ЕВРОВИЗИЯ 2011 - 4-та тема ПЪРВИ и ВТОРИ ПОЛУФИНАЛ (коментари)

  • 16 257
  • 669
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 770
Hah, вредител такъв, ето кой бил класирал румънците вместо нашата песен! Не те е срам! Joy Joy
Ама тя и грузинката беше в зелено. Rolling Eyes Simple Smile

# 646
  • Мнения: 9 245
 Whistling
Ще им кажа да си променят теорията за зеленото. Laughing

# 647
  • España
  • Мнения: 1 289
 Мацки,само да ви кажа,че след около 20-тина минути по руската 1TVRUS ще започне едно много интересно предаване с прелюбопитното заглавие "КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ЕВРОВИЗИЯ"-гледах в предварителния анонс-от Германия ще покажат доста любопитни неща,ще има среще с французина,който обича руска музика и кара кабрио.....и т.н.т...... Laughing

# 648
  • Варна
  • Мнения: 1 955
Мацки,само да ви кажа,че след около 20-тина минути по руската 1TVRUS ще започне едно много интересно предаване с прелюбопитното заглавие "КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ЕВРОВИЗИЯ"-гледах в предварителния анонс-от Германия ще покажат доста любопитни неща,ще има среще с французина,който обича руска музика и кара кабрио.....и т.н.т...... Laughing
И аз чакам това предаване smile3508

# 649
  • Мнения: 262
Е, ще падна. Реклама на Алексей Воробев (Русия) по БНТ - "Аз ще представям Русия на 10 и 14 май, гласувайте за мен!"
Изненадана съм, че се пускат платени реклами за чужденци! В праймтайма!

Ей сега я пуснаха за втори път !

# 650
  • Мнения: 43
Снощи нямах възможност да гледам представянето на Поли, но днес наваксах и ми стана още по-криво. Честно, мислех си, че тази година ще идем на финал. Песента ни беше много позитивна и мелодична, хареса ми, че е на български. Така трябва. Поли пя с много глас и сърце, така че всички в залата, които не знаят езика ни, да могат да  почувстват заряда и емоцията на изпятото. Беше страхотна. И въпреки че не беше оценена, аз се радвам, че този път представянето ни не беше някакво недоразумение както често се е случвало,  а беше едно талантливо и чаровно момиче с прекрасен глас и широка усмивка.  А че в един подобен конкурс има и мръсна политика, не е тайна за никого.

# 651
  • Мнения: 37
Не мога да намеря включването на Поли веднага след края снощи някои ако го намери моля да го прати.

# 652
  • España
  • Мнения: 1 289
Гледах въпросното предаване...Като изключим частта за техния А.В.,беше доста интересно...
Най-големите руски екстрасенси предрекоха битката за първото място да бъде между Франция и Унгария Shocked,с лек превес на французина все пак... Laughing
Видях и на живо как близнаците си правят характерните прически Wink hahaha-големи веселяци,даже леко взеха да ми стават симпатични!!!
А,разбрах и ,че менъжерът на Amaury Vassili e  именно човекът,открил за световният шоу-бизнес и голямата музикална сцена не кой да е ,ами самия Рики Мартин!!!!! Grinning
И друго нещо любопитно-в една от вечерите Германия организира" таен" купон,под кодовото название "12 бала"-т.е. поканени са представители само на държавите,които миналата година са дали съответните максимални точки за Лена.... Mr. Green .Та там беше и шведът Ерик и стана ясно,че се мразят доста с руският претендент....на въпросът-защо,скандинавецът само смутолеви нещо от сорта-"Да го наречем взаимна антипатия'! Laughing Mr. Green

# 653
  • España
  • Мнения: 1 289
Не мога да намеря включването на Поли веднага след края снощи някои ако го намери моля да го прати.

Това ли?http://www.youtube.com/watch?v=rv3iHCn_ziA    newsm78

# 654
  • Мнения: 9 245
Ние не сме споменавали тук,но наистина има известно напрежение между руснака и шведа.Много личи от интервютата,които дават напоследак. А има и защо -  парчетата са им в един стил,еднакви танци, дори дрехите им си приличат,еднакво желание за победа и световна кариера. Взаимна конкуренция са си. За това ще е интересно на финала,защото са през 2 песни Laughing
Пък и май си оспорват и мястото за мистър Евровизия  smile3534

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 22:31 от Tuon

# 655
  • Мнения: 780
Аз не разбирам каква е тази нововъзникнала нужда да се помага на съседите. На нас никой не ни помага и не ни бръсне за нищо. Дори македонците , които колкото и да не ни обичат просто се нуждаеха от нас тъй като нямаше кой друг в този полуфинал да гласува за тях се правеха, че не участваме и прегърнаха с любов Босна и Словения. Кой ни е помогнал на нас за да носим Евровизия на румънците. В нито един румънски форум за конкурса дори не са споменали за необходимо да ни отбележат поне като интересен и достоен конкурент. Сърбите само цъкат с език в един форум как ни е била силна песента и много съжаляват за нас, но открито си признават, че биха гласували за Босна или Словения в нашия полуфинал. Пиша си много различни хора от цял свят и повярвайте ние сме едни от най-големите чуждопоклонници и не националисти изобщо. Ние сме сред малкото, които гласуваме за чужди държави по симпатия към песента , а после се чудим защо песента ни е изяла дебелата краставица. Ами как няма да се случват такива неща като ние сами не се уважаваме, а изобщо искаме някой да ни уважава. Аз си писах с различни чужденци в един форум за Евровизия и повечето са направо шашнати от това как най-големите критици и оплюващи нашата песен са други българи. Обяснете ми защо сме такъв народ , който иска сам да се изяде от вътре ? Цяло чудо е, че с този манталитет сме оцелели толкова години и не са ни претопили.

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 22:50 от dido1302

# 656
  • España
  • Мнения: 1 289
Ние не сме споменавали тук,но наистина има известно напрежение между руснака и шведа.Много личи от интервютата,които дават напоследак. А има и защо -  парчетата са им в един стил,еднакви танци, дори дрехите им си приличат,еднакво желание за победа и световна кариера. Взаимна конкуренция са си. За това ще е интересно на финала,защото са през 2 песни Laughing
Пък и май си оспорват и мястото за мистър Евровизия  smile3534

Аааааааааааааа,на мен ГЪРЧЕТО ми ПО- Аресва!!!!!!!!!! newsm47 smile3503 newsm53

# 657
  • Мнения: 43
Обяснете ми защо сме такъв народ , който иска сам да се изяде от вътре ? Цяло чудо е, че с този манталитет сме оцелели толкова години и не са претопили.

И аз все искам това някой да ми го обясни, ама...  Peace

# 658
  • Мнения: 1 770
dido1302, ako имаш предвид постовете между мен и Tuon на предната страница, това беше бъзик.
Не страдам от съседски пристрастия и въобще не харесвам балканска музика. И аз пиша в чужд форум и гледам да не се изживявам много нито като критик, нито като защитник на българското участие.
Tuon, руснака ми е супер антипатичен. Не съм чела във френския форум почти нищо днес, че и вчера, много съм уморена. Така, че съм изпуснала явно такава клюка. От друга страна мисля, че някои фенове прекаляват в желанието си за сензации и доста преувеличават нещата.

# 659
  • Мнения: 9 245
Темата за Ерик и руснака се подметна в израелския,но те си имат по важни неща за обсъждане Whistling Като това,че сега няма да можем да видим другата рокля на Дана  Sad
 

Общи условия

Активация на акаунт