Колко време след като родих те ви дойде?

  • 2 865
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Кърмя все още-вече 3 месеца , нооооооооо от вчера ми дойде tantrum Banghead Rage Rage smile3511.....така се надявах още малко да почака Mr. Green.Изкарах точно 1 година/с бременността/ без цикъл Peace

# 16
  • Мнения: 2 237

 При мен се получи така,че два месеца след раждането изведнъж ми спря кърмата и веднага на другия ден ми дойде.... Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз кърмих само 2 месеца Sad . 1 месец след това ми дойде.Даже се бях шашнала и си купих "Шуър-чек" направих го (отр.) и на седващият ден цъфнах Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 1 621
Точно 2 месеца след раждането, въпреки че кърмих до 3 месец. Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 10 825
7 месеца след раждането. Кърмех и все още кърмя Sunglasses

# 20
  • София
  • Мнения: 2 164
Ина, нали кърмиш още, защо се притесняваш? И аз още нямам цикъл, но това само ме радва  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 8 505
Точно след 3 месеца.Още кърмех.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
н 8 мия
а кърмих почти до 9 тия
индивидуално е !

# 23
  • Мнения: 505
При мене дойде на 6 месец, въпреки че кърмех,..и не ми се отрази на кърмата, продължихме си го, но аз бях много разочарована, а уж докато кърмеш не идвало...да да ама не..така се получи и при първото ми дете...стига толкова икономия на превръзки,,  Hug нали и търговците трябва да живеят... #Cussing out

# 24
  • Мнения: 505
При мене дойде на 6 месец, въпреки че кърмех,..и не ми се отрази на кърмата, продължихме си го, но аз бях много разочарована, а уж докато кърмеш не идвало...да да ама не..така се получи и при първото ми дете...стига толкова икономия на превръзки,,  Hug нали и търговците трябва да живеят... #Cussing out

# 25
  • Мнения: 505
При мене дойде на 6 месец, въпреки че кърмех,..и не ми се отрази на кърмата, продължихме си го, но аз бях много разочарована, а уж докато кърмеш не идвало...да да ама не..така се получи и при първото ми дете...стига толкова икономия на превръзки,,  Hug нали и търговците трябва да живеят... #Cussing out

# 26
  • Мнения: 2 000
Щом още кърмиш е нормално да нямаш цикъл. Аз кърмих до 13 месеца и още на следващият месец ми се възстанови цикъла, и то точно на датата, на която би трябвало да ми дойде, ако не бях раждала  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 2 181
Дойде ми на 40-ия ден.20 дена ми бяха лихиите,кърмих 1 месец.

# 28
  • Мнения: 1 108
Аз изобщо не се притеснявам ,че нямам цикъл .
Така се чувствам отлично.
Но все пак ......
Ако случайно се получи това  EFP , е не че не искам второ напротив , но да бъде малко по нататък

# 29
  • Мнения: 827
Някъде след 8 месеца, все още го кърмих, намаляваше ми по време на цикъла.

Общи условия

Активация на акаунт