Лечение на псориазис-4

  • 220 578
  • 741
  •   2
Отговори
  • Мнения: 9 486
Понеже никой не пусна нова тема, а старата е вече 53стр,,,Дано Praynig (но надали Confused) тази е последна...

Ето старата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=460784.0

# 1
  • София
  • Мнения: 618
Дано в тази тема да споделяме само положителни резултати. Пожелавам всеки да намери най-доброто за себе си лечение!

# 2
  • Мнения: 28
Дано в тази тема да споделяме само положителни резултати. Пожелавам всеки да намери най-доброто за себе си лечение!


 newsm10

# 3
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 15
Аз искам да вметна в тази тема , че съм запозната със псориазиса и при него лечение няма, но знам как може този процес да бъде намален и да се спре със неприятните сърбежи и напуквания на кожата!

# 4
  • Мнения: 9 486
Аз искам да вметна в тази тема , че съм запозната със псориазиса и при него лечение няма, но знам как може този процес да бъде намален и да се спре със неприятните сърбежи и напуквания на кожата!

И?

# 5
  • Мнения: 0
  Здравейте!
 Може ли някой да даде рецептата за мехлема с Дитранол, и как се използва?

# 6
  • Мнения: 0
   Знам, че е излишно да коментирам, но все пак не мога да се сдържа да не отбележа недоумението си от неадекватното поведение на лица като г-ца iolina_dimova, която вярвам е поставените под запрещение (поради слабоумието си) или се радва на засилени медицински грижи в диспансер за психични заболявания. Нямам друго обяснение за неадекватното й и дебилно поведение - Да влзеш във форум, където се предполага, че повечето хора четящи го, са болни от псориазис и влизат с главната цел да споделят разочарованието си от , може би, поредния неуспешен опит да облекчат страданията си, или влизат надявайки се ДНЕС да намерят лек, споделен от някой излекувал се,  и да твърдиш че си наясно как да им помогнеш да се справят с проблема си, но да не го направиш, а да малчиш като риба - чакайки поощрение.... И.., след като някой, надявайки се найстина, че си искрен, те помоли да обясниш, ти пак да мълчиш като....говедо (дано не ми се разсърдят говедата)!
  Такива хора, драги ми колеги по болест, ме карат единствено да благодаря на господ, че ме е "наказал" с малко плаки по кожата, а не с мъгла в съзнанието и неспособност да живея като човек- а като говедо..!  Peace

Последна редакция: нд, 15 май 2011, 14:22 от franko

# 7
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 15
 Значи тук говедото нз кой е , но след като казах , че има вариянт за стопиране значи има , а не говедата като теб могат и да искат да чуят ! Затова има и вариянти да ми се пише , при положение , че не съм отговорила адекватния отговор мисля , че е че не съм влизала! А до това , че в този сайт са се сабирали хора да си разказват отчаянията немисля, че е така , а това че ти си отчаян и търсиш вина в другите за твоите болежки аз не съм виновна! Предлагам решение ти ми се зъбиш! Та да се върна на темата ето да прочетете за какво говоря http://www.bioptron.com/bg_BG/?m=455&m0=420&m1=455

# 8
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 15
мога да предложа и вариянт да се изпробва този тип светлина , тъйкато имам колега който също има псориазис и в момента се чувства доста по- добре няма го сърбежа и кървенето , ако някой е по заинтересуван моля да ми пише

# 9
  • Мнения: 9 486
Лампичката на Цептер е прекалено скъпа..ако се предлага от някой за ползване с/у заплащане на курс лечение, по-адекватно звучи..(на принципа- "почистване с Рейнбоу" с/у еди колко си..)

# 10
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 15
Ами има козметични салони които имат този уред и за една процедура взимат твърде много пари. А и мисля че в този случай здравето няма цена

# 11
  • Мнения: 62
Вижте клипчетата за  Светлинна терапия BIOPTRON, а и си има цяла тема  във форума ни.  Инфо

# 12
  • Мнения: 28
Здравейте,някой ползвал ли е шампоан ФРИДЕРМ ЦИНК,моля  за отзиви Peace

# 13
  • Мнения: 114
Здравейте всички, случайно открих този форум, не го изчетох, нямам време сега затова, но искам да споделя с вас нещо много вълнуващо.
Аз имам псориазис от точно 10 години, в които опитах какво ли не - без никаква полза. /Кортикостероидите ги от отхвърлих още след първата година./
Миналата година мой познат, страдащ от 14-годишна възраст от много тежък псориазис ми каза, че е напълно чист вече, след като е направил много облъчвания в Пловдив, в І-ва градска, сега См.Мина, в отделението по рехабилитация на един апарат, който е като солариум на вид, прав, но отгоре е отворен, немски е и е на фирмата WALDMANN TECHNIK - Германия . Аз дълго време изобщо не обърнах внимание на този факт, тъй като в София в Кожна клиника в Александровска болница ме облъчваха дълго време и ефектът беше мизерен /+мазане и антибиотици и какво ли не още/.  След една година все пак /!!!/ се реших да отида и проверя какъв е този апарат и обслужващите мед сестри ми казаха, че почти нямат случай, в който псориазисът да не е изчезнал. Направо бях поразена и веднага започнах тази терапия. Те ми препоръчаха да правя 3 облъчвания седмично /по 4 лв струва едно облъчване/, но аз дъм много бяла и затова правех по 2 седмично. След 7-8 облъчване всички по-нови плаки изчезнаха!!! Аз имам псориазис вулгарис, т.е. по цялота тяло, като най-зле са краката ми, сега, след 13 облъчване - имам много мъничко по лактите, по тялото почни нямам, само някои отделни петънца, а краката са все още с изразени плаки, но много тънки и на пипане може да се почувства кожата. Нали разбирате, че не правя реклама, за мен това е направо чудо, не се опитвам да си го обясня, не искам да се задълбочавам, но е факт, че сега мога да не се намажа с мазилата и да изкарам деня, не ме сърби и не ме дразни. Много се вълнувам от този факт и може би не се изказразявам много ясно. От сестрите разбрах, че в България има само два такива апарат, в Пловдив и Плевен, в Пловдив в Св.Мина, в Плевен не знам къде точно. Значи Валдман техтик и работи с два вида УВ лъчи - А и В. Когато псориазисът напълно изчезне / Дай Боже/ ще трябва профилактично 1 месечно да правя тази процедура. Ами това е. Препоръчвам на всички от сърце и с много вяра. І-ва градска в Пловдив се намира на ул. Иван Вазов и е много близо до Централна гара и до Автогара Юг и Родопи, работи всеки ден от 7-19 часа, а в празнични и почивни дни до 13 часа.
вече съм на 4-5 процедура и има ефект който има възможност да го пробва.наистина има ефект

# 14
  • Мнения: 14
MXM, много, много се радвам за теб!
Ще добавя само, че при мен след 18 процедури /или облъчвания/ - ефектът е направо поразителен. С изключение на краката, тялото ми е напълно чисто. Вече нося дрехи без ръкав и с деколте!!! /а цели 10 години това беше невъзможно, през лятото изобщо не можех да излизам./
Много бих искала повече хора да обърнат внимание на тази възможност за изчистване на тялото, не е скъпо, казват, че е безвредно, и резултатът е напълно изчистване на кожата. /Знаете всички, че кортикостероидите са много вредни, ефектът е само докато се използват, след това всичко се връща с по-голяма сила, за съжаление./
МХМ, моля след време отново да спеделиш какво се случва с теб. Пожелавам ти от сърце напълно здрава кожа и много вяра!

Общи условия

Активация на акаунт