Коластра,само че немска и от аптека!!!

  • 129 423
  • 158
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 354
SVETLA BO, някой каза, че в марсианците има аспартам, та....

в момента и аз давам Марсианци 1+ Аспартама се обозначава с Е951 и никъде не фигурира като състав,поне в сиропа  Peace

# 91
  • Мнения: 309
Здравейте, и аз по препоръка на лекар хомеопат давах на сина ми коластра на Аквасорс. Само да отбележа, че откакто на 9 месеца изредихме 3 антибиотика и след това започнахме с хомеопатия, досега не ми се налагало пак да давам антибиотик. В момента, да чукна на дърво синът ми е на 12 и  не боледува. Предполагам, че помогнала комбинацията от двете: коластрата и хомеопатията. Лично моето мнение е, че всичко е индивидуално и ако детето е здраво и се храни здравословно по-добре да не се дава нищо.

# 92
  • Мнения: 1
При коластрата хубавото е,че освен да подпомага изграждането на имунната система.На по- късен етап стимулира съпротивителните сили на организма и дейно участва в нейното укрепване.
Но най- важното и качество е ,че за разлика от повечето имуностимулатори трансферира веднага защитни антитела готови за борба с вече проникнала инфекция, което води до пряко участие в оздравителния процес.От моят опит бих ви препоръчала една американска марка продава се по нашите аптеки.Казва се Колактейт доста добре действа поне в моето семейство сме доволни, а и познати педиатри казват , че е добър продукт.

# 93
  • Мнения: 639
И аз давам коластра на дъщеря ми близо една година.Давала съм на Аква сорс ; LR и сега от аптеката купих някаква за която ще споделя на по късен етап,стига да има същия добър ефект както другите.Преди да започнем с коластрата,дъщеря ми беше постоянно болна,два дена на градина после три седмици в къщи с антибиотици.Та и по болници сме си лежали,но сега е много добре и не мисля да я спирам в скоро време.Препоръчвам я с две ръце Hug Другото където разбрах,че децата трябва да спортуват и да имат движение Peace

# 94
  • Мнения: 1
Ако е качествена марката няма значение.За препоръчване е коластрата от пасбищно отглеждани крави.

# 95
  • Мнения: 25
Здравейте, и аз давам на дъщеря си на 3г. коластра имунокол от два месеца. Искам да попитам, кога започва да се усеща ефекта от коластрата, защото ние много боледуваме от както тръгна на ДГ.

# 96
  • Мнения: 25
Искам да попитам, коя коластра при вашите деца дава най-добър резултат?

# 97
  • Мнения: 639
Искам да попитам, коя коластра при вашите деца дава най-добър резултат?
За мен тази на LR  Peace Случвало се е дъщеря ми да ми вдигне температура,веднага двойна доза и на другия ден и спомен няма от болестта.А с другите просто ги кара много леко и бързо

# 98
  • Мнения: 25
От къде купувате коластрата и колко струва?

# 99
  • Мнения: 639
От къде купувате коластрата и колко струва?
89лв. и си я поръчвам.Ако искаш,ще ти дам на лични телефона на мацката която ми я носи.

# 100
  • Мнения: 639
89лв е тази където аз я поръчвам,на капсули,иначе има още два вида,но не съм ги пробвала и не мога да кажа нищо за тях.Имат течна,на гранули(детска се води) и на капсули,тази която аз давам.

# 101
# 102
  • Мнения: 639
Фирмата е една и съща,просто си намерила различните видове.Аз си взимам от тази http://www.lr-shop-direkt.de/lr-ernahrung/lr-colostrum/lr-colost … -compact-abo.html

# 103
  • Мнения: 638
Забелязах ,4е са еднакви фирми,но разли4ни опаковки.Скъпи4ка е тази коластра,но 6том помага!
6те разгледам подробно!Аз имам тази http://www.amazon.de/ALLPHARM-VERTR-GMBH-COLOSTRUM-Kapseln-60/dp/B004CRLH5E ,но все о6те не съм давала от нея.

# 104
  • Мнения: 25
А на Аквасорс коластрата не ли добра. Аз сега давам имунокол дали има разлика, ако някой е пробвал да пище

Общи условия

Активация на акаунт