Тема Незабравима (Unutulmaz) 195

  • 27 027
  • 748
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 570
Вени , от сряда насам се питам:какъв е тоя морал , та позволява жив човек да запалиш !? newsm78 newsm78 newsm78

# 16
  • plovdiv
  • Мнения: 0
Ето, нямаше ме само 4ас и фрагмана дошъл! Късмет! smile3555
Хаха, Ивва, благодаря ви за него!  bouquet  bouquet  bouquet
Боб, с "Коментар" направо си влязла в кожата на А.Байрам! hahahaТалантливка! smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51
Ивва, за снимките - благодаря! Hug Hug Hug Направо си ли4и, 4е е сън! Но Еда спомена в епизода по Фемили "Защо сънищата ми не се сбъдват?" Дали не ни подготвят пак за аборт?!Пепел ми на клавесина! BangheadНали такова нещо споменават в подсказките?! Улавям се като рибка на въдицата!
Ааааа Вени не така...пепел ти на клвиатурата... no no
Иржи, представяш ли си при турския морал- Еда има дете, неомъжена, живее в грях с мъж,бившия й зет. Само за това биха я убили с камъни! smile3521 Да допуснат ново дете, при същите условия, ще бъде изяден целия екип и от моралната полиция, и от религиозните им среди.
Ще го направят така, 4е да падне детето й от тревогите, без катастрофи и др. подобни. О4аквам го, не го желая!
Вени,не вярвам да се стигне до там...Хубавелко ще се появи точно навреме за да се роди Денизчо след брака. newsm17 newsm17 newsm17

# 17
  • Мнения: 27 735
Карпатия , за чудесната нова тема:

# 18
  • Мнения: 0
Ето, нямаше ме само 4ас и фрагмана дошъл! Късмет! smile3555
Хаха, Ивва, благодаря ви за него!  bouquet  bouquet  bouquet
Боб, с "Коментар" направо си влязла в кожата на А.Байрам! hahahaТалантливка! smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51
Ивва, за снимките - благодаря! Hug Hug Hug Направо си ли4и, 4е е сън! Но Еда спомена в епизода по Фемили "Защо сънищата ми не се сбъдват?" Дали не ни подготвят пак за аборт?!Пепел ми на клавесина! BangheadНали такова нещо споменават в подсказките?! Улавям се като рибка на въдицата!
Ааааа Вени не така...пепел ти на клвиатурата... no no
Иржи, представяш ли си при турския морал- Еда има дете, неомъжена, живее в грях с мъж,бившия й зет. Само за това биха я убили с камъни! smile3521 Да допуснат ново дете, при същите условия, ще бъде изяден целия екип и от моралната полиция, и от религиозните им среди.
Ще го направят така, 4е да падне детето й от тревогите, без катастрофи и др. подобни. О4аквам го, не го желая!
Вени, права си-много е скандално за тях/въпреки, че има други много по скандални неща, които за тях са нормални, но това е друга тема/, затова ще ги оженят преди да се роди бебока/ще си чакаме сватбата на 29 юни/, А това с раждането е сън или фантазия на Еда, когато разбира, че е бременна newsm78 newsm78 newsm78, надявам се, че няма да допуснат втори аборт на Еда Praynig ooooh! ooooh! ooooh!

# 19
  • Русе
  • Мнения: 2 260
Вени , от сряда насам се питам:какъв е тоя морал , та позволява жив човек да запалиш !? newsm78 newsm78 newsm78
Бату е сбъркан отвсякъде! Психопатите трудно се анализират,Наде! За издевателствата над деца морала пак мъл4и!

