Пъзели 22

  • 34 846
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Деси, видяхме го нов новиничък, чака големия си фен, РД наближаваше и решихме, че ще се радваш да го получиш  Hug
Само дето нямаше време да пристигне когато трябва  Embarassed

# 31
  • София
  • Мнения: 3 789
Ментолка, явно сте действали светкавично!   Hug Аз уж влизам всеки ден в ибея, и изобщо не си обяснявам, как не съм го видяла  newsm78

Зори, дааа, разкошен е!

Играя за няколко Бил Бела, моля ви, не наддавайте!  Praynig

# 32
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
      Здравейте!  Hug

 Отново благодаря на всички за поздравите!  Heart Eyes

 Деси, радостта ти е заразна! Представям си как си подскачала като си получила пъзела. Щом пък е бил и желан от теб...Аз все още мога да се радвам като децата без да се срамувам какво си казват хората.
 Аз пак харесах неща от ибей, дъщерята даже записки си е водила. Ще поръчваме, няма отърване. Whistling

  Засега, обаче, нищо не редим. Щерката учи, аз чета книги, пъзелите стоят. Но и за тях има време.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Деси, така беше, всичко се случи много бързо и спонтанно  Grinning

Още един ХОП от мен... с липсващо парченце  Crossing Arms
http://puzzlegallery.multiply.com/photos/album/92/mentolka#photo=56

# 34
  • Мнения: 1
Дами спешно търся два пъзела
Nene Thomas
Bride in the mist

Nene Thomas
Rose Red

и помощ за закупуването им
спешно ми трябват до 01.06.
 Praynig Praynig

# 35
  • Мнения: 87
Denifire, говори ли с Буктрейдинг?

Ментолка, хубав пъзел Simple Smile

# 36
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Дени, тук в БГ втория май изобщо не е идвал. Първия може и да го има в някой от книжарниците на Буктрейдинг. Трябва да ги питаш и ако го има, мога да отида да ти го взема. Иначе и двата ги има в MyToys, но аз не съм пазарувала от там и не съм наясно с цените и доставките.
http://www.mytoys.de/catalog/search?query=nene+thomas&productsPerPage=20

Ментолче, не видях къде липсва. newsm78 Много е хубав.  Peace
Деси, честит подарък. Страхотен!  Grinning

# 37
  • Мнения: 1 163
Дени в темата на май тойс има линк на момичета, които можеш да им се обадиш и да ти напазарят това което искаш. Аз така се сдобих с два пъзела. Много коректни са.
Ментолче хич не видях къде ти липсва парчето а иначе пъзела е супер.

# 38
  • Русе
  • Мнения: 996
Ментолка,парчето е намерено Laughing
Вчера си взех пратката от Ebay и изпадна едно парче,това което липсва  на твоя пъзел.Пускам ти ЛС.

Последна редакция: ср, 11 май 2011, 22:39 от Зори

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Лелее Зори, това е невероятно  Hug newsm68 newsm44 Писах ти и на ЛС.
Момичета, точно в средата на небето е липсващото. Хич не пукаше де, защото пъзела не е от тези дето ще закача на стената, обаче сега като се намери, го отчитам като ОГРОМЕН късмет, защото кутията е със доволно голяма дупка и даже очаквах да липсват повече парчета. Днес явно ми е хубав ден  Heart Eyes

Дени,,утре ще видя в Буктрейдинг във Варна дали ги има  Peace

П.П. Единия го има и в ибей http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Schmidt-Misty-Bride-1000pc-fantasy-jig … sh=item588d35d7fc

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 00:56 от mentolka

# 40
  • Мнения: 1 163
Ментолче наистина си с невероятен късмет. Ами точно така как не се сетих на Зорито и твоите пъзели бяха в една торба, после извадих твоите а на Зори пратих. Много се зарадвах и аз като прочетох.  Laughing Laughing Laughing

# 41
  • Мнения: 113
Ментолка,парчето е намерено Laughing
Вчера си взех пратката от Ebay и изпадна едно парче,това което липсва  на твоя пъзел.Пускам ти ЛС.

Ле -лееее , страхотни сте!  Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 146
Здравейте. Чета ви от известно време и разглеждам красотите ви.  bouquet
Нямам особен опит с пъзелите, но си купих един и съм го наредила до половината. Ресторант Трубадур с казва. Ще го покажа като го завърша. Доста съм се зарибила и имам да попитам нещо:

Деси, така беше, всичко се случи много бързо и спонтанно  Grinning

Още един ХОП от мен... с липсващо парченце  Crossing Arms
http://puzzlegallery.multiply.com/photos/album/92/mentolka#photo=56

Много ми хареса тази фирма House of Puzzles. И като картинки, и като парченца. Поне на снимки изглеждат страхотно.
Та да ми кажете дали могат да се купят в София някъде пъзели на тази фирма? Или трябва да си купя по Интернет?

# 43
  • Мнения: 1 163
penumbra купуваме ги от Ибей. Тука аз такива не съм виждала.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 789
Страхотна история с това парченце!  Hug

Ради, ако ще пускаш поръчка, аз вече си промених желанията, имам нови  Wink

Общи условия

Активация на акаунт