Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXVII

  • 59 399
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 686
Мили, "Вода за слонове" го дръпнах от тук, а "Стъпки в пясъка" го гледах на кино, за съжаление го няма по торентите.

Благодаря!!!   bouquet

# 571
  • Мнения: 994

а може ли линк към imdb, моля. При мен замунда не работи, и не мога да разбера кой е филма. Благодаря.

# 572
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 721

а може ли линк към imdb, моля. При мен замунда не работи, и не мога да разбера кой е филма. Благодаря.

http://www.imdb.com/title/tt1807950/ - заповядай Hug

# 573
  • Мнения: X
Geia, хубав кинопреглед си спретнала. Радвам се, че са ти харесали руските филми, които си изгледала. Ако преди месец някой ми беше казал, че така ще се загледам по руското съвременно кино, щях да му се изсмея брутално в лицето. А днес.....днес ми е едно пусто и празно, защото изгледах каквото бяха препоръчали момичетата от един друг форум и се чудя какво да правя.
 Мисля че няма да сбъркаш, ако изгледаш и останалите филми които споделих последните дни-"Ние сме от бъдещето" (с актьора от "Одиночка")-има всичко в този филм-и смях, и драма с препратката към войната и малко любов; "Шофьор за Вера"-страшен филм!; "За децата до 16".

# 574
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 721
Емма, благодаря ти, пропуснала съм кой препоръча филмите Hug Харесаха ми, а и аз по принцип харесвам руско кино. Сега си дръпнах Ол инклузив и Ние сме от бъдещето. А снощи гледах и "За децата до 16". Довечера ще е и "Шофьор за Вера" Hug

# 575
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Water for Elephants го има и в The Pirate Bay  Peace

Довечера съм обречена на Хари Потър, дано наистина да е силен филма, както казаха.

Гледах малко странния The Secrets of Jonathan Sperry ( http://www.imdb.com/title/tt1070858/) - приятен филм, пропит с атмосферата на малкото градче, където всички се познават. Малко в повече ми дойде християнската тематика,но уроците, които Джонатан Спери даваше на момчетата са наистина интересен начин да накараш едно малко момче да погледне с други очи на Библията и изобщо да я разгърне.

# 576
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Довечера ще е и "Шофьор за Вера" Hug

Не съм гледала руски филми наскоро и не съм сигурна, дали ще ме привлече нещо от посочените по-нови заглавия, но "Шофьор за Вера" определено препоръчвам! Аз съм го гледала дори два пъти  Simple Smile

# 577
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Довечера ще е и "Шофьор за Вера" Hug

Не съм гледала руски филми наскоро и не съм сигурна, дали ще ме привлече нещо от посочените по-нови заглавия, но "Шофьор за Вера" определено препоръчвам! Аз съм го гледала дори два пъти  Simple Smile
От къде го сваляте? В Замунда не го намирам.

# 578
# 579
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Има го и в Замунда - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=97475&hit=1

Макар че аз лично съм го гледала по телевизията - веднъж по ОРТ и веднъж по някоя от нашите, вероятно БНТ...

# 580
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Благодаря ви!  bouquet

# 581
  • Мнения: 994
Последният руси филм, който гледах, Остров много ми хареса. Много добре направен.
Винаги съм харесвала руското кино (и съвременното и предишното съветско).

Последно гледах In the Valley of Elah и The Lincoln Lawyer.
Не съм особено очарована и от двата. Спокойно можех и да не си губя времето с тях. От първият очаквах повече, защото Crash и The Next Three Days много ми харесват.
За вторият според мен са могли да положат малко повече усилия в подбора на актьорския състав. Малко изкуствени ми идваха. А пък Marisa Tomei въобще не беше подходяща за ролята си.

Благодаря на Geia за линка към imdb.   bouquet

# 582
  • Мнения: 5 539
Емма, благодаря ти, пропуснала съм кой препоръча филмите Hug Харесаха ми, а и аз по принцип харесвам руско кино. Сега си дръпнах Ол инклузив и Ние сме от бъдещето. А снощи гледах и "За децата до 16". Довечера ще е и "Шофьор за Вера" Hug

Чудесен филм, запомнящ се

# 583
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А пък Marisa Tomei въобще не беше подходяща за ролята си.
И какво точно и е толкова неподходящото newsm78?

# 584
  • Мнения: 994
Не му отиваше на Матю (лично мое усещане). Нямам абсолютно нищо против актьорските й способности.

Общи условия

Активация на акаунт