Стига облаци и лошо време, ЯНУАРЧЕ по разходки иска да поеме! (11)

  • 22 552
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 493
Добро утро  Flutter
Днес и ние имаме годишнина - 2 г от сватбата  Flutter
 

То е ясно,че ще спрат да пишат, освен за софийски срещи, и как да изберем ам, за друго почти не се пише..

# 46
  • Мнения: 455
Добро утро!
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА Бебешондел! Hug Бъдете здрави, щастливи, обичайте се и живейте в хармония и уют!

Чудесно заглавие на темата, страхотна е! Имам доста да чета от старата, днес ще наваксам! Хубав ден!

# 47
  • някъде
  • Мнения: 979
Аз вече редовно давам по половин бурканче тиква на ден.Тази седмица започвам с кашата.И ще вкарам и др зеленчуци.
И забравих най-важното-ИМАМЕ ЗЪБЧЕ!!!!Е,почти,само последната ципичка на венеца е останала,но зъба си е отгоре.

# 48
  • Мнения: 493
Честито ви зъбче  tooth

# 49
  • Мнения: 1 687
бенджолина, мното дълго малкото цвергче бе! Simple Smile

ети, спокойно, мила. дара е същата. ама я се замисли - и ти да гледаш на някой мутрата по цял ден и ти ще се зарадваш на нова муцуна вечерта Simple Smile

може да ми е грях на душата, но на мен не ми липсват хората, които не пишат вече толкова активно и не за друго, ами мнооооооого мразя сръдливи хора, ощипани госпожици. ако нещо не те кефи казваш го и го изчистваш. бягството винаги е най-бъзливият вариант.
п.п.това не е лична нападка към никого, просто отбелязвам.

# 50
  • Мнения: 12
Добро утро
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА Бебешондел!

zhekova честито ви зъбче tooth

може да ми е грях на душата, но на мен не ми липсват хората, които не пишат вече толкова активно и не за друго, ами мнооооооого мразя сръдливи хора, ощипани госпожици. ако нещо не те кефи казваш го и го изчистваш. бягството винаги е най-бъзливият вариант.
п.п.това не е лична нападка към никого, просто отбелязвам.
Съжалявам,че го казвам но няма как да коментирам кого съм търсила в Южен парк и кого сам видяла в Борисовата градина.

# 51
  • Мнения: 142
Ха добро утро. 3 дни чета за да се включа адекватно в темите, но ...
Бебешондел първо честит празник  и после да взема малко участие в сагата около постовете ти. Не съм ги коментирала до този момент, защото предпочитах да смятам, че пишейки това я избиваш някакви комплекси или фрустрации, я това те кара да се чувстваш по -добра майка, или пък не се замислях много. Ноооо изказването, че кърмата стига, когато искаш да стига малко ми идва в повече. Вярно, така е защото моята сега намаля и не стига, а желание имам и някак подобни изказвания ...... момичетата вече са обяснили многоточието. Примера ти с Лейди Ейнджъл малко куца, защото тя с медикаменти я увеличи, не с лактогонни чайчета.
За спането отделно - малката спи в леглото си от раждането  - е нали за това и го купихме  Mr. Green
Стана дълго а  и трябва да стана за малка, така че   bouquet за темата и до после. Заглавието успя да махне облаците  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 488

може да ми е грях на душата, но на мен не ми липсват хората, които не пишат вече толкова активно и не за друго, ами мнооооооого мразя сръдливи хора, ощипани госпожици. ако нещо не те кефи казваш го и го изчистваш. бягството винаги е най-бъзливият вариант.
п.п.това не е лична нападка към никого, просто отбелязвам.
Ей това ако го беше писала Бебешондел, щеше да стане война...

Може ли още от сутринта да сте толкова злобни и гадни ?  Confused
Отбелязвала била....

# 53
  • Мнения: 1 687
мила, не виждам в поста ми лична нападка, докато в твоя има.
ще те помоля да не ме обиждаш повече.
изказах мнение, съжалявам, че е различно от твоето, но не виждам аз да съм те нарекла злобна и гадна заради това...

# 54
  • Мнения: 251
 Добро утро, Анабела   bouquet
 Мила, благодаря за настроението, което внасяш!
 Бебешондел, дълъг и щастлив семеен живот!
 Биричка, аз със съвсем добри намерения, не знаех че на практика макия вече е опитвал Peace Да ти кажа, че като се роди Марти, мм държеше да е Максим, но в крайна сметка го кръстихме Мартин. Преди няколко дни си говорим, колко често срещано е името Мартин, а той "аз като ти казвах да е Макси, виж колко е хубаво..."
 Хубав ден и стига толкова препирни и безмислени заяждания!
 Ети, понякога и Ивайла е така, аз пък си го обяснявам с това, че когато съм изнервена й го предавам по някакъв начин, даже онзи ден мм я приспа, аз така вече бях яхнала метлата, че при мен само плачеше, а при него заспа за 5мин.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Добро утро  Nature Sun With Face
Бебешондел Честита Годишнина!Обич и разбирателство Ви пожелавам Heart EyesС тая почерпка да не вземеш да съгрешиш ей Wink
Мила,благодаря ти за споделеното мнение за храните,мерси и за закуската..там съм Sunglasses
zhekova честито Ви зъбче Grinning

# 56
  • Мнения: 1 687
забравих да кажа, че заглавието на темата наистина е много хубаво! браво на автора! Simple Smile

и бебеш, много безоблачни години с любимия и дечицата! Simple Smile

# 57
  • Мнения: 493
gali&presi Не  се давам аз  Mr. Green

п.с. Мисля,че е време темата да остане софийска

# 58
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Ха добрутро!
Кога пуснахте нова темичка, кога я изписахте  Mr. Green

Мацкии, цяла нощ присаждам цветя  Joy Вчера преодолях мързела си и се изстрелях на другия край на София в една оранжерия, дъъъълго се разхождах, ахках и охках и накрая си тръгнах с 2 големи цветя (почти дръвчета). Та цяла нощ сънувам как присаждам китки  ooooh! Нещо системата ми за спане не действа, събуждам се към 4 и до сутринта само придремвам, сънувайки зациклени сънища  Laughing.

Отивам да ви чета  Peace

# 59
  • Мнения: 1 414
Добро утро!

Мила,  мерси за гледката bouquet създаваш настроение.

Бебешондел, честита ви годишнина, много години семейно щастие  newsm51

Гали, Мила ти е дала съвет за храните, при мен действа овесените ядки и крушите  Peace

Жекова, честит първи зъб, аз не разбирам много ама не е ли рано  newsm78

А моето дете, не знам стачка ли прави какво ли, обаче не ще да яде и това е. Засуква за 1 мин. после пуска и пищи и се гърчи и не ще  Tired цедя се давам шишето и него не ще едвам успявам да я накарам да хапне поне малко  ooooh!

И стига с тия разправии, моля ви се! И аз имам мнение по въпроса ама няма да пиша с цел запазване на добрия тон. Толкова ли ви е трудно да си държите езика зад зъбите?!?!

Общи условия

Активация на акаунт