Кой на ясла,кой със баба-ще се обучава ОКТОМВРИйската бригада

  • 53 353
  • 234
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 140
На мен ми искаха документи от раждането, защото им казах, че родих с усложнения.
Дадоха ми само болничен лист/в който е записано само  Диагноза : O80.0 спонтанно раждане при тилно предлежание/  и имунизационния паспорт на детето. Sad
На Вас какъв документ Ви дадоха от родилното? newsm78

# 91
  • Мнения: 85
Здравейте и от мен. Бяхме в Александровска на обследване ще ходим в края на септември. Според психиатърката за първия преглед на можем да говорим за ссериозна диагноза но до колко и какво разбира ще се установи в по щателен преглед от логопед и психолог.

Нина на мен ми дадоха от родилното само епикриза в която пишеше мерките, пола.... Аз родих секцио по мой показатели.

Целувки на всички мъничета.

# 92
  • софия
  • Мнения: 118
успех и дано всичко да се оправи по лесвия начин. Peace

# 93
  • Мнения: 2 140
Здравейте, мамчета!
Хриси от вчера ходи на градинка! Изкара цял ден! А днес бърза с нетърпение пак да отиде!  newsm44

# 94
  • Мнения: 99
Браво на Хриси!Спас ще тръгва от 15-ти, надявам се да му хареса...

# 95
  • Мнения: 668
Браво на Хриси, Калоян и той от вчера е на градина, е няма такъв рев. Какво ще го правя не знам?

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ками Hug
Да ви припомня нашето начало......
мин.година ,когато Никол тръгна на ясла е РЕВАЛА по цял ден ЕДИН месец Sad
амЪ нямаше начин,няма баби,ние работим.
Е мина се тоя ми ти неистов рев и си ходеше с удоволствие.
От Август сме в "голямата"градина.
Беше болна,после отпуски и реално е била само 9 дни,но проблем не сме имали.
Сега започнаха да идват "нови"деца/които не са ходили на ясла/и те доста плачат.
НОРМАЛНО е!- все пак не са се делели от мама/баба/тате.

Пожелавам ви бърза адаптация и прекрасни моменти в градината.
/и на нас също де Wink/

При нас нищо ново-още пие мляко вечер,нощем и сутрин,
"муца"си бибите и е хипер глезличка.
Поне сме без памперс изцяло и говори ,че чак ми втръсва Mr. Green

Сега вече сме на вълна РД и тя има "компетентно"мнение по всички въпроси-
къде да бъде,каква да е тортата,кои ще са гостите.............

Хубав и усмихнат прекрасен месец  Hug
/все пак е месецът на НАШИТЕ слънчица/

# 97
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
И Иво тръгва на градина на 15-ти.Юни месец ходи 6 дни и се разболя,после си поседя вкъщи(отпуска на градината и после моята отпуска-съответно малко на моренце и малко на балкан) и сега ми е обещал,че ще ходи и няма да плаче.Уж изявява желание да ходи,но ще го видим.

Бърза адаптация на всички мъници Heart Eyes

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 306
И Алек ще е на градина от 15ти (живот и здраве). Много се притеснявам за адаптацията, но съм убедена, че не съм само аз така. Много си говорихме с директорката и тя ме поуспокои, че при всяко дете използват различни методи за да ги предразположат.
Мен напоследък и друго ме тормози - от 1-1,5 год. Алек има проблем с носа. След прегледи при УНГ и изследвания се оказа, че си отглежда бактерия, особено упорита. Хубаво, лекувахме я, че и ваксина сложихме. До тук добре, обаче също така стана ясно, че има възпалена трета сливица. Предложението на лекарката беше да изчакаме да порасне малко Алек и ако не се е оправила от само себе си - да се оперира. Обаче детето се мъчи, вечер не само че хърка, ами направо се дави, почти не яде и т.н. И сега (най-накрая) го записах при хомеопат. На 19ти сме за пръв път на преглед. Искрено се надявам да помогне, защото вече от капки, сиропи и мазила ми писна, а и детето ми се мъчи. И това е от мен. Стискайте палци да се разреши този дългоотлаган проблем  Praynig

# 99
  • Мнения: 506
Стела живот и здраве от 12-ти тръгва на детска градина.Обяснявам и че ще има нови деца нови лели нови легла завивки играчки пързалки за да е по-лесно тръгването но си е голямо чудо.Сега 1-на седмица не ходи на ясла понеже я изписаха на 1-ви септември и всяка сутрин казва няма ясла Simple Smile
Ще видим с детската градина как ще е но определено като си познавам детето няма да се размине без плач и чудеса Rolling Eyes

# 100
  • Мнения: 55
Здравейте и от нас!
Вече сме първа група и без памперс(още се напикава по малко но...).
В яслата все се оплакваха от Симеон пък тук все го хвалят и награди получава(някакви жълти лепенки Grinning) за какво ли не.Много странно......
Remember me... ,добре сте се ориентирали към хомеопат.Ние имаме същия проблем.Постоянно сополи,запушен нос без сополи,спане с отворена уста и т.н.Нищо не помагаше.Сега сме на едни хомеопатични вече 1 месец и нещата коренно се промениха.Иначе и на нас доки ни каза,че най вероятно е трета сливица,но понеже не боледува от нищо и има само сополи,не е за вадене.
Всичко добро на мамите и дечицата!
 Hug

# 101
  • софия
  • Мнения: 118
и при нас в яслата все мрънкаха а сега в новата ГОЛЯМА градина казват че сме примерни дечица и послушни .и ние сме без памперс леко се получиха нещата и сме доволни че сме при голямите. Peace Laughing

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 723
Мире,Ели в градините ОБИЧАТ ясленчета,
защото идват подготвени  иси му знаят редът Peace
И Никол я приветстват и хвалят,че е организирана,че е изпълнителна,
ма я да я видят какво е чудовищенце в къщи ooooh!
Госпожата каза,че е нормално ако на градината слуша в къщи да вилнее.........

Да се плача-Никол вади 2 кътника и е УЖАС!!!
Не яде,само мрънка и се сърди за щяло и нещяло Crossing Arms
Днес и даох 1дозичка Нурофен и тя заспа спокойно.
Нощес само се въртеше хленчеше .......
Върнахме се към бебешкото разнасяне и гушкане за успокоение.
Такъв зор със зъбче не сме виждали,
надявам се до пон.да се пооправи,че на градината ще скъса нервите на г-жата Mr. Green

Прегръщам Ви малки буболечковци и майки Hug

# 103
  • Мнения: 506
Стела пък е със разстройство и вдига и температура.Съответно нищо не иска да яде.Пие водичка по малко и от време на време по 1-на 2 бисквитки най-много и това и е яденето и лежи през по-голямата част он деня.Боли я стомахче.Бързо оправяне на Никол и скорошно поникване на кътниците.Днес постижение взех и пюре от любивите и изяде едно пюренце сега сутринта.Ще видя наобед какво ще иска.

# 104
  • софия
  • Мнения: 118
аз започвам да се замислям вече за Ден-ден който наближава и май трябва да обиколя някои центрове за датичка че май няма да има свободни..къде мислите да посрешнете 3-ия ден ден на мишлетата ви.

Общи условия

Активация на акаунт