ДЕВЕТОКЛАСНИЦИ

  • 26 121
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • България
  • Мнения: 2 164
Аз съм възторжена от нощта на музеите, девойките които бяха с ме също. Само Лукчо не спря да мрънка, но това няма връзка с организацията Wink.

# 46
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз след разходката на ФАМИЛАТЛОНА направо бях разчепена - ходенето ми дойде в повече. Супер беше. Не успях да намеря само клуб Паневритмия (от тези, които ме интересуваха, според мен ги нямаше) , детенце се радва на на бокса и на стрелбата с лък. .  После моите решиха да отидат в Политехническия, затова аз отказах, защото вече съм ходила много пъти там. Ако бяха решили да ходят във Военно историческия, щях да съм за. Но се разпльоках шиейки гоблен и гледайки любимият ми филм Северът и Югът.


# 47
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Аз, за да не съм капо, довечера ще се пробвам с театъра и ще докладвам.  Simple Smile

# 48
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Блазе ви момичета, аз пропуснах всичко Cry

# 49
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 619
Момичета и аз пропуснах - никой от семейството не пожела да се включи, а не ми се ходеше сама Confused

# 50
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Момичета и аз пропуснах - никой от семейството не пожела да се включи, а не ми се ходеше сама Confused
Можехме да се комбинираме Hug

# 51
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 619
Момичета и аз пропуснах - никой от семейството не пожела да се включи, а не ми се ходеше сама Confused
Можехме да се комбинираме Hug

Да можехме  Hug но май трудно се организираме за срещи от форума.

# 52
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Момичета, вярно ли е, че Втора английска от септември ще имат собствена и нова сграда? Ако има мами с деца от това у-ще моля да споделят.

# 53
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 619
Да, в Стрелбище.

# 54
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Скубиду, благодаря. Ако може още едно уточнение, има ли решение на общината или МОМН, да не са само пожелателни слухове.

# 55
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 619
Фокси, информацията черпя от моята колежка, която има деветокласник, който учи там. Това се говори между учениците от няколко месеца. Не знам дали официално е взето решение, но май натам вървят нещата.
Като попитахме чичко Гугъл, намерихме това:
    "Втора английска гимназия „Томас Джеферсън” да бъде преместена в нова сграда в кв.„Стрелбище”. Това ще предложи столичният кмет Йорданка Фандъкова на ръководството на училището. „В София има 8 сгради, които се ползват едновременно от основно училище и гимназия, мисля, че това е добър шанс една гимназия да получи своята сграда”, обясни кметът. Фандъкова допълни, че са водени разговори с ръководството на училището, но в крайна сметка решението трябва да дойде от тях. Строежът на сградата, която трябва да приюти Втора английска е започнал преди повече от 20 години – през 1988 г. Работата обаче спира 6 години по-късно заради липса на пари."  

# 56
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Ще се опитам да разбера нещо по въпроса тъй като дъщеря ми учи в същата сграда в основното училище. Grinning

# 57
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
http://stroitelstvo.info/obshtini/2011/02/09/1040479_novo_uchili … z_septemvri_v_kv/  ето я новата сграда .

Ние имаме ли деца във втора англ  newsm78 , това го обсъждаха в осмокласната тема преди време.

# 58
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 619
Нямаме, доколкото ми е известно.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 266
Моята обиколка (+ 4 тийнейджъри и съпруга с функцията "такси") по музейте беше много семпла. В Музея Земята и хората имаше страхотна експозиция на влечуги. Много животинки и много редки видове. Неотровните змии и представителите на гущери можеш да ги пипнеш, да се снимаш с тях, ако ти стиска. Само за крокодила нямаше желаещи, пък и беше добре затворен.  Laughing Терариумът ще бъде там до 23.05, който има интерес няма да съжалава, ако го посети. Входа за деца е 1.50 лв, за възрстни 2 лв, може да се снимат животните.
Другият музей беше Политехническия, но за съжаление, той не работеше. Така че, Дороти си си спестила една напразна разходка до там.

Общи условия

Активация на акаунт