МАРТЕНЧЕТА 2008

  • 80 217
  • 679
  •   1
Отговори
# 495
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Заминавам за Париж, ма ша ми е мъчно за малките мъже та ша са върна  Laughing нема отърване Simple Smile
Aaa значи , че се върнеш....аз преди седмица се прибрах от там....и повече не щем да го помиришем....
 Joy Joy Joy Joy

Гледам кратка дискусийка се заформя тук  Mr. Green
Що бе Chili, що не искаш Париж - там си е друг свят  Crazy
Едно време си хвърлих аз паричка пред Нот'р Дам, ама все още не ме огряло пак да се разходя  Confused
Нещо ме е шубе с дете извън БГ  newsm78 А пък самички - няма да стане  Laughing Та такива работи - ех луди, млади години  Crazy

# 496
  • Мнения: 263
Що бе Chili, що не искаш Париж - там си е друг свят  Crazy
Едно време си хвърлих аз паричка пред Нот'р Дам, ама все още не ме огряло пак да се разходя  Confused
Нещо ме е шубе с дете извън БГ  newsm78 А пък самички - няма да стане  Laughing Та такива работи - ех луди, млади години  Crazy

Абеее няма по- мръсен и грозен град...мани...ей във фейсбука съм сложила снимки имаи доста разгорещена дискусия....повече не ща и да чуя за там....
Всички са възхитени от него...аз в к'ъв Париж попаднах неми е ясно...Уж бях в центъра...видях всички забележителности...ама само това не стига....Виена ми е фаворит ..засега:)
Всички гледат прекрасните тавани а никой негледа че газят в ла...на....мн ме е яд, как тука ни обясняват какви сме мръсни НЕеврошпейци....а там...дори пепелник не ти дават, 'щото видиш ли било прието да си тръскаш и хвърляш фаса на земята Shocked
Дълга тема...

П.С. трябваше да е цитат...ама нещо се изгубих в куоте-то:)Simple SmileSimple Smile

# 497
  • Мнения: 2 022
Ах, Париж, моята голяма любов.  Heart Eyes Влюбена съм в този град, честно ви говоря. Един месец изкарах там преди доста време, обиколих много места, даже си "открих" сама някои интересни кътчета в латинския квартал, взех си камъчета от Мон Мартр, но още не съм се върнала.  Cry Много ми се иска да отида пак.
Еве, завиждам ти. Да си изкараш много, много хубаво и да ни "донесеш" снимки.  Grinning

П.П./ Chili, за мен пък Лондон води класацията на мръсните европейски столици. Ама и там бих отишла пак .  Joy

# 498
  • Тук и там
  • Мнения: 97
 Joy Значи, затова още не съм се върнала в Париж - не съм си взела камъче от Мон Мартр Joy /що ли не ми го казаха тогава  Laughing/
За Виене - съгласна, друга атмосфера - европейски град  Wink

# 499
  • Мнения: 1 710
На мен пък Барселона ми е фаворит, щото само там съм ходила Laughing

Еве, да си изкараш много хубаво и много снимки да донесеш.

Отивам да разгледам снимките на Чили.

# 500
  • София
  • Мнения: 1 878
Даре снимките са супер, аз отивам на гости на приятелка и малко шопинг, че само през сайтовете не е интересно Simple Smile Ще снимам ще покажа.

Последна редакция: вт, 12 юни 2012, 18:38 от евето

# 501
  • Мнения: 1 710
Чили, снимките са много хубави, но коментарите към тях са направо уникални Joy

# 502
  • Мнения: 263
Чили, снимките са много хубави, но коментарите към тях са направо уникални Joy
Благодаря Марги Mr. Green
Моля...заповядай и във Виена....ще ти хареса много Laughing Laughing
Еве....така може...щом е по приятелска линия....и на шопинг особено...аз само сувенири накупих...нямаше време за шопинг...ама и както знаем аз не обичам да пазарувам Laughing
Внимателската с разходите ей...да не се окаже, че 2 месеца след шопинга , Че си носите новите дрехи и Че шорате попара Joy Joy Joy 'Щото...на нас често ни се случва.....и всеки път си казваме, че ще вържем бюджета до заплата и всеки месец...последнате седмица у дома е тихоооооо Joy Joy Joy

# 503
  • София
  • Мнения: 1 878
Даре аз отивам съвсем целенасочено повече  шопинг по-малко туризъм то започват намаленията из Френско  Laughing

Малко и за децата е стига туризъм, големия и тази седмица  е на градина и заминава при баба си в Стара Загора после море и след това или пак там или тук в София ама ще видим Simple Smile

# 504
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Хора, ще полудея  Mr. Green
Уж е криза, а не ни искат парите за ремонти и това е  Crazy
Искаме съвсем стандартни неща, но всички са толкова затрупани от работа, че не йм остава време по една оферта да ни изпратят поне да се ориентираме и ние в живота  Laughing
Така като гледам ремонт ще правим декември  Mr. Green

А вие как сте ? Има ли отпускари ? Как са дечицата  Peace

Галя става все по-опасна - сега е в любовен период с едно момченце, което е с 9 месеца по-малко  Crazy Само го следи и го пита какво иска, та да му угоди - това са модерните съвременни отношения  Joy
Другата седмица ще ги качват на Витоша - пак ще ми е планинарка милата, ама трябва да я пускам за да се учи на самостоятелност  Wink
С логопедката имаме напредък - дай й да играе с цифри и това е - ще е математичка /на баща си  Mr. Green ама и художничка на него  Confused  Joy/.
Уф, ще ви досаждам още друг път - а междувременно може да се разпишете и вие Hug

# 505
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Добро утро от нас!
Развихрили сте дискусия за чужбината.А мен ме влече към татковината, че съм бъзла да пътувам Simple Smile
Чили, къде са снимките Simple Smile, май не сме дружки във фейса и няма да мога да ги видя Simple Smile
Нашата е една и съща - носим се на ръце с Принца  Laughing , каката и тя предявява претенции и ми се прави на Принцеса с всичките му червила и пудрила и така.Беше с баба и с племенничките на Котел на почивка и се върнаха оня ден.Абе как ги родих Принц и Принцеса, не знам, все са недоволни от нещо.Но на единия устата му не спира да говори и да се цупи, правейки маймунски физиономии, а другия не спира да ме рита, скубе и мънка  Joy
Това е засега, че ме викат от другата стая!

# 506
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Добро утро и от мен, не съм писала от много време..
Аз ще се хваля:)) Дари вече ме нарича "мама", казва "ела, дай и вода" , а Вики почти свикна с ДГ.
Иве, много се радвам за Галя.  Hug
Шоколадово бонбонче, много ви се радвам на снимките във ФБ:)
Марги, казват, че Барселона е в Топ 3 от най-хубавите градове!:)
НА Чили и Евето им завиждам за Париж, ама първо в Лондон май ми се ходи:)) кога ли ще ме огрее нещо подобно.
Оле, как сте, кога ще си идвате Hug

# 507
  • Мнения: 263
Добро утро от нас!
Развихрили сте дискусия за чужбината.А мен ме влече към татковината, че съм бъзла да пътувам Simple Smile
Чили, къде са снимките Simple Smile, май не сме дружки във фейса и няма да мога да ги видя Simple Smile
......
Шоки...ами стани ми френдка бе...аз не отказвам ....освен на разни нелицеприятни индивиди:)Simple SmileSimple SmileИ ще се разходиш и ти Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 508
  • Бургас
  • Мнения: 255
Здравейте момичета,аз все така рядко пиша,но ви чета редовно,когато има какво  hahaha
Габи от 4-ти е без гипс,а от понеделник е на градина,днес сме си вкъщи,че вчера на градината имала р-во,но за моя радост вече 24 часа всичко е наред.Като се наспи ще я водя на лекар да видим от какво е било

# 509
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Привет   bouquet
mis_val - браво на вас, че махнахте гипса и вие да сте си по-спокойни  Peace Дано малката сладурка няма вече такива премеждия /а и всички дечица  Wink/ Hug
Дианче, новината при вас е страхотна  Flutter Надявах се да пишеш, за да кажеш как вървят нещата, а ето че Дари ви изненадва приятно  Wink Аз да си призная в състояние на афект на 15 този месец, когато Галя за пореден път ме разрева с нежеланието си да рисува и да повтаря след мен думи и изречения, й записах час за преглед в „ Св. Никола”  Rolling Eyes Накрая на месеца трябва да звънна за да видим кога е официалната дата и направо ме хваща страх - определено и аз съм за преглед  ooooh! Ама на идея си нямате какво ли не правя /и с добро и с лошо/ и не и не - не иска да хваща молива и да следва пунктири и подобни, което се оказва изключително важно  Tired Защото ако сега не свикнела, в у-ще ще й е много трудно  ooooh! Изобщо, което си я влече не се и налага да я караш насила, но това... С рев, хващам ръката и се мъчим да докараме нещо прилично. И при логопедката - следва линиите пак с помощ и в същото време гледа във всички възможни посоки, но не и в листа... Отчаяла съм се направо. Tired Добре, че в градината взеха присърце проблема и ми предложиха да нося тетрадката с домашните и там да карат Галя да повтаря изреченията - поне тях си ги слуша, защото с моя авторитет пред нея - не ни се получават заниманията   Rolling Eyes Абе...страшни филми са  Crossing Arms

Довечера идва на оглед втора фирма за ремонта - да видим дали ще се одобрим взаимно и дали и тези ще ни влачат във времето  Confused
Дайте мислено едно рамо, че много проблеми са ми на главата  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт