Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 47

  • 29 452
  • 720
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 371
На мен пък ми се иска , хей така , за разнообразие , в тази темичка да не спорим , а да споделяме ! Peace Както неведнъж съм казвала , базисно погрешно е да мислим , че в спора се ражда истината ! Вече толкова много теми видяхме , че всеки си има своята истина ! Peace Затова ми се иска не да спорим , а да споделяме - мисли , чувства , емоции , породени от филма , от героите и техните превъплащения ! Да споделяме , без да налагаме мнението си , а просто да излагаме мислите си ! В края на миналата тема бях постнала нещо , което много ми хареса и е подходящо в този ред на мисли и затова ще си позволя да го копирам ! Peace

" Всички сме създадени по Божий образ и все пак така, че всеки е различен и неповторим. Няма двама души, които да са еднакви. Няма две сърца, които да бият в еднакъв ритъм. Ако Бог искаше всички да сме еднакви, щеше да ни създаде такива. Затова, който не уважава различията и налага на другите мислите си, не уважава и свещения Божи промисъл."  Елиф Шафак

emanyela20 , много го обичам това стихотворение !  bouquet

# 16
  • Мнения: 11 987


И тук да кажа Добър ден!

# 17
  • Мнения: 796
gospojata, както винаги права  bouquet

Както старите хора са казали - лошите беседи развалят добрите нрави! Едва ли ще можем да стигнем до някакъв компромис, защото истината е субективно понятие Peace Пък и както се видя в предишните теми, като се нажежат страстите и забравяме даже собствената си истина и за какво всъщност сме се събрали Peace

# 18
  • Мнения: 3
Здравейте,  bouquet

Искате ли Бихтер да е любимата на сина/баща,брат/ви?
1.Да
2.Не

# 19
  • Мнения: 654
Аз пък искам да знам кой оприличаваш на Бихтер?
Кой толкова ти боде очите,че го навираш в нашите?

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте,  bouquet

Искате ли Бихтер да е любимата на сина/баща,брат/ви?
1.Да
2.Не

Никой не е застрахован в този живот какво може да му се случи - дори и такава забранена любов каквато е между Б и Б.Ако не си обичал и  страдал по някой то просто не си живял.
А що се отнася до Бихтер,нормално е да се влюби в по-млад и красив мъж.

# 21
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 361
Аз предлагам Силвия-Мария да пише без да се натрапва толкова(ако може).

# 22
  • Мнения: 6 677
Аз предлагам Силвия-Мария да пише без да се натрапва толкова(ако може).

Явно сте новички........  Rolling Eyes "Кауза пурдута" , както се казва.............  Thinking

# 23
  • Мнения: 3
Аз пък искам да знам кой оприличаваш на Бихтер?
Кой толкова ти боде очите,че го навираш в нашите?
Защо не отговориш на въпроса със свое лично мнение ,а се заяждаш с автора  му?

# 24
  • Мнения: 0
ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ

Тайната любов прилича
на птица в непозната длан -
примира, тихичко наднича
през нежни пръсти-капан...

Пустиня от омраза
заобикаля я отвън -
сякаш е зараза,
а в очите - трън.

Заобикалят я хората,
сочат я с пръст.
Не виждат умората
и тежкият си кръст,

оковите смирено влачат
на нерадостна съдба,
а нощем скришом плачат -
студено е без любовта!

Молитвено ръцете свили,
безмълвно молят: "Да даде -
Бог или незнайни сили -
забранена, но ЛЮБОВ да е...!"

# 25
  • Мнения: 3
Здравейте,  bouquet

Искате ли Бихтер да е любимата на сина/баща,брат/ви?
1.Да
2.Не

Никой не е застрахован в този живот какво може да му се случи - дори и такава забранена любов каквато е между Б и Б.Ако не си обичал и  страдал по някой то просто не си живял.
А що се отнася до Бихтер,нормално е да се влюби в по-млад и красив мъж.

 newsm10

Много е вярно това .
Все пак какво  ти пречи да отговориш на въпроса ?

# 26
  • Мнения: 0
  Здравейте,досега четох предишната тема-какво да кажа-единия творил,другите му отговаряли с мъдри мисли и притчи,но -нищо,друг пък смята пишещите за тесногръди и не знам какви,ако не развиват мнението си -с две думи нищо ново- никой не е изневерил на себе си  Mr. Green
     bouquet  за темата.

# 27
  • Мнения: 6 529
Здравейте,  bouquet

Искате ли Бихтер да е любимата на сина/баща,брат/ви?
1.Да
2.Не

Никой не е застрахован в този живот какво може да му се случи - дори и такава забранена любов каквато е между Б и Б.Ако не си обичал и  страдал по някой то просто не си живял.
А що се отнася до Бихтер,нормално е да се влюби в по-млад и красив мъж.

 newsm10

Много е вярно това .
Все пак какво  ти пречи да отговориш на въпроса ?

Та ти не отговори на предния, защо искаш хората веднага да отговарят на твоя?  newsm78

# 28
  • Мнения: 11 987
silvia_maria ,синовете ми още са малки,другите двама са ангели,...така че отговора ми е:Никой от нищо не е застрахован.Един ден когато пораснат децата ми,може би ще се замисля по сериозно и по реално ще погледна на нещата.Но към настоящия момент- мерси от такава любима.Но гледай Бехлюл мога да си го направя любим Mr. Green

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте,  bouquet

Искате ли Бихтер да е любимата на сина/баща,брат/ви?
1.Да
2.Не

Никой не е застрахован в този живот какво може да му се случи - дори и такава забранена любов каквато е между Б и Б.Ако не си обичал и  страдал по някой то просто не си живял.
А що се отнася до Бихтер,нормално е да се влюби в по-млад и красив мъж.

 newsm10

Много е вярно това .
Все пак какво  ти пречи да отговориш на въпроса ?
Синът ми си има прекрасна приятелка,така че не мога да дам верен отговор.Може би едва ли ще искам да бъде същата като Бихтер честно казано...но знае ли човек какво може да ти случи...може пък да ми се падне точно такава за снаха тогава ще му мисля,сега съм пас...
  love001

Общи условия

Активация на акаунт