Росалинда/Rosalinda

  • 3 407
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Росалинда започва по Диема Фемили от 19 май в 20:00ч.
На времето са я давали по много телевизии,но беше време да пуснат повторение.  bouquet



Държава: Мексико
Година: 1999
Разпространител: Televisa
Режисьор: Беатрис Шеридан, Карина Дупрес
Сценарист: Лилиана Абуд, Кари Фахер
Серии: 96


Сюжет
Росалинда е хубаво младо момиче на 20 години, което работи като продавачка в цветарски магазин. Един ден доставя цветя в ресторант и погледът й се засича с този на младия пианист Фернандо Хосе. Между двамата се заражда любов от пръв поглед.Това което Росалинда не знае е, че Хосе Фернандо е току що завършил адвакат и произхожда от висшата класа. Той свири на пиано в ресторанта, собственост на негов приятел, за забавление, защото за него музиката, която изпълнява, е едно емоционално разтоварване.

Валерия, майката на Фернандо Хосе, се противопоставя на връзката му с момиче от низшата класа. Опитва се да го раздели с Росалинда, но усилията й са напразни и младежът се отказва от всички привилегии, за да се ожени за Росалинда. Въпреки всичко, неговото щастие е твърде кратко, защото Валерия открива, че Росалинда е дъщеря на Соледад. Соледад е несправедливо обвинена в убийството на бащата на Фернандо Хосе. Ужасен от това разкритие, Фернандо Хосе напуска младата си съпруга. Ужасният шок предизвиква преждевременно раждане на Росалинда.

Валерия открадва току що роденото момиченце и от тази нова болка Росалинда губи разсъдъка си. Настанена е в психиатрична клиника.

По-късно в клиниката избухва пожар и всички мислят, че Росалинда е мъртва. Сама, изгубила паметта си, Росалинда се скита из улиците, докато Алекс, откривател на таланти, я чува да пее нежно на една кукла, която носи в ръце. Пленен от красотата и гласа й, Алекс започва да се грижи за нея, развива таланта й и я превъръща в професионална певица.

Сега Росалинда се е превърнала в елегантна и сексапилна жена. Достигнала е върха като певица и живее заобиколена от лукс. При все това, неприятелката й от миналото и необяснимата празнина, която чувства със сърцето си, не й позволяват да бъде щастлива. Съдбата отново я изправя лице в лице с Фернандо Хосе, но той не я познава, а тя не си го спомня.

Само чудо ще успее да събере отново тези двама души, които са се родили за да се обичат, разделени от трагедия, предразсъдъци и лъжи. Чудото на истината...чудото на любовта.

# 1
  • Мнения: 401
Песента е от интрото е много хубава Crazy
По 2 серии ли ще дават вечер Crazy

# 2
  • Мнения: 0
Не,мисля че по една Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 401
Май само аз го гледам тоя филм Laughing

# 4
  • Мнения: 65
http://www.dailymotion.com/RosalindaBulgaria
Сериалът ще бъде качван тук.От началото до края.

# 5
  • Мнения: 146
Навремето много ми харесваше този сериал Simple Smile А Thalia и до днес ми е една от любимите певици, страхотен глас има. Peace

# 6
  • Мнения: 1 311
И аз съм го гледала, много е хубав. Peace

# 7
  • Мнения: 1
Някой случайно да има тази песен, която пее на дъщеря си? Много ми харесва, но не мога да я намеря никъде  Cry

Общи условия

Активация на акаунт