Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 24

  • 34 041
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 11


Добър ден! Hug

Да ви почерпя дами с любимата ми торта.Преди 6 год ми откриха ракови клетки и минах през всичко което трябваше да се направи и днес 6 г по-късно няма и следа.
Моят апел е :Ходете на профилактични прегледи!
Бъдете здрави!
newsm51 newsm51 newsm51

Бъдете здрави и ти исемейството ти!
Всъщност дано всички да сме здрави, защото всичко останало се прживява.

# 691
  • Мнения: 374

С благодарност към творческото трио

# 692
  • Мнения: 9
Не вярвам между Мустафа и Мелтем да има любов, той иска да отмъсти на Селим, както и тя Mr. Green тя е жена със самочувствие и възможности, той няма да може да я подчинява и тормози, както правеше с Фатмагюл и Асу, т.е. в неговата паралелна вселена не знам как може да се "влюби" в Мелтем Mr. Green Не знам дали ме разбрахте, днес не мога да си събера главата ooooh!

# 693
  • Мнения: 12 002


За труда на всички...

Мелтем и Мустафата,аджеба мисия възможна newsm78

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
Всичко е възможно - може да измислят, че са страдалници - потърпевши. Мелтем измамена от Селим, Мустафа - от роднините на Фатма и неговите. И това да е точка на сближаване. Защо тогава Мелтем все на Мустафа звънеше - така си мисля, ако тръгне новата любовна линия....Няма да е лошо...А какво ще прави Асу...Вурал....нали се бяха сближили....Много възможности.....

# 695
  • Мнения: 12 002
Направо ми иде нов сценарии да напиша... Whistling

# 696
  • Мнения: 115

Я да сложа аз един изкъпан Керим, да не се ядосваме.

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
Направо ми иде нов сценарии да напиша... Whistling

Ами направо пиши....на мен в главата ми се върти един финал за 1 сезон.
Не смея да го напиша....

# 698
# 699
  • Мнения: 12 002


Душички...

# 700
  • Мнения: 298
Добро утро момичета!!! Hug

Славенка, много се радвам за теб, и ти желая само здраве( между другото, вчера цял ден си мисля, че трябва да ида на профилактичен преглед, а сега ще звънна да си запазя час при Джи Пи-то, няма нищо по-важно от здравето).   bouquet
 Марианка, според мен възможност да се получи нещо между Мелтем и Мустафа, едва ли е  голяма, да не кажа нищожна.  Peace

# 701
  • Мнения: 115
Едно УУУУУУУбаво слухче след смотания фрагман -
Фатмагюл иска от Керим да размисли по отношение на баща си. Казвайки му да се опита да прости, сякаш му казва - Аз ти простих, така че ти защо да не простиш на баща си.
Керим - Няма извинение за това, което ми е направил. Не искам да му простя, никога няма да му простя, никога.
Фатмагюл - Прошката ще махне голям товар от плещите ти. Дори опитването да простиш помага.....
Фатмагюл - Щом няма да се опиташ заради него, опитай заради себе си. Ще се почувстваш по-добре.
Керим дава на новото място името - Кухнята на Роза. Малко по малко Карим започва да чува от Фатмагюл нещата за които е мечтал.
Фатмагюл - Всичко ще бъде наред. Имам усещането, че ще бъде наред. Ние ще преживеем хубави неща заедно.
 Party Party Party Party Party Party Party

# 702
  • Мнения: 115
Едно допълнение към началото на слухчето, което съм пропуснала -
Всеки пази своето минало като ценна книга, приятелита могат да прочетат само нейното заглавие. В резюмето беше написано нещо за Мустафа, който ще започне плана си за отмъщение от Мелтем. Нещата, които ще се случат между тях ще ви изненадат. Подгответе се.
Ако сте любопитни как майката на Керим се е самоубила, ще разберете тази седмица.

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
Едно УУУУУУУбаво слухче след смотания фрагман -
Фатмагюл иска от Керим да размисли по отношение на баща си. Казвайки му да се опита да прости, сякаш му казва - Аз ти простих, така че ти защо да не простиш на баща си.
Керим - Няма извинение за това, което ми е направил. Не искам да му простя, никога няма да му простя, никога.
Фатмагюл - Прошката ще махне голям товар от плещите ти. Дори опитването да простиш помага.....
Фатмагюл - Щом няма да се опиташ заради него, опитай заради себе си. Ще се почувстваш по-добре.
Керим дава на новото място името - Кухнята на Роза. Малко по малко Карим започва да чува от Фатмагюл нещата за които е мечтал.
Фатмагюл - Всичко ще бъде наред. Имам усещането, че ще бъде наред. Ние ще преживеем хубави неща заедно.
 Party Party Party Party Party Party Party



Прекрасен слух....

# 704
  • Мнения: 0

мой новый клип
http://www.youtube.com/watch?v=Jp5-cZra1Ho
Добрый день !!!! Да фрагмент был интересный .Интересно Мустафа будет с Мелтем ??? Девочки я тут у вас читала что Энгин женился это точно ????или я не правильно вас поняла ???

Общи условия

Активация на акаунт