МАРТЕНЧЕТА 2008

  • 80 210
  • 679
  •   1
Отговори
# 540
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Ей ме на   bouquet
enigmata , как сте ? Надявам се вече по-добре  Hug Няма спокойствие от тези вируси - и зимни и летни  ooooh! На морето имах чувството, че нямаше дете, което да не кашля - да не говорим, че детенце на 2,5 г. до нашето бунгало 5 дена изкара там летния вирус с темп. и всички "екстри"...
Аз вече се поуспокоих и не съм ронила крокодилски сълзи от ден и половина за моето дете Crazy
Само си ми е много мъчно, разбира се  Flutter
Накрая може и да започне да ми харесва тишината в нас  Mr. Green ама едва ли  Peace
Ама наистина е такова спокойствие в нас - спомних си добрите стари времена, когато със съпружеското тяло живеехме спокоен семеен живот без да повишавам тон, без да нареждам кой какво трябва да направи за да е доволно и обгрижено малкото човече във всеки един момент...  Crazy
Та така, релаксирам си наистина  Peace

# 541
  • Мнения: 83
Здравейте и от нас!Ние тази година ще пропуснем морето,че ми тежи много корема,но си взехме басейн за вилата-3м и е чудесен за жегите.
  Колело му подари една приятелка-от нейното детенце.Нямам идея каква марка е,но голямо каране пада.
  Хубаво лято ви желаем!

Последна редакция: нд, 19 авг 2012, 22:36 от tara31

# 542
  • Тук и там
  • Мнения: 97
tara31 , леко бременеене - то не останало време до финала  Hug
При мен нищо ново - без Галето някакво спокойствие в нас... Чувам я как цвърка от шастие, докато говоря с баба й по телефона. Все пак съм редуцирала обажданията до 4 на ден, което си е направо постижение  Mr. Green
Трябваше уж ремонти да текат при нас, но както и преди писах явно криза в бранша няма, защото само обещават, изпратят ценова оферта уж се уговорим за някакъв старт и после се започва едно мотане: " сега имаме спешен обект... да изчакате още малко". Добре, че никакви пари още не сме дали Thinking. Уф, то с майстори човек да не се занимава  ooooh!

Искам пак на море   Mr. Green Като се върнах от отпуската бях забравила всички пароли  Joy Голям смях падна, ама такъв релакс не си спомням от доста време - това напълно да се отделиш и тялом и духом от ежедневните грижи - желая го на всички Crazy

# 543
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Здравейте и от нас!
Тръшна ни и нас летния вирус.
Аз съм с температура и от време-на време колики..
Мима и бебе със запушени носове.Мима кашля от секрети и се дави, а мъжо остана без работа.
Да слагам въжето ли или да се надявам, че утре ще изгрее слънчо и на нашата улица  Simple Smile
Дай Боже да се наредят нещата скоро!
Иве, почивка... , какво беше това?
Тара, сигурно мноооого натежава вече тумбачето  Laughing, малко е останало!Ще чакаме радостната вест.

# 544
  • София
  • Мнения: 565
Бонбонче, тежко ти е, но не се отчайвай! Дано бързо да ви минат болестите, а мъжът ти да си намери нова и по- хубава работа! След лошото идва добро, но никоя трудност не идва случайно. Всяка е един урок за нас. Лошото е, че го разбираме от дистанцията на времето.

# 545
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Илиянче, как сте ? Мина ли лошото ? Мисля ви след като публикува, а все не мога да намеря точните думи и да пиша / не че е кой знае каква утеха за теб/. Hug
Надето много точно е написала как стоят нещата в живота - поне и при мен е така : "винаги след лошото идва поне малко добро"  Peace
Иска ми се да вярвам, че на добрите хора не може да йм се случва все лошо - винаги си го напомням, така ми се иска и теб да успокоя  Hug
Трудни времена са за всички, живота стана не само тежък, а всеки ден е борба за оцеляване. Ако поне малко ти олеква, пиши - все е нещо, и знай, че позитивната мисъл на всички ни ще бъде с вас  Peace

# 546
  • Бургас
  • Мнения: 255
Илиянче,аз пиша рядко,но ви следя редовно,пиши моля те как сте,че ви мислим  Peace
Тези дни и Габи го изкара вируса,но само с повръщане около 5 пъти,вече втори ден е добре,надявам се така и да остане,ако е така и утре ще я пращам на градина
Надето , Iva-1977 И аз съм на това мнение ,тези дни често ми се случва да се редуват двете крайности,т.че пожелавам на всички,които тези дни минавате през трудности,да стискате зъби,да се настроите положително и да чакате своя миг  Praynig

# 547
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Ами децата пооздравяха, аз уж също, но днес пак ми е едно такова отмаляла и сякаш ми се повръща.Тези вируси ни обиколиха семейно.
И все още търсим работа на мъжа ми.
Не се отчитам, че няма с какво, а и ми е нервно по разбираеми причини.
Моля се Бог скоро да ни покаже правилната посока и да "изскочи" работата Simple Smile

# 548
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Хайде, Илиянче нов отчет  Wink Надявам се да ни зарадваш с хубави новини  Peace

На мен днес не ми е ден за работа, само броя часовете докато си видя детенцето /пък те едва, едва се точат/ Crazy
Мислим да тръгнем към 16 - 16,30 ч. и да борим трафика от София Laughing
Малко ми е свито сърцето каква ще е първата реакция на нашата девойка, като ни види  Blush
Дали ще се лепне за мене и няма да ме пуска, като само ще се гушка в мене или другия /по-черен/вариант - да затваря вратата пред нас, и да вика " марш, марш, отивай си", така както гонела пра-баба си да не учат с помагалата, които уж трябваше да борим през ваканцията от логопеда Laughing Ох, много интересна среща ни предстои  Laughing Ама, такъв е живота  Mr. Green

# 549
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Къде се губите  Wink
Малко да раздвижа темата - пък все някой може да се престраши и нацъка някой ред Crazy

# 550
  • Бургас
  • Мнения: 255
Шоколадово бонбонче,надявам се при вас нещата да са по-добре!
Отдавна не си писала
Ние от днес сме няколко дни в болнични.Не знам дали помните,че преди известно време Габи си счупи ръката,днес постъпихме в болницата за да и махнат иглата,която тогава и поставиха.Вече сме си вкъщи  Simple Smile

# 551
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Привет   bouquet
mis_val , как сте в къщи ? Ходите ли на градина ?
Ние щурмувахме нашата, засега нещата са добре - странно ми е да гледам Галя, докато ми маха от прозорчето на градината сутрин, че вече е с половин глава по-висока от някои нови дечица  Mr. Green Растат си ни децата  Crazy
Другото, което е, че мислим да се разделим със старата ни кола и в момента се оглеждаме за малко по-нова. Ако някой си търси старичък Пасат бордо - 90 г., но пък като пушка - да свирка  Peace На мен ми е мъчно за него, защото си ни е първата кола, но... бензин е, и половината ми заплата отива само на вятъра  Confused
Да споделя, че на първия сеанс при логопеда имахме похвал, че Галя за 2 месеца откакто не е ходила не е забравила нещата  Laughing А следващия път с входящ тест, да видим как сме спрямо наборчетата и върху какво конкретно трябва да се работи, за да се слеем със себеподобните си  Laughing
И... в следващия четвъртък - родителска среща, започва се изваждането за "ученичката" ни  Blush
Бях изключително подробна, както винаги  Whistling

# 552
  • Бургас
  • Мнения: 255
Iva-1977,по принцип ходим,но сега и другата седмица ще сме в болнични,че на Габи и оперираха ръката и ще и е трудно да се облича и съблича на градината,а и е опасно,никой не е длъжен да я пази,а и надали на някое дете ще му дойде на ум да го прави

# 553
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Здравейте   bouquet
Пиша си аз профилактично  Crazy
mis_val  - бързо да минава всичко и малката палавница пак да си ходи при дечицата... И без никакви такива премеждия  Hug
Аз да си сверя часовника с вас  Mr. Green Подхващам стара тема, но докато бях решила да не давам нищо за подсилаване на имунитета на Галя, така и тази сутрин станах с гениалата идея, че не мога да я оставя все пак сама да бори вирусите  Laughing Какви имуностимуланти давате на дечицата сега ? От какво сте доволни ?

# 554
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет, дами:) Hug
Какви имуностимуланти давате на дечицата сега ? От какво сте доволни ?
Само омега 3 давам. Преди давах най-различни, но явно напразно. Давам и витамин Ц за дъвчене, но не постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт