ЕВРОВИЗИЯ 2011 - 4-та тема ПЪРВИ и ВТОРИ ПОЛУФИНАЛ (коментари)

  • 16 258
  • 669
  •   1
Отговори
# 630
  • España
  • Мнения: 1 289
На мен една теория ми се върти защо минават и по-смотанички песни на финала. И самият регламент е виновен. Нямаш право да гласуваш за собствената си страна, а ако гласуваш за хубава конкурентна, тя може да измести родната в класирането. Но все пак страната трябва да даде някакви точки на останалите. Гласуваш за някоя по-незабележима песен, тя така и иначе не минава, но не "храниш" и преките конкуренти. Но ако съвпаднат тарикатлъците на много страни и хоп Лена победител.  Joy

Още една "Теория на Световната Конспирация" hahaha,обаче има смисъл в това ,което казваш! Hug

# 631
  • Мнения: 1 770
Морфея,много ми хареса групата! Дай малко повече инфо,моля!
Моля, http://bg.wikipedia.org/wiki/Артерия_(група) Simple Smile /оф нещо не се получава линк, можеш да напишеш името ма групата в Гугъл. Групата е създадена в Поморие през 1989. Стилът им е хардкор и фолк метъл. Най-известна песен може би е тази. http://www.youtube.com/watch?v=3gFrkPuHDiY&feature=related  Heart Eyes
 Момичета намерих страхотна статия на Венци Мицов, много позната физиономия, но само можах да открия че е "екс -Хиподил".  Той коментира много колоритно участниците в българския финал през февруари. Не бях я чела тази статия.
http://www.webcafe.bg/id_382723098_Pozitivno_za_Evroviziya

# 632
  • София
  • Мнения: 7 209
Статията беше ужасно смешна, щях да се задавя от смях, особено на този коментар:

...тъжно-шизофренична песен, по скоро опус, прекъснат по средата от трескаво-шизофренично право хоро. И една невероятна танцьорка, която ме изпълни с тъжни мисли за хореографията.

 hahaha hahaha

# 633
  • Мнения: 1 770
 newsm10 Aз пък 5 минути се смях на това: "....толкова фалшиво пеене не съм чувал откакто бях сутринта в тоалетната".  Joy Joy

# 634
  • España
  • Мнения: 1 289
Морфея,ужасно ме зариби с тази "Артерия"!!! Фен съм,да знаеш!!!

А статията е супер,ей това наричам аз чувство за хумор,а не нескопосаните задявки на водещите снощи ,в стил "щипната мома на селска седянка"!!! Joy

# 635
  • Мнения: 1 770
Време е да даваме личен топ от класираните песни.
При мен се получи следното - 4 песни от първия полуфинал, 2 от големите 5 и останаха да избера 4 от втория полуфинал.
Топ 10
Швейцария
Грузия
Финландия
Исландия
Франция
Великобритания
Украйна
Босна
Австрия
Естония/ песента е приятна, макар да намирам изпълнението за слабо,  графиката е  Heart Eyes/
Това не е прогноза, а лични предпочитания.
И да уточня, във форумната игра в предишната тема до финала са достигнали 5 държави, които реално не се класираха - Турция, Албания, България, Холандия, Израел. Реално класирани вместо тях са Ирландия, Молдова, Словения, Исландия, Литва.

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 16:38 от Morphea

# 636
  • Мнения: 1 770
Сега пък сметките не ми излизат - не сме класирали за финала и Сърбия, а тя е класирана. Не мога да разбера коя държава ние сме класирали, а в действителност тя не се е класирала. Айде помагайте с таблицата от предишната тема.

# 637
  • Мнения: 9 245
1полуфинал
Полша - 5
Норвегия - 6
Албания - 27
Армения - 10
Турция - 54
сърбия - 12
Русия - 33
Швейцария -64
Грузия - 72
Финландия - 36
Малта - 11
Сан Марино - 6
Хърватска - 17
Исландия - 10
Унгария - 68
Португалия - 5
Литва - 8
АЗЕРБАЙДЖАН -24
Гърция 48

Оф. класиране
Сърбия
Литва
Гърция
Азербайджан
Грузия
Швейцария
Унгария
Финландия
Русия
Исландия

И излиза,че от първият полуфинал не сме познали за- Сърбия,Литва и Исландия, а сме класирали  - Турция, Хърватска и Албания


2полуфинал
БОСНА - 81
АВСТРИЯ - 40
Холандия - 27
Белгия - 18
Словакия - 18
Украйна - 39
Молдова - 20
Швеция - 35
Кипър - 10
България - 27
Македония - 1
Израел - 27
Словения - 17
Румъния - 43
Естония - 27
Беларус - 17
Латвия - 16
Дания - 51
Ирландия - 13

Класираните песни са:
Босна и Херцеговина
Дания
Естония
Румъния
Ирландия
Швеция
Австрия
Украйна
Словения
Молдова

Не сме познали за - Ирландия,Словения и Молдова.
вместо тях сме класирали - Израел, България, Холандия

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 17:29 от Tuon

# 638
  • Мнения: 9 245
Номерата на излизане в събота.

1.Finland
2.Bosnia and Herzegovina
3.Denmark
4.Lithuania
5.Hungary
6.Ireland
7.Sweden
8.Estonia
9.Greece
10.Russia
11.France
12.Italy
13.Switzerland
14.United Kingdom
15.Moldova
16.Germany
17.Romania
18.Austria
19.Azerbaijan
20.Slovenia
21.Iceland
22.Spain
23.Ukraine
24.Serbia
25.Georgia

Много щеше да е интересно ако Ирландия,Швеция и Русия да бяха една след друга Laughing

# 639
  • Мнения: 1 770
Ей, колко гледах табличката ако знаеш. Хърватска е била  шестата държава, която ние сме класирали. Щото ми се получиха 5 на 6 - нали 6те ги няма в нашата класация, ама само 5 намерих излишни.  Grinning
Мисля, че доста добре сме се справили с класацията. И моята прогноза за втория полуфинал е 7 от 10. А е била 8 от 10, преди да махна Румъния и да пробутам България вчера. Grinning Да си призная Словения я бях забравила в прогнозата си - французите  доста я харесват, освен това обявиха Майя за най-красивата. А аз  тогава писах, че украинката е по-хубава. Тая Ксения, дето рисува с пясък също е много красива. Но нещо такава балада/словенската/ не ме кефи.
А пък сръбската песен трябва да е на 25 място във финала. Close

# 640
  • Мнения: 9 245
Форумно доста добре сме се справили Mr. GreenБраво на нас.
Лично аз познах - 6 от 10.
Сръбската и аз не я харесвам,освен рокличката на Нина Laughing
За финала мислех,че ще се борят Франция,Великобритания и Ирландия, но последните с това шесто място  Thinking и след тях Ерик...незнам.

Да вземат да спечелят Румънците, че да отида да гледам на живо някоя репетиция Laughing

# 641
  • Мнения: 1 770
Душа, ама ти да не си в Румъния? Wink Аз пък бях убедена, че си в Израел. Joy
Ихаа, Евровизия в БУкурещ! Отиваме! newsm44  superuu

# 642
  • Мнения: 9 245
Не съм в Румъния, в Б-я съм,но Румъния ми идва най-близко.Гърция също,но предполагам,че там ще е по-скъпо, а и не харесвам гръцката песен Mr. Green
Да уточня - нямам нищо общо с Израл, освен,че съм учила иврит,впрочем мама си мислеше,че ще запиша някой  хубав език като френски или испански Laughing





# 643
  • Мнения: 1 770
С риск някой да ни издърпа ушите заради спама, предлагам профилактично да пуснем по един есемес за Румъниия. Joy Може и да ни огрее да ходим да гледаме у съседите. Laughing
Обаче израелските фенове май са по-забавни от френските. Завиждам. Blush

# 644
  • Мнения: 9 245
 newsm78 Защо да е спам?Нали говорим за Евровизия и гласуването Rolling Eyes
Аз още вчера пуснах за Румъния Grinning Много се колебах Румъния,Холандия или Ирландия,но накрая реших - холадците нямат шанс, Ирландия са сигурни финалисти,айде да ударя едно рамо на съседите.  Joy повече няма да казвам нищо лошо за съседския вот.

Забвани теми има и обичат да спамят и да пускат всякакви снимчици.
Вече си отвориха тема с идеи кой да ги представя 2012 и обсъждат идеята да забранят зеленото облекло.Било на лошо  - Турция в зелено облекло и отпада, Дана в зелено и отпада  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт