Добър гинеколог във Варна

  • 17 750
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 839
За Максим Яков има колкото крайни критики, толкова и възхитени похвали.
Вероятно най-противоречиви са мненията за него тук  Mr. Green

# 46
zdraveite! znae li nyakoi rabotnoto vreme na d-r tanev i dali znaete dali e dobar  blagodarya vi

# 47
  • Мнения: 4 335
Ето на др.Танев кординатите,тук има и много мнения за него http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4369.msg55492#msg55492 Peace

# 48
  • Мнения: 549
Момичета,предстой ми да си правя цитонамазка за първи път.Моля ви да ме насочите към добър гинеколог който да работи и със здравната каса.Кажете ми повече за това изследване/простете за невежеството/.Трябва ли предварително да си закупя някакви медикаменти.Благодаря Ви предварително.

# 49
За цитонамазката......преди седмица си правих за първи път.
На 27 г.съм,раждала съм веднъж при доц.Янева ,там си правих и цитонамазка. Струваше ми 15 лева и след няколко дни излезе резултата. Тя го погледна каза че няма нищо и това беше всичко.
Успех и без лоши помисли. Wink

# 50
  • Варна
  • Мнения: 29
Д-Р КАПКА АТАНАСОВА  newsm10 newsm10 newsm10

# 51
  • Мнения: 1
Здравейте на всички! За първи път пиша в този сайт. Интересно ми беше да чета до сега различни мнения и отговори на интересни за мен въпроси. Ще се радвам, ако някой от Вас ми даде мнението си за д-р Маркова от "Майчин дом". Препоръчаха ми я приятелки като много добър гинеколког. Искам да си направя преглед и евентуално няколко изследвания. Ще съм благодарна, ако ми дадете и някакви координати, за да се свържа с нея.
Благодаря Ви предварително! Simple Smile

# 52
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
Здравей те момичета от Варна.Искам да попитам знаете ли да ли д-р М.Яков прави ФМ ?
И какви са ви впечатленията.Така също за д-р М.Давидков.
Благодаря ви.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 468
За ФМ във Варна най-добри отзиви има за доц. Балев, мненията за д-р Давидков са противоречиви - от много доволни до крайно недоволни.

Общи условия

Активация на акаунт