ЕВРОВИЗИЯ 2011 - 4-та тема ПЪРВИ и ВТОРИ ПОЛУФИНАЛ (коментари)

  • 16 264
  • 669
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 9 253
Може за влизанто ни в Шенген да ни пуснат Laughing

# 616
  • Мнения: 502
   Стига с тия пораженчески настроения, я по-бодро. Не сме се класирали, ами... това е. Здраве да е, другата година дано успеем.

  Давайте да гледаме сега към финала, кой ще спечели, а ? Миналата година победата на Лена ми дойде като гръм от ясно небе. И сега сигурно ще е същото.
  

# 617
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 836
А, Бий, аз не споря бе, виж, че навсякъде в постовете си смятам, че просто нямаме шанс, дори и Мадона да излезе да пее за нас. Никой няма интерес да инвестира в нашата държава, поради тази причина и не ни и пускат на финал. Това е положението, за жалост. И ни Шенген, ни ЕУ ще помогне...
Сонче, аз ти казах, мойта прогноза е за Италия или Англия

# 618
  • София
  • Мнения: 291
Аз не смятам да се поддам на лошото настроение, въпреки отпадането на Поли.
Ще се опитам да се насладя и на последната вечер от конкурса - на инат.
Важното е, че Поли победи в сърцата ни.
Другото е само пари, сметки и реклами.
Дано след представянето си на този песенен конкурс, извлече поне някаква полза лично за себе си, защото го заслужава.
Дано бъде забелязана и само да спечели от това!

# 619
  • Мнения: 502
  Гея, казваш Италия или Англия.. Да, възможно е, Еуробойз БЛУ са с големи амбиции.  Laughing Laughing

# 620
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 836
Миии, лошо няма в... големите амбиции... Mr. Green

# 621
  • Мнения: 703
Абе на мен обикновено все ми набират,ама нейсе.. Mr. Green
Аз никого не съм натиряла от темата,ни нови,ни стари,ама тоя безмислен чат ми вдигна кръвното на 220 , + че бях бясна и че не се класирахме,освен туй разни дървари тук се бяха насъбрали/затова пожелах на Сончето да не ходи в гората сама,да не я срещне дървар/от Форест..гора,ама горския промених на дървар,защото и стила и вкусовете му едни такива дърварски,а изказванията..лишени от логика...
Сега сме по..спокойни и можем да разговаряме по..смислено и позитивно. Peace

# 622
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 836
Бий, той дърваря вдигна на всички кръвното на макс Confused Ма не е добре човека, не му забелязвай Peace

# 623
  • Мнения: 13 209
С този регламент едва ли имаме шанс да се класираме някога, но ми стана хубаво като чух наша песен на български, изпята с такава енергия. Това е като подарък за 7-8 млн. души.
Нека се явяваме, дори просто, за да зарадваме себе си и сънародниците ни в странство. Струва си.

# 624
  • Мнения: 58
Аз също искам да допълня Bee Laughing...Според мен сме си виновни ние българите с нашето ниско самочувствие,с безразличието ни към бълг.представяне на каквато и да е сцена и най-вече ужасния ни песимизъм,че нищо и никога няма да можем да постигнем на международен конкурс...все някой друг трябва да помага,гласува,подкрепя!
Тази сутрин ,нарочно, се чух с мои познати българи тук .....около 20 души... и НИКОЙ не беше гласувал, а на въпроса ми ЗАщО не можаха да ми отговорят смислено...кой не се сетил,кой имал гости,кой не видял номера за изпращане на смс, а иначе на всички беше харесала Поли и всички ги беше яд,че не се класира ooooh! Еее ми,ако не гласуваме първо ние ,кой друг ?
А иначе роднините на мъжа ми,които са в чужбина всичките до един бяха пуснали по няколко смс за Гърция и Кипър( не че те се класираха,ама карай) и бяха наистина горди с представянето на Лука!!

# 625
  • Мнения: 703
Не помня,но мисля,че и преди съм пускала едно линкче...Попрегледайте там.На който не му е ясно,може да се запознае с организацията European Broadcasting Union.Евровизия, е само един конкурс.Дейността им е много повече,от организирането и провеждането на песенен конкурс... Hug

https://www.ebu.ch/en/about/index.php

# 626
  • España
  • Мнения: 1 308
Bee,вече ми станА ясно,че не МЕН и други подобни "НЕредовни " си имала предвид снощи,като "затвори кепенцата" Wink,а ДРУГИ ЕДНИ ДРАЗНИТЕЛИ...Обаче си прозвуча доста грубичко,да знаеш...Ени уей,-"грешката е вярна"! Laughing

Представянето на Поли за мен си беше повод за повдигане ма личното ми национално самочувствие,когато си на хиляди километри от род и приятели и епизодичните неща със щампа"Made in Bulgaria" ,които рядко достигат до теб и средата ти са предимно в по-нелицеприятни краски( Laughing),едно ТАКОВА ведро ,нахакано,стилно изпълнение ,като на Поли,няма как да не ти сгрее сърчицето.....

ТАзи година ,подозирам,че победителят ще бъде пак от "Богопомазаната" петторка(между другото в ЮАР си имат "The Big 5" на животинските видове hahaha).
Испания -запозната съм детайлно,понеже следях избора на тяхната песен от самото начало-та ТАЗИ точно не беше най-добрата(по мое скромно мнение),но основният им мотив бе ,че звучала много ....испански! Вероятно е така...обаче...едва ли ще мине-освен Португалия,не виждам друг да гласува за тях!
Германия-дори не си и заслужава да я коментирам-"отбий номер"!
И тук идват основните претенденти-Италия-МОЖЕ БИ Laughing.Макар ,че лично аз  имам друга концепция за италианска песен(не,че някой ме пита всъщност Laughing)
Франция или Англия-ТУК ЩЕ БЪДЕ БИТКАТА!!!За мен френското участие приключи с Патрисия Каас,но пък и се радвам,че масовият консуматорски вкус не я смля...така си остава само за мен и за верните й ценители! Wink LaughingСоченият за фаворит тазгодишен френски представител е твърде вероятно да спечели...Ако това стане,може за догодина,при евентуалното ни участие да пробваме да пеем на ...СТАРОБЪЛГАРСКИ...за сега само това не сме опитвали Joy Joy

Мои фаворити са БЛУ и то НЕ ,че безумно ми харесва песента им ,а са ми някак си по-ЕВРОВИЗИОННИ!!! Laughing

# 627
  • Мнения: 1 786
Чувствам се почти виновна, че изпитвам почти олимпийско безразличие към отпадането на България. Надявах се да можем да се преборим, но наистина песента не ми беше на сърце. Към молдовската песен имах симпатии, но във френския форум не се намери някой да каже добра дума за нея. Румънската песен беше добре изпълнена, но не я възприемам като по-добра от нашата. Почти съм излекувана от Евровизия.  Simple Smile
Поздрав с една българска група, творяща извън България/но не съм сигурна дали още съществува/
Сонче и специално за теб, щото ще разбереш.  Hug
http://www.youtube.com/watch?v=VMxtuHf_nu8&feature=related
Дивароми, разбира се че Bee, не е имала конкретно теб предвид. Но тя си е  с пиперлив език, нали затова има жило.  Wink

# 628
  • Мнения: 747
На мен една теория ми се върти защо минават и по-смотанички песни на финала. И самият регламент е виновен. Нямаш право да гласуваш за собствената си страна, а ако гласуваш за хубава конкурентна, тя може да измести родната в класирането. Но все пак страната трябва да даде някакви точки на останалите. Гласуваш за някоя по-незабележима песен, тя така и иначе не минава, но не "храниш" и преките конкуренти. Но ако съвпаднат тарикатлъците на много страни и хоп Лена победител.  Joy

# 629
  • España
  • Мнения: 1 308
Морфея,много ми хареса групата! Дай малко повече инфо,моля!

Общи условия

Активация на акаунт