# 20
  • Мнения: 0
Ето, нямаше ме само 4ас и фрагмана дошъл! Късмет! smile3555
Хаха, Ивва, благодаря ви за него!  bouquet  bouquet  bouquet
Боб, с "Коментар" направо си влязла в кожата на А.Байрам! hahahaТалантливка! smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51
Ивва, за снимките - благодаря! Hug Hug Hug Направо си ли4и, 4е е сън! Но Еда спомена в епизода по Фемили "Защо сънищата ми не се сбъдват?" Дали не ни подготвят пак за аборт?!Пепел ми на клавесина! BangheadНали такова нещо споменават в подсказките?! Улавям се като рибка на въдицата!
Ааааа Вени не така...пепел ти на клвиатурата... no no
Иржи, представяш ли си при турския морал- Еда има дете, неомъжена, живее в грях с мъж,бившия й зет. Само за това биха я убили с камъни! smile3521 Да допуснат ново дете, при същите условия, ще бъде изяден целия екип и от моралната полиция, и от религиозните им среди.
Ще го направят така, 4е да падне детето й от тревогите, без катастрофи и др. подобни. О4аквам го, не го желая!
Аааа, стига с тез аборти. След случката със закачалката на Ферда, нямах думи. Еда загуби едно бебе.Ако някой ще помята, няма да е тя.Но наличието на това бебе, може да я принуди да се замисли за евентуален брак с Арас.
Ако реши да се справя сама,ще считам, че сценаристите са решили да реабилитират малко образа й.
 Много плач, изплака Еда. Бебето ще я върне към живота и Яамур след като реши ,че Харун е умрял.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 260
Ето, нямаше ме само 4ас и фрагмана дошъл! Късмет! smile3555
Хаха, Ивва, благодаря ви за него!  bouquet  bouquet  bouquet
Боб, с "Коментар" направо си влязла в кожата на А.Байрам! hahahaТалантливка! smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51
Ивва, за снимките - благодаря! Hug Hug Hug Направо си ли4и, 4е е сън! Но Еда спомена в епизода по Фемили "Защо сънищата ми не се сбъдват?" Дали не ни подготвят пак за аборт?!Пепел ми на клавесина! BangheadНали такова нещо споменават в подсказките?! Улавям се като рибка на въдицата!
Ааааа Вени не така...пепел ти на клвиатурата... no no
Иржи, представяш ли си при турския морал- Еда има дете, неомъжена, живее в грях с мъж,бившия й зет. Само за това биха я убили с камъни! smile3521 Да допуснат ново дете, при същите условия, ще бъде изяден целия екип и от моралната полиция, и от религиозните им среди.
Ще го направят така, 4е да падне детето й от тревогите, без катастрофи и др. подобни. О4аквам го, не го желая!
Вени,не вярвам да се стигне до там...Хубавелко ще се появи точно навреме за да се роди Денизчо след брака. newsm17 newsm17 newsm17
Божке, как го искам! Praynig Praynig Praynig Дано, дано, дано!

# 22
  • Мнения: 3 203
Здравейте мили мои незабравимки . Hug Heart Eyes
Роси благодаря ти за това прекрасно кътче. Heart Eyes


УРАГАНЧЕ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!! ЖЕЛАЯ ТИ ПРЕКРАСНА МЛАДОСТ ИЗПЪЛНЕНА С МНОГО ЛЮБОВ , КЪСМЕТ И НЕЗАБРАВИМИ МИГОВЕ !!!

 newsm59 Tada newsm59

Вени поздравления за твоята неуморна муза . newsm51 newsm51 newsm51
Диди 69 прекрасно оформление но много тъжно  и в моя любим лилав цвят  Kissing Heart
Милена,Ивва ,г-жо Леман безкрайни благодарности за превода . txtloves lovekiss lovekiss lovekiss
Момичета благодаря ви за фрагмента  Kissing Heart и както и предполагахме чака ни много мъка . ooooh! Язък  Crossing Arms Ще гледаме щуротий и после на финала всичко претупано в 5 минутки Crossing Arms
Диди 88 подкрепям на 100% поста ти от предната тема . newsm10 Действително тези сценаристи трябва да се позамислят в кой век живеят и какво ги заобикаля . ThinkingНе говоря за обичайте им и нравите им всеки има право на избор  но за начина на мислене .Смятам ,че нищо лошо няма в това една такава силна любов каквато те ни я представиха да намери своя път на щастие след толкова много години и борба за нейното оцеляване . Hug

# 23
  • Мнения: 0
ЧРД,Ураганче.
Бъди жива, здрава и щастлива.!
newsm59 nbirthday  party023
Мерси за новата къща, карпатия. newsm51
Поздравление за неуморните таланти във форума. newsm51
Не изброявам , за да не пропусна някой. Simple Smile

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 260

Аааа, стига с тез аборти. След случката със закачалката на Ферда, нямах думи. Еда загуби едно бебе.Ако някой ще помята, няма да е тя.Но наличието на това бебе, може да я принуди да се замисли за евентуален брак с Арас.
Ако реши да се справя сама,ще считам, че сценаристите са решили да реабилитират малко образа й.
 Много плач, изплака Еда. Бебето ще я върне към живота и Яамур след като реши ,че Харун е умрял.
Златна рибке, говоря за аборт само поради подсказките по-рано днес! Peace Не мисля , 4е при 2-ри аборт Еда ще оцелее психи4ески. Тревогите й са изклю4ително много!
Но за брак с Арас не искам и да 4увам! Не вярвам и Еда да се съгласи.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, дами и господа! Hug
От два дни се боря с проблеми около НЕТа и компа ми и не можах да се включа в темата до тоя момент. Crossing Arms Най- сетне съм тук и какво да видя Shocked - фрагман, ужасен  #Crazy! И кое истина, кое сън сега?! newsm78 Едно стихче от мен, под влияние на ужасния фрагман  ooooh!

        Без теб...

Любов моя, загубих те...
Отиде си...Остави ме...
А беше ми обещал,
че няма да го направиш...
Че няма да се разделяме...
Някога ми беше казал,
че винаги заедно ще сме...
Какво ще правя без теб?!...
Ти си целия ми живот,
единствената ми любов...
Как ще продължа да дишам,
като без теб не мога да живея...
Толкова много те обичам...
Липсата ти как ще преживея?!...
Всяка глътка въздух ме боли...
Давя се в мъка и сълзи...
Сърцето ми безутешно кърви...
Любими, при мен се върни!...
Че те няма вече- не вярвам!
До края на дните си ще те чакам!...

# 26
  • Мнения: 0

Аааа, стига с тез аборти. След случката със закачалката на Ферда, нямах думи. Еда загуби едно бебе.Ако някой ще помята, няма да е тя.Но наличието на това бебе, може да я принуди да се замисли за евентуален брак с Арас.
Ако реши да се справя сама,ще считам, че сценаристите са решили да реабилитират малко образа й.
 Много плач, изплака Еда. Бебето ще я върне към живота и Яамур след като реши ,че Харун е умрял.
Златна рибке, говоря за аборт само поради подсказките по-рано днес! Peace Не мисля , 4е при 2-ри аборт Еда ще оцелее психи4ески. Тревогите й са изклю4ително много!
Но за брак с Арас не искам и да 4увам! Не вярвам и Еда да се съгласи.
Това за брак с Арас твърдо мисля,че нямакак да стане! #2gunfire #2gunfire #2gunfireМелда може да направи аборт, защото много подли неща направи но дали така мислят ''скъпите '' сценаристи? newsm78

# 27
  • Мнения: 2
Здравейте!
Момичета, извинявайте, но кой номер е новата тема?

# 28
  • Русе
  • Мнения: 2 260
Здравейте, дами и господа! Hug
От два дни се боря с проблеми около НЕТа и компа ми и не можах да се включа в темата до тоя момент. Crossing Arms Най- сетне съм тук и какво да видя Shocked - фрагман, ужасен  #Crazy! И кое истина, кое сън сега?! newsm78 Едно стихче от мен, под влияние на ужасния фрагман  ooooh!

        Без теб...

Любов моя, загубих те...
Отиде си...Остави ме...
А беше ми обещал,
че няма да го направиш...
Че няма да се разделяме...
Някога ми беше казал,
че винаги заедно ще сме...
Какво ще правя без теб?!...
Ти си целия ми живот,
единствената ми любов...
Как ще продължа да дишам,
като без теб не мога да живея...
Толкова много те обичам...
Липсата ти как ще преживея?!...
Всяка глътка въздух ме боли...
Давя се в мъка и сълзи...
Сърцето ми безутешно кърви...
Любими, при мен се върни!...
Че те няма вече- не вярвам!
До края на дните си ще те чакам!...
Ох,Дани! smile3518 smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 29
  • Русе
  • Мнения: 2 260
Здравейте!
Момичета, извинявайте, но кой номер е новата тема?
Трябва да е 196! Малка греш4ица!

Общи условия

Активация на акаунт