Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 27"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 30 528
  • 715
  •   1
Отговори
# 60
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 61
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Вили

# 62
  • Мнения: 56
Не знам кога ама май никога няма да ти се нарадвам на човечето само като го видя и се ухилвам до ушите   Hug Hug
Аз след малко изчезвам ще ходя да купувам въртележка  hahaha hahaha hahaha
Ей днес  пак много вали   Rolling Eyes
За серията аз нямам търпение да дойде утре  Party Party ама все си мисля че няма да е утре сдобряването  Rolling Eyes ама дано да греша  Wink

# 63
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 64
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Не знам кога ама май никога няма да ти се нарадвам на човечето само като го видя и се ухилвам до ушите   Hug Hug
Аз след малко изчезвам ще ходя да купувам въртележка  hahaha hahaha hahaha
Ей днес  пак много вали   Rolling Eyes
За серията аз нямам търпение да дойде утре  Party Party ама все си мисля че няма да е утре сдобряването  Rolling Eyes ама дано да греша  Wink



аз пък си мислех , че на мен се радваш Sad



пак къде хукна , тъкмо се засякохме

# 65
  • Мнения: 54
Сестричката е минала от ангел на наваксващ. hahaha angel4e_f
                                                                                       наваксващ
                                                                                       Новак
Ами така си е, защото все не съм разбрала и наваксвам с материалите. Rolling Eyes
Знам, систър  Hug  Гафовете се броят на едната ръка Mr. Green не са толкова много. Пак бързо наваксваш въпреки дългите отсъствия.  bouquet

# 66
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Neidjal, ·٠• Hrisi•٠·, ·٠•G@bby•٠·, ·٠•Sasy•٠·, ·٠•Sisito•٠·, ·٠•violetka•٠· (+ 1 Скрит/и) и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

# 67
  • Мнения: 56
Не знам кога ама май никога няма да ти се нарадвам на човечето само като го видя и се ухилвам до ушите   Hug Hug
Аз след малко изчезвам ще ходя да купувам въртележка  hahaha hahaha hahaha
Ей днес  пак много вали   Rolling Eyes
За серията аз нямам търпение да дойде утре  Party Party ама все си мисля че няма да е утре сдобряването  Rolling Eyes ама дано да греша  Wink



аз пък си мислех , че на мен се радваш Sad



пак къде хукна , тъкмо се засякохме
На тебе винаги  Hug Тинче  
Ами ще трябва да изчезвам все пак искам да си ходя от работа  hahaha hahaha и минавам да взема въртележката и се прибирам даже ще я тествам по пътя тя има и дъждобранче да не се намокря  smile3532 smile3532 само не знам за колко време ще се прибера  Rolling Eyes
Айде до скиф  Wink  Hug Hug

# 68
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201



айде пибирай се

дано да се засечем по късно

# 69
  • Мнения: 54
 hahahaЕее то голяма любов вашто.  Whistling Никакво внимание нито от братчедката, нито от дъщерята. Crossing Arms

Но пък идеята за въртележката веднага се прие. hahaha

# 70
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
hahahaЕее то голяма любов вашто.  Whistling Никакво внимание нито от братчедката, нито от дъщерята. Crossing Arms



ами и аз чакам да ме забележеш ама няма Peace

сестрата като е тука и не се сещаш за брачедката


Сис, как си слънце

# 71
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 72
  • Мнения: 54
hahahaЕее то голяма любов вашто.  Whistling Никакво внимание нито от братчедката, нито от дъщерята. Crossing Arms



ами и аз чакам да ме забележеш ама няма Peace

сестрата като е тука и не се сещаш за брачедката


Сис, как си слънце
Не е вярно това. Не правя такива разделения.Naughty Моето сърчице е голямо  Rolling Eyes и родата заема специално място в него. Hug

# 73
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
ейййййййй, пуснах 100 песни една не оцени Mr. Green

# 74
  • Мнения: 54
ейййййййй, пуснах 100 песни една не оцени Mr. Green
Аз казах, но много почна да ми се хвалиш Mr. Green hahaha и спрях. 
 hahahaНо щом се налага пълен разбор да направя, първите две си ги слушах още преди да ги пуснеш Laughing и следващите две пак са страхотни. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт