Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXVII

  • 59 322
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 048
Аз далеч не съм толкова запозната с филмовата продукция като вас, но за да не е празен постът ми ще трябва и аз да спомена някое заглавие. Вие сигурно отдавна сте ги коментирали. Току-що изгледах Bal http://www.imdb.com/title/tt1571724/ . Може би защото темата, атмосферта са ми близки, филмът наистина ме докосна. Безмълвен, "бавен", непретенциозен, с едно детенце с големи очи.

Започнах да го гледам, обещаващо фестивално заглавие. Красотата е именно в бавните моменти. Началната сцена с изкачването на дървото беше много силна.

# 61
  • Мнения: 4 370
Записвам се да черпя идеи от вас.

# 62
  • София
  • Мнения: 746
Опитах се снощи да гледам Chloe,нещо не ми се получи.Аз ли не бях в настроение,не знам.Нещо,след Mamma mia,не можах да възприема Амандна Сийфрайд в такава роля.Сега съм приготвила "Морето в мен",само да пратя дечко на училище и  се зареждам да го гледам Wink

# 63
  • Мнения: 776
Здравейте, отдавна не съм писала в темата, но ви чета редовно. Изгледах разни (и разнообразни Mr. Green) филми напоследък, но нищо не ме е впечатлило така, че да ми се отвори "дар слово" и да споделя подобаващо Laughing

Уикендът гледах Fast Five
http://www.imdb.com/title/tt1596343/
и смея да твърдя, че ми хареса така Hug, както първата част. Основната причина, естествено, бе "ядрото", старите муцуни, които се събраха отново, към тях добавям свежия бразилски полъх Heart Eyes и оптимистичното настроение, което носи филмът. Много зареждащ и разтоварващ, непретенциозен филм - за отпускане е идеален Flutter Препоръчвам Peace

Source Code
http://www.imdb.com/title/tt0945513/
Заслужава си да се гледа на кино, само заради ефектите. Аз обаче логика в този филм не открих Embarassed "Добрата-стара" фантастика и оригиналната идея от бъдещето ги приемам, обаче да имаше шипка "здрав, идеен разум" - филмът се движеше по ръба на парадокса Peace В този смисъл и всички общовалидни теми, които целеше да разнищи, ми се загубиха по "трасето" на изтляващите жички на електрическата крушка Mr. Green

LOVE.net
Много съм разочарована Confused Незапомнящ се, комерсиален филм - бих сравнила усещането, което ми остави, със захарен памук - "хапнеш нещо - глътнеш нищо" Laughing Определено не е силна заявка за българското кино, не препоръчвам.

# 64
  • София
  • Мнения: 746
Гледах "Морето в мен".Нямам думи.

# 65
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Гледах "Морето в мен".Нямам думи.
ОТ къде го свали?Мерси.  bouquet

# 66
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 660
Гледах "Морето в мен".Нямам думи.
ОТ къде го свали?Мерси.  bouquet

Преди време го имаше в замунда. Търси с едно от двете заглавия - http://www.imdb.com/title/tt0369702/

# 67
  • Мнения: 382
В ученическите години гледах 6-7 пъти "Коса". Затова реших пак да го гледам. И пак ми  хареса и ме развълнува като преди. Музикален е, обаче повече ме навежда на мисълта за безумието на войната.
А песните от филма си ги слушам редовно.

Другият музикален филм (по-скоро май се води документален), който гледах n пъти "едно време", беше "Куин в Будапеща" и мисля сега да го потърся.

# 68
  • Мнения: 31
Аз далеч не съм толкова запозната с филмовата продукция като вас, но за да не е празен постът ми ще трябва и аз да спомена някое заглавие. Вие сигурно отдавна сте ги коментирали. Току-що изгледах Bal http://www.imdb.com/title/tt1571724/ . Може би защото темата, атмосферта са ми близки, филмът наистина ме докосна. Безмълвен, "бавен", непретенциозен, с едно детенце с големи очи.

Започнах да го гледам, обещаващо фестивално заглавие. Красотата е именно в бавните моменти. Началната сцена с изкачването на дървото беше много силна.

Откъде го теглите? Благодаря!

# 69
  • Toronto
  • Мнения: 683
Ходих да гледам Thor на кино и... заспах! Което никога, ама никога не ми се е случвало Laughing Удивлявам се на високия му рейтинг в IMDB, на мен ми приличаше на микс от Супермен и скандинавски народни приказки. Не че нещо лошо, ама не е за моята възраст. И Антъни Хопкинс, и Натали Портман в тоя филм?! ooooh! Да не би да съм проспала нещо важно, ще ми бъде интересно да прочета и други мнения?

# 70
  • Мнения: 34
tuparowa, нищо не си проспала...даже си си прекарала чудесно  Laughing И мен ме изненадват участията на някои актьори в някои "проекти", даже започвам да си мислят, че участието на НаталиПортман в "Черен лебед" ще е по-скоро изключението в нейната кариера. В тази връзка НЕ препоръчвам нито "Тор", нито " No strings attached" /този е обида за всеки любител на ром-ком-ите/.
Започна Канския фестивал, но май изненади никой не очаква.
Желая ви успешна киноседмица   bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 6 219
tuparowa, нищо не си проспала...даже си си прекарала чудесно  Laughing И мен ме изненадват участията на някои актьори в някои "проекти", даже започвам да си мислят, че участието на НаталиПортман в "Черен лебед" ще е по-скоро изключението в нейната кариера.

Интересно ми е защо мислиш така? Натали прави страхоти роли навсякъде.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 880
tuparowa, нищо не си проспала...даже си си прекарала чудесно  Laughing И мен ме изненадват участията на някои актьори в някои "проекти", даже започвам да си мислят, че участието на НаталиПортман в "Черен лебед" ще е по-скоро изключението в нейната кариера.

Интересно ми е защо мислиш така? Натали прави страхоти роли навсякъде.

подкрепям veselinka, винаги Портман ми се е струвала слаба актриса и ми е била антипатична. НО в "Черен лебед" се справи добре.
участието й в No strings attached и мен ме изненада много, очаквах, че вече ще има шанса да премине на по-високо ниво кино.

а пък и Аштън Къчър, така се е натирил в един калъп и няма шанс за измъкване. в "Ефектът на пеперудата" ми хареса, но и това сякаш беше изключение в кариерата му. а е готин пич, макар и шантав с тая леля, дето си я взе за жена Simple Smile

# 73
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Натали е много добра в The Other Woman, бях го препоръчвала по-напред в темата.

За мен тя има или много силни или много слаби роли. В Closer също е страхотна. Но пък в Star Wars и в No Strings Attached не нещо особено.

Аштън Кътчър става само в Personal Effects (http://www.imdb.com/title/tt1138489/)

Последна редакция: ср, 11 май 2011, 16:37 от Лу

# 74
  • София
  • Мнения: 3 880
The Other Woman - не се сещам в момента, а може и да не съм го гледала.
в Closer нещо не ми блесна, но и там имаше куп друг звезди, които харесвам, та може и да съм я пренебрегнала...Аштън не съм го гледала в Personal Effects, но видях, че преди няколко поста го препоръчвате и съм го приготвила.

Общи условия

Активация на акаунт