вечерта като се прибра от работа беше много щастлив - но аз очаквах по друго яче да се развият нещата   ама не - мъже. Е това е моята история. ЧЕСТИТО!!!!!!!!!!!  bouquet

# 16
  • Мнения: 400
Моя мъж много се зарадва като му казах в колата пред докторския кабинет, когато дойде да не вземе, че съм бременна. И аз бях в 10-тата седмица. Хем го очакваше, хем - не. Много му се искаше да ме "върже" човека и коварните му планове се сбъднаха  Twisted Evil hahaha - та за това беше цялата радост. После под път и над път се хвали, че ще ставал татко.
Дано да е така и втория път, ама като го гледам - сега вече му е доста спечено, хехе.

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ти най-добре можеш да прецениш дали се е зарадвал, защото моя например го познавам, когато се вълнува, ако не спира да говори. Той по принцип не е от разговорливите, та така.

Иначе по темата не мога да кажа много, тъй като той първи се усъмни, че може да съм бременна, като ме гледаше как ям като ламя. След теста и двамата не посмяхме да се зарадваме, защото имам един аборт преди Танти. Но съм сигурна, че е много щастлив, че е ТАТИ.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 671
ЧЕСТИТО! чЕСТИТО!  smile3525Това е толкова хуваба новина! Аз самата така я чаках, че след първия тест не му хванах вяра и като се върна от работа Борис трябваше да ме убеждава, че макар и мнооого бледорозовичка, все пак я има тая втора чертичка! После ходихме да търсим друг тест и изобщо в тоя екшън определено се развълнува, но чак до израз на бурна радост не се стигна!

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
ДуцАнкАаааааа, ЧЕСТИТОООООООООООО Simple Smile
Радвам се а теб!!!
А аз като си направих теста сама не повчрвах,защото месеци наред пробвахме и нищо.Толкова не вярвах,че не му казах веднага,но човека е наблюдателен и беше забелязал,че не ми идва!Започна да ме подпитва,ама не директно и аз си признах,че имам подозрения,но не съм 100% сигурна  Embarassed , а той каза :
"А аз съм сигурен и знам,че си,но чаках да ми кажеш - то ти личи!" и ме прегърна ,а очите мУ грееха Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 410
Първо едно голямо ЧЕСТИТО  bouquet. Много хубава новина. Пожелавам ти една красива девойка-воеводка  smile3522

А за мъжът -  и моя така реагира. Просто са устроени по друг начин. Когато видя обаче малката муцунка, беше любов от пръв поглед.

Напълно подкрепям. Даже май беше в шок, защото му е първо дете.

# 21
  • Мнения: 1 866
Моят мъж и двата пъти той врънкаше за дете, така че със сигурност мога да кажа че го искаше, но реакциита му пак бяха подобни на твоя. Радват се ама не всеки може бурно да изразява емоциите си. И честно казано дори не съм очаквала някаква проява на романтичност или каквото и да било такова. Не се тормози, радвай се на добрата новина и лека бременност.   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 153
Дидка, браво на вас! Честита ви +1 чертичка:) Сигурна съм, че Миро се радва, просто понякога мъжете са такива..........странни за нас!
Спомням си, когато си направих тест и ми се стори слаба втората чертичка пратих Георги за още един, на който пак му беше доста слабо изразена, той ми каза:"Чакай да видим прегледа какво ще покаже". И когато и прегледът показа същото той се зарадва, да, но не така както бих желала! Дойде малко изнендващо бебчето ни и бяхме леко изплашени, но това не попречи да сме най-щастливите хора на света, от както имаме Иво!
Леко бременеене на теб, пък Миро не го мисли!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Ех Дидка мъжете са "скръндзи" на емоции, не ги раздават току тъй!
Да ти споделя как беше при нас - за първото детенце мъжо много се радва /предполагам, че и при вас  е било така/.
За второто близо 4 години го мрънках, а той все ми излизаше с "Трябва материално да сме на 100% обезпечени и тогава ще помисля!", ох беше ми дошло до гуша да го моля.......даже накрая и се посдърпвахме на тази тема, НО най-много ми помогна БАТКОТО. Когато и той "замрънка" за бебе - татито капитулира. И то точно, когато се бях отказала и примирила, че ще имаме само едно съкровище....... Когато го "направи" не бях на себе си от почуда и радост.
А когато официално разбрахме, че съм бременна - просто каза "Ами нали това искаше " и още нещо от сорта....... Чак след като родих ми сподели, че много се е страхувал за мен, защото първата бременност ми беше кошмарна, а и раждането беше с много разкъсвания  и той умирал от страх за мен!!!
Ще разбереш и ти много скоро, че и Миро е щастлив по своему!!! Честито още веднъж!!!
И да се отъркаш след някой друг месец и в Габчето!!! /ох тя само да не ме бие за подстрекателството/ Hug

# 24
  • Мнения: 4 362
Дидка и моят като научи за двете чертички също така реагира-"нека и доктора да види,че всичко е наред" притесняваше се повечко,нормално е после като мина и 3-ти месец ела го виж постоянно ми помага и е до мен.
Лека бременност и тук ти желая   bouquet

# 25
  • Мнения: 8 505
Честито,Дидка!
При мен въпросът трябва да се зададе по друг начин: Как реагирахте,когато мъжът ви ви съобщи,че сте бременна Shocked Joy

# 26
  • Мнения: 827
Честито,Дидка!При мен въпросът трябва да се зададе по друг начин: Как реагирахте,когато мъжът ви ви съобщи,че сте бременна Shocked Joy
  smile3532
 А моят каза, дано наистина да е вярно и също, че страшно го иска това дете.

# 27
  • Мнения: 1 416
Когато казах на Георги по телефона, че съм бременна, той не беше изненадан, а адски уплашен. Не съм и очаквала и друга реакция от него...  smile3514

# 28
  • Мнения: 1 311
Честито!

А реакцията на моя беше - "Кой ти каза?" - и това след година и половина чакане. После ми изнесе една дълга тирада какво трябва да ям и какво не, и някъде в целия този разговор аз лично пропуснах дали се е зарадвал ...

# 29
  • София
  • Мнения: 3 421
 Много хубава новина!

Моят мъж за първото дете много се зарадва-той следеше теста!
За второто беше сигурен още преди да направим теста(винаги съм казвала, че моя мъж си е сбъркал професията-направо е за гинеколог Mr. Green). Но след теста беше много притеснен и само ме питаше "Сега какво ще правим?" А аз исках да ме остави една седмица да свикна с новината и да не ме разпитва постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт