МАЙските деца щастливи станаха на три години!

  • 64 759
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 369
Оооо, аз тази събота и неделя точно ще се отдам на себе си. Двамата мъже са командировани  Grinning
Весе, много кофти, но като знам за какво става въпрос и аз няма да искам да ходя. Дано се осъзнае малко тоя човек и спре да затормозява детето  Hug

# 706
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
искам да си обърна малко внимание само на себе си.
А, аз вече го направих. Шест дена само аз и Преско на почивка с басейн, парна баня и разни глезотии. Беше супер. Така както винаги съм си мечтала.
Кофти това, че с такива сцени се случва ходенето при баща му на Преско.  Rolling Eyes
Дано да се успокои детенцето и да няма повече неприятни случки!
До сега все обяснявах как хубаво ще си изкара и прочие и не е правил такива сцени. Не знам какво е станало и нищо от това, което говоря вече не помага, напротив Преско го обръща спрямо ситуацията, а на мен репертоара малко започна да ми се изчерпва. Кофти за детето. Аз поне се мъча да свикна.

Дано се осъзнае малко тоя човек и спре да затормозява детето  Hug
Бас държа, че за него си той е прав.

# 707
  • Мнения: 369
Ехааа, браво на вас! Май и на нас с Криси ни трябва подобно мероприятие. От Телка имаме право на санаториум, но нещо все не ми се почва да се разправям. За другото си мисля, че той се опитва нещо да се доказва ама не вдява, че вреди на детето.

# 708
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
А, аз вече го направих. Шест дена само аз и Преско на почивка с басейн, парна баня и разни глезотии. Беше супер. Така както винаги съм си мечтала.

Суууууупееер!  smile3521 smile3501

И на мен ми се прищя чак... байсена, парната баня... Ако имам късмет поне басейн, топъл, минерален, ще ме огрее около 14ти декември, ама да видим. Rolling Eyes

# 709
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Без да искам бях нацелила и район, който препоръчват за хора с алергии. И наистина наложи се да дам само веднъж на Преско Ериус и то когато си тръгнахме, заради "чистите" автобуси  Simple Smile

Завиждайте ми, то и аз сега си завиждам  Laughing

# 710
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Привет!
Не съм се включвала отдавна, но с моето неспящо човече е много трудно. С каката имах повече време за всякакви екстри. Оня ден се рових из БГмама и попаднах на една стара публикация на Greta.kr.Стана ми много мило, защото и тя беше от майските мами, въобще липсва ми тук комуникацията, но пък си припомням радостите и нерадостите с юлските майчета 2012-та.
Ние засега сме здрави, което е най важното. Каката ходи редовно на ДГ и сега се подготвяме за идващите празници, м/удругото си е поръчала само момчешки подаръци и ето как се оправдава:"Мамо, тъкмо Коси като порастне няма да му купуваш играчки"  Wink хитруша. С малчо излизаме редовно(когато времето позволява), че тук е все мъгливо. В количката може и да откара и 2ч сън, а у нас само 30мин., кърмим се и може би затова се буди често през нощта, но няма как. Каката малко кърмих и сега съм доволна, че нещата се развиват такам макар с минимално количество сън. Мисля по Коледа, когато е на 5м, да го захраня.
Лек ден на всички и много положителни емоции на наборчетата  Grinning

# 711
  • Мнения: 200
Здравейте! Тук не съм влизала много отдавна, но май като цяло едни и същи продължават да пишат. Ние сме добре, Хрисито ходи на градина и при това с огромно желание, сутрин става преди мен и ако има приготвени дрехи сама се мие и облича, вечер стоя по един час в детската да я чакам да се наиграе  Simple Smile
Виждам, че има развели се и такива пред развод, аз също бях в клуба на разделените, две години бяхме разделени, от една вече сме заедно, уж форевър ама да видим, не се знае Laughing Когато се събрахме пак Хрисито казваше на всички, че мама и тати били гаджета и се целували, не мисля че усети някаква разлика....
За училище ми е рано да мисля, къде, как и кога, макар че като утре ще дойде. Нейни наборчета от групата вече си пишат имената, но тя все още не може, знае да брои до 10, което си е направо постижение, стихчета и песнички почти не знае, не се и мъча да я науча, има време и място за това, после цял живот ще се блъска да учи....
От дядо си Коледа искала истинско розово куче  Laughing освен да боядисам една булонка, друг вариант няма  Laughing Лаптоп и купувахме миналата година за Коледа след 6 месечно чакане  Mr. Green Ще се надявам да открадна идея от вас за тая година Simple Smile

# 712
  • Мнения: 369
nikolaeva, Ленка  Hug
На мен и от двамата мъже ми е писнало, иска ми се да ги командировам за повечко  Grinning  Сега започвам да си чакам за една госпожица та да ми е упора в битките с бате и тате. Дано да се получи скоро, по Коледа стават чудеса Simple Smile

# 713
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ленка, е ха дано да е за постоянно!  Hug

Мамче, стискам палци за девойка и да е скоро!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ние на поправителен ще се явяваме, ама да видим кога. Малко е нужно да се отремонтирам и тогава чак бебе.

# 714
  • Перник
  • Мнения: 211
Мимиии! Толкова се радвам че сте се решили на тази крачка! Сигурна съм, че ще е за добро. Стискам палци бързо да спретнете една сестричка на Криси - друго си е да са изравнени отборите!
Ленка, браво на вас!
николаева, и аз бях така с малката. Бях се зарекла само до 6 месеца да я кърмя, а то като се заинати та точно до годинката откарахме. Нямаше пропуск нито една нощ, къде ти ще изпусне мама да се наспи... Laughing Това да са ни проблемите!

# 715
  • Мнения: 369
Ааа, недейте така, аз до ден днешен не съм се наспала от Криси  Grinning 
Мони, решихме се защото ако наистина искаме още едмо дете, то сега е момента. Две години търся работа и не успях. То няма и как с нашия график с Криси. Другото е, че колкото и още да ми създава притеснения и все нещо да излиза, той е вече много осъзнат, имаме добра комуникация с него и не на последно място умира за бебета. Кума ни и наши приятели се сдобиха с дечица и нямате идея каква радост е когато ги видя, един миличък, галеше ги. Всеки ден ме кара да гледаме снимки от той като беше бебе и клипчета. Подготвям го, разпитвам го и той е много ентусиазиран. А и аз самата съвсем узрях за идеята, а желанието ми е огромно. Винаги съм искала две деца и рано или късно ще е пълно щастието ми. В момента въпреки всичко аз се чувствам щастлива с моето диваче. Другите проблеми ги оставих на заден план, каквото ще да става.

# 716
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мамче smile3501
Много се радвам за теб. Hug

# 717
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
nikolaeva, Ленка здравейте

Мамче супер новина  smile3525

# 718
  • Мнения: 200
Направо не знам как се навивате за още деца..... Не, че не искам второ дете, просто все си мисля, че е рано още... пък като помисля децата ми ще имат повече от 5 г. разлика.....

# 719
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Идва ни отвътре!
За мен лично е много силен вътрешен порив, който просто не мога да пренебрегна.  Crazy Но и аз съм си луда на тема деца и искам поне 4!  Joy Joy Joy
Имам приятелки, които казват, че се чувстват завършени и приключили с децата след първото, второто или третото, или четвъртото (не познавам лично майки с повече от 4 деца, но съм се засичала тук-таме и с такива). Надявам се и аз да стигна в един момент до това, че иначе лошо... Като нищо да си направим частен футболен отбор. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт