90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №138

  • 30 885
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
tazi sa6tata  аз смятам, че 1 кг картофи за 1 ден при условие че си на диета са мнооого, НО ако не качваш или пък задържаш или сваляш в бобовия ден значи няма проблем за теб.....всеки организъм е различен...ти най- добре сама ще си прецениш утре... Wink

# 31
  • Мнения: 95
Примък и аз при вас  newsm56

# 32
  • Мнения: 776
  Да се отчета и аз за днес:
 з- банан
 о- соленки
 в- кроасанче и лентичка шоколад.

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте,
да се запиша и аз - успешен воден ден! Поне за сега де, не знам дали няма да стана насън да търся нещо за ядене Simple Smile Надявам се че не! Втория воден ден ми беше маалко по-лек от първия, дано и резултата утре да е мнооого по -лек Simple Smile
Утре отчет, приятна вечер на всички и дни без прегрешения!

# 34
  • Мнения: 11 371
Моля за съвет. От сега съм в размисли понеже в събота съм на специална вечеря и ми се искаше да хапна, но съм на плодов ден, моля посъветвайте ме с какъв ден да го заменя и как да продължа. Благодаря   bouquet

# 35
# 36
  • Мнения: 110
Здравейте в новата ни тема!Днес бобов
З-2 кивита
О-ориз със зеле
В-ориз със зеленчуци и салата от краставици
не потрепва кантара 56 и толкова, след първия воден не ще да се раздвижи и това си е, и цикъла не ми идва, абе нямам думи просто

# 37
  • Мнения: 980
Еееегати и третия цикъл. Остават ми 2 четворки до трети воден и си седя на килата от след втория воден ден. Ей това не го очаквах. На всичкото отгоре МЦ вече трети ден се опитва да пробие и само зацапва. Да почва да тече, че и минуси да потекат.  Praynig Таааман отбележа минус и на следващия ден наваксвам, а съм послушна и при тази ситуация съм склонна като власите да се удавя на края на Дунава. Тюх! Много трудно взе да става и затова взех мерки да не си седя по цял ден вкъщи и до хладилника - метлосвам като вятъра по улиците.

Днес бях белтъчна.
З - половин банан
О - свински хапки и салатка
В - крем супа със сирене

За утрешния ден съм подготвила варени картофки - около половин килце предвиждам за деня.

Реа, неовкусена салата винаги можеш да си поръчаш, а и плодова...Другият вариант е юруш на манждата и на следващия ден ще си много гузна.  Grinning

# 38
  • Мнения: 252
Здравейте, нова съм тук, досега само воайорствах, но вече имам с какво да се похваля - 5 кг надолу за 10-тина дни  Grinning Спазвам почти всичко, но тук не е изповедалня да си казвам прегрешенията, та ще си замълча.
Включих се да ви разкажа весела случка от днес. Говорих по GSMа в автобуса и казах на една приятелка, че съм на 90-дневната. След 2 мин до мен се примъкна една жена с въпроса "Извинявайте, ама май чух, че сте на 90-дневната"  Laughing и почна да обменя опит и да се оплаква, че е смъкнала само 2 кг за 14 дни. Веднага направих лек анализ - не закусва плодове и не пие достатъчно вода, та така ... Не го очаквах на улицата, ама беше готино  Laughing

Моля за съвет. От сега съм в размисли понеже в събота съм на специална вечеря и ми се искаше да хапна, но съм на плодов ден, моля посъветвайте ме с какъв ден да го заменя и как да продължа. Благодаря   bouquet
Не можеш да заменяш, ако спазваш правилата. Отговарям аз за да няма нерви  Peace Плодовият си е плодов, хапни незастроена салатка. И аз съм на плодов на рождения ден на майка ми в неделя, ама това е положението.

Използвам случая да поздравя доайена Нана за постижението и да й благодаря за професионалните отговори на всякакви въпроси   bouquet
Пожелавам на всички много минусчета!!!

# 39
  • в рaя
  • Мнения: 233

Моля за съвет. От сега съм в размисли понеже в събота съм на специална вечеря и ми се искаше да хапна, но съм на плодов ден, моля посъветвайте ме с какъв ден да го заменя и как да продължа. Благодаря   bouquet
Не можеш да заменяш, ако спазваш правилата. Отговарям аз за да няма нерви  Peace Плодовият си е плодов, хапни незастроена салатка. И аз съм на плодов на рождения ден на майка ми в неделя, ама това е положението.

