Отговори
# 60
  • Мнения: 125
jennie.to Честит рожден ден!   bouquet

Грета невероятна си просто, как се справяш шапка ти свалям  newsm20
dennitsa  на адашката ти й давам отделно от готовите месни пюрета и парченца месо, каквото готвим за нас, пилешко, агнешко, заешко. Мисля, че вече са достатъчно големи за такова хапване, естествено не прекалявам с подправките и солта. Аз по принцип и за нас ползвам малко сол, така че е съвместимо  Peace

Мими Вичева, ей туй важи с пълна сила и за нас "спи при нас и само я изхлузвам ако се събуди бутам цица и забравя че е била будна"   Mr. Green  hahaha лошото е, че заспива само на цица или при баща си на музика. Днес е един от малкото пъти, в които заспа бързо в количката, но... на музика  Mr. Green сложих едни колонки към мр3 плейърчето и под "нежните" звуци на Лимп Бискит, Найтуиш, Меноар и др подобни, мойта пикла си спа доволно  Joy

# 61
  • Мнения: 2
jennie.to  Hug бъди винаги така мила и позитивна, и нека имаш много поводи за радост и усмивки!   bouquet
Грета шапка ти свалям  Peace
desinca и ние спим на музика  Mr. Green по-точно радио без реклами съм намерила с моите любими ретро парчета от 80-те  Crazy и звучи нон стоп  Whistling само нощем малко го намалям, че все пак трябва да се чува и татко как хърка  hahaha като казах татко.. хубаво че макар и рядко Дени заспива и с него, Вики като и се спи и почва да крещи мамамама и туй то..
bibi76 изпитаните ви методи да не ги цитирам, но и при нас са със същия ефект  ooooh! онзи ден, реших, да пробвам метод прочетен тук отдавна, забравих кой го беше споделил  Blush оставих я на обед в креватчето, и излязох, тя ревна появих се погалих я тя изпадна в истерия че не я взех, излязох след 2 мин. истерични писъци и хълцания не издържах и си я гушнах, а то горкото чак тикове беше получило, половин час след като беше заспала все още се тресеше и хълцаше, уплаших се да не я повредя нещо  Tired и аз се надявам, като теб, че като започне да разбира ще е по-лесно..
 Както казва Дидко, ..така ще е докато се ожени и започне да спи с мъжа си... в съседната стая  Mr. Green Joy май от сега се моли за заврян зет  bowuu Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 118
Някои да има отзиви за това чудо http://www.bellacontour-bg.com/

# 63
  • София
  • Мнения: 174
Някои да има отзиви за това чудо http://www.bellacontour-bg.com/

За пръв път го чувам но изглежда обещаващо.  А знаеш ли каква е цената на една процедура.

# 64
  • Мнения: 60
Добро утро Simple Smile

Малката е приета в ясла. Simple Smile Не беше това, което искахме най-много, но поне ни е в квартала. Сега ми е толкова мъчно, че ще трябва да я давам в ясла....  Cry  Почти не съм се отделяла от нея през цялото това време и ще ми е трудно когато дойде момента да я оставя в яслата. Трябва да се подготвям психически още от сега (не, че това ще ми помогне особено). Но ще свикнем, какво да се прави. Много е странно, някакви смесени чувства са ме обзели - хем се радвам, че са я приели, защото това в днешно време в София е постижение и има родители, които с години не могат да се доредят за място в детска градина, хем ми е страшно мъчно, че толкова скоро ще трябва да се отделям от нея.

Стига съм мрънкала, днес ще е прекрасен ден, радвайте му се! Ние сме на детски рожден ден, да видим сега как ще ѝ понесе. На последния преди няколко месеца плака и в крайна сметка си спа в количката с баща ѝ отвън. Сега е по-голяма и се надявам да ѝ е по-интересно.

 Hug Hug Hug

# 65
  • Русе
  • Мнения: 276
Оооой, хайде на разходки - най-после страхотно време! 1stroller

Грета, трябва да ти кажа, че след тая школа у вас си здраво калена вече - сигурно на нервичките ти мога да пиля железни пръти  Mr. Green Дано да успяваш да го гледаш откъм веселата част!  Crazy

P.S. Мамчета, добавила съм няколко нови статии в сайта, дето го направих скоро. Ако имате интерес, проверявайте от време на време. Ще се радвам и ако някой се включи с коментар или статия...Вече поканих една-две души от форума да се включат и чакам от тях някое и друго писание. Те си знаят. Wink

Последна редакция: нд, 15 май 2011, 00:23 от Marrah

# 66
  • Мнения: 4 202
Ден и половина никой не е писал в темата  Crazy

# 67
  • Мнения: 125
При това хубаво време навън  Crazy
Мацки, я кажете с какво обличате малчовците да спят, къс или дълъг ръкав, чорапки? Питам по-скоро мамите, които спят заедно с мъничетата, но може и останалите да отговорят  Peace

# 68
  • Мнения: 4 841
Днес времето беше чудесно. Ходихме до Дунава на разходка и просто се размазахме от кеф. Спахме на чист въздух, слушахме буйна чалга от паркирала кола на някакви денсещи полуголи хлапета. Весело беше. Отдавна не бях слушала чалга  Mr. Green Установих докато приспивах малкия, че му е понацепен долния венец и в скоро време ще очаквам да пръкнат две зъбчета наведнъж. Днес такава жега, че покрай Дунав мост спирах да събличам детето в колата и го оставих само по боди и панталонки. Предимно така беше и през целия ден.

За спането нощем, понеже много се отгъва и пак нещо започна да прикашля го обличах с плюшена пижама, тип гащеризон с ританка. Обаче пак много се отгъва и няма оправия. Снощи го сложих да спи само по боди с къс ръкав и чорапки. Цяла нощ ми е бил загънат. Сега пак така го сложих.
Това дете днес лудя на воля с няколко каки и батковци и си мислех, че като се приберем в нас ще е изтощен, но уви. Продължи да дивее в паяка и в нас, после изплиска половината корито от кеф и накрая заспа от раз. Отдавна не се бях забавлявала така и честно много си починах днес, макар от умора краката да ме болят адски.

# 69
  • Мнения: 160
Ния спи с много тънка пижамка (цяла с ританки) и летно чувалче. Предполагам, че още малко и ще мисля вариант за тънко боди с дълъг ръкав и чувалчето. За сега мисля, че не й е топло така.  Честно казано, когато започнат сериозните жеги не знам как ще я слагам да спи Thinking

# 70
  • Русе
  • Мнения: 276
Оги спи при нас. И то по боди без ръкав, защото иначе е целия потен. Снощи като си легнахме, даже не го завих веднага. Просто така спи по-спокойно, иначе целия се облива с пот и рита като шило. Очевидно не му е комфортно!

Вчера на тая отвратителна жега в Русе в един момент пак хвърлих всички дрехи и детето по боди и шапка, намазан, под чадър и сенник умря от кеф да подскача! Само дето аз слънчасах и се прибрах с главоболие, та от днес - взимам си шапка с козирка и това е! Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 5 775
Спи с боди с бълъг ръкав,но почнах да отварям прозореза вечер.
Вчера я разсъблякох само по боди с къс ръкав и много малка поличка,мисля вече като стане топло да я разхвърлям,не искам да я навличам.

# 72
  • Мнения: 60
Малката спи различно, зависи колко студено е в стаята. Понякога е по боди с къс ръкав и панталонки, понякога с боди с дълъг ръкав и панталонки, понякога пък с боди с къс ръкав и отгоре нещо - някаква жилетчица или нещо такова. Тя си спи в леглото докато не се събуди през нощта и тогава я взимаме при нас. В нейното легло се завива с одеяло (не е тънко), а като дойде при нас се завива с нашата завивка, олекотена.

# 73
  • Мнения: 275
Явно има проблем в моя телевизор  newsm78 Микаелка спи с боди с дълъг ръкав, с пижамка и чорапки - спи и при нас и в леглото си. Та ние още не спим по къси ръкави, как ще я оставя нея само по къси ръкави  Rolling Eyes - просто споделям, не ангажирам никой с мнението си

# 74
  • София
  • Мнения: 5 775
Във всяко жилище е различно,нашето по принцип е много топло,скоро ни питаха като бяха студовете дали отопляваме,че е толкова топло Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт