ПРИСЪСТВИЕ НА БАЩАТА ПРИ РАЖДАНЕ

  • 12 453
  • 199
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
против!

# 16
  • Мнения: 46 518
... но за да се чувства мъжа на място в родилна зала, убеждението му трябва да е градено с години, още от неговото семейство, от обществото, а не да му се тресне изведнъж- в такава ситуация са нашите мъже в момента!
Мисля, че не е точно така, много от мъжете не са с такива убеждения, мисля, че са доста добре информирани и се интересуват от бременността и раждането. Сядят, говорят с жена си и двамата заедно решават как да постъпят

Последните години нещата започнаха да се променят, но за сега са стигнали основно до консултациите /като най-лесно/, прага на родилна зала малко го минават ...

# 17
  • Мнения: 1 999
Против!

# 18
  • Мнения: 827
 hahaha Joy Важното е да се информират, ще започват да свикват. А изборът всеки сам после ще направи, след като се запознае с всичките ЗА и ПРОТИВ

# 19
  • Мнения: 252
 Joy Joy Моя мъж не би издаржал на такава гледка когато бях бремена ми вадиха зъб умря от страх   hahaha  Weary smile3518

# 20
  • UK
  • Мнения: 1 334
аз отидох в болницата с пълно разкритие, така че смело мога да твърдя,че на по-голямата част присъства. там, обаче тъкмо започнах работа по същество и го викнаха да си премести колата от паркинга, а аз повече не го пуснах да влезе.просто така реших на момента. родих за половин час и той веднага влетя все едно ще ме спасява  Grinning. мисля, че ми беше тайно благодарен,тук не ги питат искат ли не искат ли, по подразбиране присъстват, ама моя като му взимат кръв му става лошо, какво остава при раждане.

# 21
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Абсолютно "За". Моят присъстваше от началото до края - говорихме си, гушкахме се, държахме си ръцете. По реме на напъните постоянно ме галеше и ми говореше нещо, нямам спомен какво. Минута след раждането си се гушкахме тримата - аз бебка, а той нас двете - чувство, неподлежащо на описание с думи. И двамата много съжаляваме, че не беше с мен и при първото ми раждане. Ако има трето обаче, ще бъде пак при мен!

# 22
  • Мнения: 1 410
Моят може да припадне само като ми вземат кръв, а за раждането не бих могла да си го представя. Мъжете, които го правят сигурно са то друга порода Laughing Joy Joy

# 23
  • Мнения: 3 611
Аз съм ЗА - нашият тати присъства на раждането- 15 часа в родилното- ако не беше той до мен, не знам как бих издържала...   Hug

# 24
  • Мнения: 5 500
Аз лично не бих искала мъжът ми да присъства, защото наистина гледката не е от най-приятните за гледане. Но това е въпрос на личен избор.
Ох, като вземете да говорите за тая гледка направо лошо ми става Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 7 186
И аз съм против. Whistling Crossing Arms
Не съм сантиментална и съм достатъчно силна, за да нямам нужда от подкрепа в операционната /или залата примерно/ и това, че някой ми държи ръчичката ни най- малко няма да ми помогне. Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 26
  • Мнения: 2 755
Зависи от човека. Все пак, ето и думите на познат гинеколог - "....виж сега, ако трябва да бъда честен, аз съм против, ако не е човек от бранша. Много мъже се правят на ербап, ама като видят за какво става дума, после се чудим с него ли да се занимаваме или с родилката...."
Все пак, ако някой реши да присъства, май е по-добре да бъде до главата на жена си, а не от страната на израждащият я екип. Няма смисъл да се пречка на екипа. Wink

# 27
  • Мнения: 1 753
И аз съм против. Whistling Crossing Arms
Не съм сантиментална и съм достатъчно силна, за да нямам нужда от подкрепа в операционната /или залата примерно/ и това, че някой ми държи ръчичката ни най- малко няма да ми помогне. Simple SmileSimple SmileSimple Smile

И аз така  newsm10

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 573
че секциите се понасят много добре, защото жената просто лежи и си говори с мъжа си и екипа,

Това е най-добрият вариант, но не винаги се получава така. Лично на мен лицето не ми се виждаше от компреси и кислородни маски.

# 29
  • Мнения: 1 735
И аз съм против. Whistling Crossing Arms
Не съм сантиментална и съм достатъчно силна, за да нямам нужда от подкрепа в операционната /или залата примерно/ и това, че някой ми държи ръчичката ни най- малко няма да ми помогне. Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Лейди,аз също съм от силните и мога да мина спокойно без подкрепа.Но това че мъжът ми бе до мен в тоя момент,направи момента празничен  balloon

Да ви призная,това което ме притесняваше при присъствието на съпруга ми беше клизмата и последствията от нея.  Sick
Е аз му намерих цаката -  след като ми направиха клизмата(моя беше отвън,по време на което), отидох в кенефа и въпреки увещанията на докторката да изляза бързо ,за да не го изакам  Mr. Green ,аз не излязох докато не си свърших работата.Че дори и един душ си дръпнах! ( Там където раждах имахе в кенефа душ)  Sunglasses
Мъжът ми сподели ,че гледката нито кървава е била нито страшна,нито пък грозна!  kyllmg

Общи условия

Активация на акаунт