Son bahar - Любов назаем - Еркан и Айча # 46

  • 29 866
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
# 61
# 62
# 63
  • Мнения: 36 765
Хубава вечер Кралева.
Аз те "преследвам " и тук.
Мама Ан, много хубаво си наредила снимките и особено  тези със "субтитрите"
само да питам, в този последен за теб "епизод" ще има ли 22 серия?
Изглежда не.....Аз започнах с 46 епизод, но може би ще пиша само по памет.... ooooh!

# 64
  • Мнения: 36 765
Привет, здравейте!

Днес ви изоставих, малко ангажименти......така се случи..! newsm78

Доста интересно е било тук, днес ....като ме нямаше!

Хубава вечер....до по-късно!

Мераба Кралице.....Не се появяваш цял ден......Разтревожих се за теб. Sad...Но пък успяхме да те впечатлим доколкото разбирам  Naughty Чак правиш снимки като папарак  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Да документираш  Joy Joy Joy Joy Joy Адиииииии Али капитан отново има изяви и сред студентите и в темата си....Чакаме да кажеш нещо - мен ли поздравява в темата си  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyИ внимавай какво ще отговориш, че Санито вече започна да ми завижда  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 65
  • "Перла"
  • Мнения: 1
MAMA-AN Благодаря мила! newsm51

Момичета прекрасни сте! newsm51 newsm51

# 66
  • Мнения: 36 765
MAMA-AN Благодаря мила! newsm51

Момичета прекрасни сте! newsm51 newsm51
Здравей mimola   bouquet За мен е увомолствие се, че ви зарадвах. Винаги сте добре дошли при нас Hug Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 4 381
Доста интересно е било тук, днес ....като ме нямаше!
Мераба Кралице.....Не се появяваш цял ден......Разтревожих се за теб. Sad...Но пък успяхме да те впечатлим доколкото разбирам  Naughty Чак правиш снимки като папарак  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Да документираш  Joy Joy Joy Joy Joy Адиииииии Али капитан отново има изяви и сред студентите и в темата си....Чакаме да кажеш нещо - мен ли поздравява в темата си  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyИ внимавай какво ще отговориш, че Санито вече започна да ми завижда  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Здравей, Мамче  bouquet....не личи особено да съм ви липсвала, като отсъствам обикновено, просто винаги тогава нещо интересно се случва.....днес, е бил един много интересен и вълнуващ ден.....затова, като папарак го запечатвам...за историята на темите, разбираш ли! Naughty
Колкото до коментара ми, за Еркан и поздрава му към Мамите на Турция, не нашите...за съжаление, поздравява ги...понеже неговите най-постоянни и горещи фенове преди това, бяха поздравили съпругата му с "Деня на майката" онзи ден, вероятно това е отговор...на техните поздрави! Няма други изяви със студентите, същата изява е......просто още материали по нея, сега....са поместили! Санито, нека си завижда....и да си мисли, че по някакъв начин твоето желание, постоянното....да четеш негови, на Еркан писания или мнения в темата му, по някакъв телепатичен начин го провокира...наистина, сякаш по-често да се появява....било с повод или не, но е факт......ти, подозрително е това твое.....телепатично желание, как му го предаваш.....че наистина, радва и нас....сега, излиза че трябва по някакъв начин да благодарим за което и на теб! hahaha hahaha hahaha
Адии, стига толкова...съм ви разсмивала... newsm78 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 0
Доста интересно е било тук, днес ....като ме нямаше!
Мераба Кралице.....Не се появяваш цял ден......Разтревожих се за теб. Sad...Но пък успяхме да те впечатлим доколкото разбирам  Naughty Чак правиш снимки като папарак  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Да документираш  Joy Joy Joy Joy Joy Адиииииии Али капитан отново има изяви и сред студентите и в темата си....Чакаме да кажеш нещо - мен ли поздравява в темата си  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyИ внимавай какво ще отговориш, че Санито вече започна да ми завижда  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Здравей, Мамче  bouquet....не личи особено да съм ви липсвала, като отсъствам обикновено, просто винаги тогава нещо интересно се случва.....днес, е бил един много интересен и вълнуващ ден.....затова, като папарак го запечатвам...за историята на темите, разбираш ли! Naughty
Колкото до коментара ми, за Еркан и поздрава му към Мамите на Турция, не нашите...за съжаление, поздравява ги...понеже неговите най-постоянни и горещи фенове преди това, бяха поздравили съпругата му с "Деня на майката" онзи ден, вероятно това е отговор...на техните поздрави! Няма други изяви със студентите, същата изява е......просто още материали по нея, сега....са поместили! Санито, нека си завижда....и да си мисли, че по някакъв начин твоето желание, постоянното....да четеш негови, на Еркан писания или мнения в темата му, по някакъв телепатичен начин го провокира...наистина, сякаш по-често да се появява....било с повод или не, но е факт......ти, подозрително е това твое.....телепатично желание, как му го предаваш.....че наистина, радва и нас....сега, излиза че трябва по някакъв начин да благодарим за което и на теб! hahaha hahaha hahaha
Адии, стига толкова...съм ви разсмивала... newsm78 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Еврика ! Открих публикации на стената в турския форум  от Белл и Мамма Ан ! подозирах , че това са "наши" момичета и виждам, че съм била права  newsm44 smile3501  smile3501 smile3501  Подписаното и публикувано от ерканп , наистина ли е от ЕП  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Дайте малко превод от шегичките , които си прави ЕП на срещата със студентите, моля ви  rotfImbo???!!!  Лека и спокойна нощ и да се събудите с усмивка !  Grinning

# 69
  • Мнения: 0
Добро утро!

Няма по-ранобудни от мен!
Пиша сега защото после няма да мога.
Мама Ан, как няма да има 22 епизод, защо?
Защото ще видим че и Сабиха може да обича Галип ли?
Хайде Мамче, поне 22 -ри, поне да ги "оженим" т.е. да заживеят заедно.
Нали трябва да има достоен завършек разказа ти ( този с поредните епизоди, без прескачането до 46 - ти.) Очаквам го!

Хубав ден на всички!
Няма да ви поднасям кафе, че ще стане на нищо докато се събудите..

# 70
  • Мнения: 36 765

Добро утро момичета   bouquet   bouquet  bouquet Желая ви един хубав слънчев и спорен ден  Hug Hug Hug
Сани като видях в колко часа си била в темата, тайно се надявах, че си сложила кафето.....Да разбирам ли, че харесваш моето кафе или искаш да спазим традицията  Thinking За мен е удоволствие да се поровя из нета и да ви сервирам кафе различно от вчера или от миналия ден. Има още един момент в който се чувствам приятно - когато ме изненадате и вие сте сервирали кафето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Един поздрав за всички  Peace


# 71
  • Мнения: 36 765
Добро утро!

Няма по-ранобудни от мен!
Пиша сега защото после няма да мога.
Мама Ан, как няма да има 22 епизод, защо?
Защото ще видим че и Сабиха може да обича Галип ли?
Хайде Мамче, поне 22 -ри, поне да ги "оженим" т.е. да заживеят заедно.
Нали трябва да има достоен завършек разказа ти ( този с поредните епизоди, без прескачането до 46 - ти.) Очаквам го!

Хубав ден на всички!
Няма да ви поднасям кафе, че ще стане на нищо докато се събудите..
Здравей Сани. Завършихме 21 епизод с един много хубав момент - Сабиха направи най-добрия избор, но причината за съжаление е различна от това което на мен ми се искаше.....Аз исках да бъде от любов....., но причината беше едно друго чувство пак свързано с любовта. Сани не ти ли се иска да си починем малко и след време да продължим отново. Знаеш за едно мое желание да гледам един друг филм с участието на Е.П......Дори сме гледали една част от епизода, но поради това, че не беше направена промяна в заглавието на темата спряхме да говорим за този филм. Сега мисля да се отдам на този герой Иит.....
Ще продължа малко по-късно, че възникна малък проблем.....

# 72
  • Мнения: 36 765
Да си поговорим за това какво е любовта.....
В уикипедия пише:
Любовта е чувство на привързаност, грижа, привличане, симпатия....Синоним на думата „любов“ е „обич“, като трудно може да се определи ясна разлика и граница между двете понятия освен, че обичта е постоянството на любовта.
И в нашия филм видяхме това. Галип е влюбен от момента в който видя Сабиха и това чувство беше с него до края на сериала. Снощи се поразрових в нета и попаднах на нещо много интересно за мен. Вижте мъжете какво мислят за любовта.....

Любовта е огън, мъката –дим. Няма огън без дим. /Ж. Гюйо/

Да обичаш дълбоко значи да забравиш за себе си. /Ж. Ж. Русо/

Да обичате не значи да гледате един в друг, а да гледате заедно в една посока. /А. Сент-Егзюпери/

Да любиш и да бъдеш любим е най-великото щастие на земята. /Хайне/

Само силната любов може да заглади дребнавите недоразумения, които възникват при съвместния живот. /Т. Драйзер/

Живот без любов не е живот, а съществуване. /Максим Горки/

Какво е любовта – зъбобол на сърцето. /Хайне/

Гневът на влюбения не е продължителен. /Менандър/

Който не обожава недостатъците на тази, която обича, той не може да твърди, че наистина е влюбен. /Калдерон/

Да обичаш значи да намериш в щастието на друг своето собствено щастие. /Лайбниц/

В мислите за любовта на тези велики хора аз разпознах нашия герой Галип. Никой не може да избяга от "пленничеството" на любовта, защото тя нахлува в живота без да иска разрешение.....Така се случи и с Галип.



Ще ти говоря за любов сега......

# 73
  • Мнения: 36 765



Галип си мечтаеше за такава Сабиха.....

Животът е цвят, любовта – мед от него. /Юго/

# 74
  • Мнения: 0
Задушевно е тук, както винаги.
Прекалено делово ми е настроението за да се включа към великите писатели  Rolling Eyes
Но ми бе интересно да разбера вижданията им за любовта.
Екзюпери ми допада с неговата "посока"
и Максим Горки  newsm10. Аз поне не мога да живея без любов.
Галип 2 години е могъл???  ooooh! ooooh! ooooh!
 
И друго Мамче,
щом е заради ИИТ, може - съгласна съм.


Общи условия

Активация на акаунт