ПЪРВИ за ВТОРИ клас - ваканция, УРА! (епизод 24)

  • 36 530
  • 758
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 474
Честит празник на всички малки и големи дечица! Hug
А Петьо в крайна сметка замина на турнира по футбол в Пловдив.Снощи треньора идва специално до вкъщи,за да разговаря с него.В резултат това дете така се превъзбуди,че снощи ходихме да рита в двора на ДГ,после от вълнение не успя дълго време да заспи и на два пъти през нощта ме подканя да ставаме.Събудихме се в 5ч и в 6.30ч бяхме на стадиона.Преди час тръгнаха.Стискайте палци да вземем купата.
п.п Сутринта се разходихме да ДГ,т.к се оказа,че си е забравил телефона там. ooooh!
Приятен ден! Laughing

# 691
  • Мнения: 14 133
Чести празник и от мен мили дечица!   bouquet
Много подаръци и весели мигове днес!   Tada  
Дейзи, успех на отбора на Петьо!  Praynig

Последна редакция: ср, 01 юни 2011, 08:11 от chibi

# 692
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Честит празник на всички малки и големи деца  Hug

Аз изчезвам за малко така че весела и безгрижна ваканция на всички наборчета  Hug

# 693
  • Мнения: 911


Честит празник на всички малки и големи деца !

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Честит празник майчета Grinning Весели емоции днес!

# 695
  • Мнения: 11 607
Честит празник на нашите малки, големи и още по-големи деца!!!!!  bigdance2  bigdance2  bigdance2

# 696
  • Русе
  • Мнения: 11 928
deyzi , пожелавам да грабнете купата и Петьо да се върне щастлив и зареден за нови успехи.  Hug

   Честит празник на дечицата ни. Да се забавляват на празника и на цялата ваканция. Heart Eyes

# 697
  • София
  • Мнения: 4 398
Честит празник на всички малки и големи деца   bigdance2

Чудя се дали да ги водя някъде днес и да си причина главоболие и прихично натоварване или да си седим с приятелското дете в градинката  Mr. Green

aunt Ogg и моя е същият чете ама хич не вдява какво е това разказване  ooooh!

# 698
  • Мнения: 364
Честит празник на всички! Много усмивки и весели моменти!  bigdance2   
 Tada      261uu

Ваканцията върви,списък с книги има, но чете други по-интересни за нея истории.... Предполагам,че приказките на Шарл Перо и братя Грим са й добре познати и затова не вървят....Днес ще опита да опише в читателския дневник първата прочетена през ваканцията книжка -  Руби, червената фея...подаръците за 1 юни са одобрени   Laughing, след малко се насочваме и към детско парти. По БЕЛ и по математика решава от време на време задачки от две помагала на издателство "Просвета" - 5 минутки....

# 699
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ДЕЧИЦА!

Аз Ивчо не смятам да го водя из МОЛските празници. Предполагам ще е повече от лудница... И аз като kimbolina не смятам да се докарвам до истерични викове "къде си"
Преди две години бяхме в Русе за 1ви юни (досега все съм си взимала отпуска). Ей такъв празник няма - имаше в парка от скаутска организация разни забавления. Супер си изкарахме .... и двамата.

Ще измислим нещо с една приятелка за дечицата ни.... ама в лудницата не ми се влиза Laughing

# 700
  • Мнения: 14 133
Тази година за празник в парка ни нищо не се чува.  newsm78
Освен в МОЛ-а, празник ще има и от 16,30 в сладкарница "Русчук".  Hug
А скаутите нещо дали гласят?  Wink Там имаме наше дете.  Wink

# 701
  • Мнения: 2 125
Чести празник на всички деца - малки и големи!

Нека са ни здрави, усмихнати и винаги да се гордеем с тях!



Весел ден на всички   bouquet

# 702
  • Мнения: 14 133
За Русе - ще има празник в парка:
http://news.ruse24.bg/258630.html

# 703
  • Мнения: 1 143
Честит празник на всички пораснали и не толкова пораснали деца.
Марти не гори от желание да чете задължителните книги,но и ние имаме вина,че малко го игнорираме за момента.Обаче батко му е кандидат-гимназист и тези матури,уроци,а сега и чакането ми вземат здравето.Дай боже да успее да влезе там където си е набелязал,пък после ще компенсираме с малчо.

# 704
  • Мнения: 14 133
mimi72 , късмет на баткото ви.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт