МАРТЕНЧЕТА 2008

  • 80 406
  • 679
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 519
Ехаа, каква хубава новина! Hug

Да ви е жив и здрав Лъчезар, Илианка!  bouquet Много радост да ви носи и много да се гордеете с него! Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 240
Илианка, честито на теб и цялото семейство  bouquet
Много да ви радва малкия, да папка и да спинка.

# 287
  • Мнения: 107
Честито, Илиян4е  да ви е жив и здрав ,много послушен и само щастливи мигове от тук нататък!

# 288
  • Мнения: 198
Честито бебче, Илияна! Да ви е жив и здрав! Много радост да ви носи!
На теб бързо въстановяване.


# 289
  • Мнения: 107
,Лилиан. Пожелаваме ти много здраве и едно безгрижно детство.

Тинче весел празник!  bouquet

# 290
  • Мнения: 107
Почерпка и за моя  рожденник Simple Smile Който ве4е стана на 7 год Simple Smileвремето лети неусетно Whistling

# 291
  • Мнения: 240
radi84, да ви е здраво и живо порасналото момче, много да ви радва. Желая му много късмет и сбъднати мечти.
Честит рожден ден и на Лилиан, много щастливи игри и усмивки.

# 292
  • Бургас
  • Мнения: 255
radi84,честит ти рожденник и на теб!Да ти е жив и здрав!Весело изкарване на празникът!

# 293
  • Тук и там
  • Мнения: 97
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на първото ни Мартенче Лилиан !
Да расте умна, добричка, здравичка и палавичка  Mr. Green

Тинче, разпишете се...


Ради, и тук да ти честитя рожденника - да ви слуша, да ви радва и да помага на мама  Peace

# 294
  • Мнения: 308
   Много ви благодаря за пожеланията момичета. Нека всичките ни дечица растат усмихнати и щастливи.

ИЛИАНЧЕ, ЧЕСТИТА ВИ НОВА РОЖБА. ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ И ДА ВИ НОСИ МНОГО РАДОСТ.

# 295
  • София
  • Мнения: 1 892
Честит рожден ден, Лили!


Ради да ти е жив и здрав бъдещия ученик!

# 296
  • Мнения: 107
Благодаря ви! Бъдещият у4еник по4ва да го тресе треска кога ще тръгва .. Simple Smile за сега голям мерак има ще го видим наесен.. аз запо4вам да мисля сега какви изненади да има за Рождения ден на Оги 4е ей го  ей сега ще си дойде  и в този ред на мисли щом за единия имаше торта от мама сега и за другия ще се прави Simple Smile с Любезното съдействие на Евето всичко беше страхотно ама не знам как да ви покажа снимката Simple Smile ако ме светне някой.

Пожелавам ви лек ден   bouquet!

# 297
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Здравейте, мами!
Благодаря ви за хубавите пожелания!Живи и здрави вече сме си вкъщи и се гледкаме и напасваме.Лъчезар е с жълтеница и е поспалив доста.Кърмим се, ама зърната ме болят страшно много, разранени са.Дано да устискам на болката!Ще видим накрая кой кого ще надвие.И се чудя дали му стига кърмата, защото нямаме пълни памперси, дето се очаква да ги има.

# 298
  • София
  • Мнения: 565
 Илиянче, да ти е жив и здрав Лъчезар, да ви носи много радост и щастие! Радвам се, че си добре. Вкъщи сте си, здравички сте, всичко останало ще си дойде по местата. Hug

# 299
  • Бургас
  • Мнения: 255
Илианка,има крем на Avent,мисля че ставаше и за кърмене без отмиване,на опаковката(или листовката)пише.Много е ефикасен,аз се цедях поне по 6 пъти на ден и на мен ми помогна.

Общи условия

Активация на акаунт