Всъщност аз четох интервюто с създателя на диетата и пише, че при такива случай може да се замести с въглехидратен ден и да се продължи после пак с плодов. Не казвам, че е препоръчително, но пак е вариант, и то споделен от първоизточника!

# 40
  • Мнения: 7
Здравейте,
отчитам успешен белтъчен
З - киви и кафе;
О - пиле филе и кюфте на скара със зелева салата
В - свинско със зеле и зелена салата
Цял ден бях с количката навън и мога да се похваля с добро количество вода, изпито днес - може и да е над 2л, но си беше и топличко времето.
А за протокола само ще споделя, че и на мен ми се пада плодов точно на другарската ни среща на класа, но ще наблягам на разговори, а не на мръвки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 41
  • Мнения: 5 435
Запис и от мен  bouquet
Лека вечер на всички!

# 42
  • Мнения: 86
Здравейте момичета,
Честито на всички плувкини и отчелите минусчета. Аз днес бях на белтъчен:З-кафе и ябълка; О-извара, няколко резана луканка и 4 парчета краставица на ленти; В-извара и 2 сварени яйца. Утре съм на варива и готвих, че ще трябва да си взема на работата, а и да имам повече време с децата след работа и детската градина. Та за утре ще съм на картофена яхния за О и В, а З ще е пак кафе и ябълка.
След вчерашния ми "любим" плодов и аз съм с минус и то към 800 гр., което си е супер. Трябва да се измеря и по тялото да имам ориентир как вървя.
Лека вечер и много минуси  Hug

# 43
  • Мнения: 252

Моля за съвет. От сега съм в размисли понеже в събота съм на специална вечеря и ми се искаше да хапна, но съм на плодов ден, моля посъветвайте ме с какъв ден да го заменя и как да продължа. Благодаря   bouquet
Не можеш да заменяш, ако спазваш правилата. Отговарям аз за да няма нерви  Peace Плодовият си е плодов, хапни незастроена салатка. И аз съм на плодов на рождения ден на майка ми в неделя, ама това е положението.

Всъщност аз четох интервюто с създателя на диетата и пише, че при такива случай може да се замести с въглехидратен ден и да се продължи после пак с плодов. Не казвам, че е препоръчително, но пак е вариант, и то споделен от първоизточника!

Тупурче, мерси, че ми намери оправдание  Wink Аз обаче много си мразя излишните килограми и не бих прибегнала до тази "разрешена замяна". Със същия успех може да се прегреши и продължи директно нататък, както е описано на първа страница, но това не е целта, поне не моята  Peace

# 44
  • в рaя
  • Мнения: 233

Моля за съвет. От сега съм в размисли понеже в събота съм на специална вечеря и ми се искаше да хапна, но съм на плодов ден, моля посъветвайте ме с какъв ден да го заменя и как да продължа. Благодаря   bouquet
Не можеш да заменяш, ако спазваш правилата. Отговарям аз за да няма нерви  Peace Плодовият си е плодов, хапни незастроена салатка. И аз съм на плодов на рождения ден на майка ми в неделя, ама това е положението.

Всъщност аз четох интервюто с създателя на диетата и пише, че при такива случай може да се замести с въглехидратен ден и да се продължи после пак с плодов. Не казвам, че е препоръчително, но пак е вариант, и то споделен от първоизточника!

Тупурче, мерси, че ми намери оправдание  Wink Аз обаче много си мразя излишните килограми и не бих прибегнала до тази "разрешена замяна". Със същия успех може да се прегреши и продължи директно нататък, както е описано на първа страница, но това не е целта, поне не моята  Peace

И аз мисля, че не е препоръчително, макар и аз да съм правила една замяна, но преди да прочета интервюто! То човек като иска все ще намери оправдание, и всеки си носи последствията. Аз го споменах като вариант, защото момичето иска идеи. Има доста интересно инфо на 1 страница, но трябва наистина да си направи труда човек да го прочете! Много добре подбрана информация и изобщо не се учудвам на реакциите на Нана, която вече трети цикъл се е наслушала на глупави въпроси, които са обяснени на първата страница!

Общи условия

Активация на акаунт