Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXVII

  • 59 334
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 6 219
Благодаря!

# 226
  • Мнения: X
Набързо: по един положителен глас за Bonjour Monsieur Shlomi; Love Likes Coincidences/Ask Tesadüfleri Sever; The Last Kiss/L'ultimo bacio; The Bad Mother's Handbook и донякъде за Privates Lives/Vidas privadas.
 И един негативен за Beastly.

# 227
  • София
  • Мнения: 6 219

Защо ти е харесал първия и какво не ти хареса на втория филм?
Наръчникът на лошата майка е един от най - тъпите филми, които съм гледала. Не се заяждам, а наистина ми е интересно.
Колкото до Beastly - доста типичен в жанра си и доста приятен като изпълнение.

# 228
  • Мнения: X
Хм, явно на мен нещо не ми е наред, след като всички (буквално) около мен са останали очаровани от Beastly, а аз-не. Целия филм ми изглеждаше.....някак като гротеска. Ванеса Хъджинс.....не мога да я възприема като актриса, Алекс Петиф......също. За сестрата Олсън не искам да коментирам. Историята-ясно, позната. Но пък как е пресъздадена.....просто не знам, целият филм ми дойде като една голяма, кичозна смешка. По-конкретно от туй не мога, не съм някой кинокритик.
 А за "НАръчника..."-не съм имала предвид, че е шедьовър на киноматографическото изкуство, но ми хареса. По-скоро ми беше смешен. Нищо повече.
 

# 229
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз пък да си кажа колко ми хареса Love Me If You Dare http://www.imdb.com/title/tt0364517/- отдавна не съм харесвала така романтичен филм.

# 230
  • Мнения: 58
Аз пък да си кажа колко ми хареса Love Me If You Dare http://www.imdb.com/title/tt0364517/- отдавна не съм харесвала така романтичен филм.

 Peace И аз подкрепям!
Точно вчера го изгледах и много ми хареса! Както и двамата главни герои!

# 231
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз пък да си кажа колко ми хареса Love Me If You Dare http://www.imdb.com/title/tt0364517/- отдавна не съм харесвала така романтичен филм.

 Peace И аз подкрепям!
Точно вчера го изгледах и много ми хареса! Както и двамата главни герои!

значи ще го гледам довечера!

Емма, благодаря за отговора.

# 232
  • Мнения: 31 165
На турския филм къде намери суб. Мисля, че го мернах в замунда, но не разбрах къде, кво, що за суб. Вероятно превода е правен от дамите в романтичния подфорум.
Да има го в замунда Любов:просто съвпадение и субтитрите са включени в торента, малко са кофти като словоред и родове, но се разбира Peace все пак превеждането е нелека задача, така че благодарности за потрудилите се Hug
Има много добър превод на филма от съфорумки и е даден преди няколко страници. Аз не съм го гледала, но чувам само хубави неща за този филм.

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=62914  тук го има с перфектен превод   Peace
http://www.dailymotion.com/playlist/x1m9tk_kusmet4e_ask-tesadufl … ub#videoId=xiy5g7  а тук може да се гледа онлайн
в подписа ми има каталог с други филми преведени от същия екип.

# 233
  • София
  • Мнения: 6 219
Леле като се пазнавам каква съм разсеяна сигурно аз пак съм питала за превода! Най - вероятно съм го подминала,защото тегля само от замунда. Благодаря за напомнянето от Денси и на лакунбабе (разбира се и екипа) за преводите.

# 234
  • Мнения: X
Снощи гледах Burlesque (малко назад вървя с филмите Laughing)-е, определено нещо не ми е наред, щом ми хареса  Peace. Предвид абсолютната ми непоносимост, граничеща с ненавист към Кристина Агилера и отчасти Шер...Да не говорим, че не обичам мюзикъли  Mr. Green

# 235
  • Мнения: 3 988
(малко назад вървя с филмите Laughing)

Е, ти пак само малко.  Laughing Аз съм с има-няма 6 месеца назад.  Joy

Снощи гледах L'Enfer / Hell (2005) на Данис Танович. Хареса ми! Успял е да навърже интересно и отворено няколко иначе скучни истории. Определено си заслужава отделеното време!  Peace
Приготвила съм и Triage (2009). Пропуснала съм ви коментарите за него. Надявам се да си заслужава.

# 236
  • Мнения: 2 149
Вчера гледах http://www.imdb.com/title/tt0491152/. Хареса ми,въпреки беше предвидим и леко сладникав,ми задържа вниманието,не ми доскуча.
За днес съм приготвила Карибските пирати ,мисля да погледна и  Хана Wink http://www.imdb.com/title/tt0993842/

# 237
  • Мнения: 4 593
Да се запиша в новата тема и да ви следя за нови предложения. Flutter Hug

Ето какво гледах тези дни:

"Love at First Hiccup" / "Любов от пръв поглед" (2009) - тийн филмче, не е нито забавно, нито романтично.

"Jonah Hex" / "Джона Хекс" (2010) - с Мегън Фокс и Джон Малкович. Става за губене на време, но не е нищо особено. Базиран по легендарен графичен роман.

"Ex" / "Бивши" (2009) - приятно италианско-френско романтично филмче, но мисля че 2 часа са му много.

"Kill Speed" / "Убийствена скорост" (2010) - нищо ново и различно, с изключение, че преследването е със самолети... и момченцата са сладки. Mr. Green

"Dinner for Schmucks" / "Вечеря за идиоти" (2010) - забавно и приятно филмче за разпускане. Просто невероятни неща бяха направили от препарирани мишки, ако бяха истински де. Heart Eyes

"Stone" / "Стоун" (2010) - с Едуард Нортън, Робърт де Ниро, Мила Йовович. Все любими актьори, но филмът ми беше малко странен и все пак ми хареса.

"Tomorrow, When The War Began" / "Утре, когато войната започне" (2010) - филмът е адаптация по романа на Джош Марсдън и е австралийски с много симпатични и млади актьори. Хареса ми заради това, че беше много динамичен и интересен, но доколко реалистичен не знам...

"Date Night" / "Луда нощ" (2010) - много забавен и приятен филм, много ми хареса.

"Never Let Me Go" / "Никога не ме оставяй" (2010) - с Кийра Найтли. Много хубава, интересна, различна и тежка любовна история. Много ми допадна филмът, докосна ме. Препоръчвам го.

"The Next Three Days" / "Следващите три дни" (2010) - Елизабет Банкс, Ръсел Кроу, Оливия Уайлд, Брайън Донахю, Лиам Нийсън. И оригиналът и римейкът ми харесват, не мога да преценя кой повече.

"The Green Hornet" / "Зеленият стършел" (2011) - с Камерън Диас и "Elephant White" / "Бял слон" (2011) - с Кевин Бейкън - тъпи, безсмислени филми!

"Love and Other Drugs" / "Любовта е опиат" (2010) - с Джейк Гиленхал, Ан Хатауей. Много секс и лекарства, това ще ми остане в главата след време от този филм. Не ме грабна.

"Death Race 2" / "Смъртоносна надпревара 2" (2010) - предистория на първата част. И тази ми хареса, но първата е по-добра. Wink

"How Do You Know" / "Как да разбера" (2010)
- с Джак Никълсън, Рийз Уидърспун, Оуен Уилсън. Прекалено дълъг за ром-ком, скучноват на моменти, за разпускане става.

"Among Wolves" / "Entre lobos" / "Сред  … ълци" (2010) - невероятен, реалистичен филм. Потопих се изцяло в него през 2-та му часа продължителност. Силно препоръчвам за негледалите го все още.

"Megamind" / "Мегаум" (2010) - много приятна и забавна анимацийка.

"No Strings Attached" / "Просто секс" (2011) - с Натали Портман, Аштън Къчър. Много сладко и приятно филмче.

"Limitless" / "Високо напрежение" (2011) - с Брадли Купър, Робърт де Ниро. Динамичен и интересен, много ми допадна.

"I Am Number Four" / "Аз съм номер четири" (2011) - динамичен и интересен филм, хареса ми.

Последна редакция: нд, 05 юни 2011, 23:37 от H0uSse_Baby

# 238
  • Мнения: 212
Бях се зарекла да не ходя повече на кино на български филм, отметнах се  Joy

Лора от сутрин до вечер - за първи път оригиниален и нетипичен бг сюжет, приятно изненадана съм. Играта на актьорите обаче толкова ме издразни, че исках да стана и да си изляза на 15тата минута, изтърпях стоически до края

Love Likes Coincidences - сюжетът е леко сладникав, може би такива са и сюжетите на турските сериали /не съм запозната/, но турците умеят да снимат, а актьорите да играят красиво.

Water for elephants - трейлърът е с разместени моменти и очкавах повече съспенс, а то се оказа, че няма Simple Smile Патинсън ми е слабости и само заради него си струва гледането на филма Simple Smile

Много съм критична днес, явно съм в някакъв такъв период  Blush

# 239
  • Мнения: X
Two Hands-вече ми е любим филм. Няма такъв английски говор Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт