Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 29"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 24 975
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 61




Забелязвам че фабриката доста е работила  Laughing

# 31
  • Мнения: 21 201
За Фери вече нямам очаквания да я качат на сцената, но ако това стане, ще е супер. Те сега във филма направиха Емир и манекен, за да порепетира малко, че от тичане по Фериха, няма да може да се класира за Евровизия. newsm62 newsm62

# 32
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 208
Предложението според мен ще е Емир да бъде рекламно лице на мъжката модна линия , а Фери на женската

# 33
  • Мнения: 21 201
Тинче, супееер. Нещо идва ли Ви на ум, кой каво предложение, ще му направи, та чак, ще застраши любовта им и в крайна сметка кой е на вратата?

# 34
  • Варна
  • Мнения: 8
Хриси темата отново е  newsm74 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

Гледайте нещо уникално !!!!


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-vHT6b7u1_Y



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AkMsSIjQXxo



Последна редакция: чт, 12 май 2011, 17:21 от 山田歩 Tekatoki

# 35
  • Мнения: 21 201
Някой вижда ли Фери дали е с рокля или с панталон и защо почти всички са в черно? Ако е с рокля, може да стане и така както Тинчето беше писала.

# 36
  • Мнения: 61
Някой вижда ли Фери дали е с рокля или с панталон и защо почти всички са в черно? Ако е с рокля, може да стане и така както Тинчето беше писала.
Като се целуват не се вижда с какво е/по скоро с нейни дрехи- в черно/, на др сцена на к' е във фрагмата си е с нейни дрехи/черно сако  и  бежова чанта/

не вс са в черно- Джансу е в розово Whistling

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 15:27 от ·٠•G@bby•٠·

# 37
  • Мнения: 21 201
Е, тя щото е волна пеперуда.

# 38
  • Мнения: 56
Здравейте  Hug Hug
Уф че гадно вали днес  Rolling Eyes



Последна редакция: чт, 12 май 2011, 16:07 от ·٠•violetka•٠·

# 39
  • Мнения: 9 820
Хриси, мерси за страхотната тема. Hug  bouquet

Порция смях от мен:

Когато един мъж прави всичко за една жена - значи я обича. Когато една жена прави всичко за един мъж - значи, че го е родила. Joy Joy Joy

# 40
# 41
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 208
Здравейте  Hug Hug
Уф че гадно вали днес  Rolling Eyes



а при нас такова слънце се е изцъклило Flutter

ехххххххх, Вили от любимите ми снимки комбинация  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 42
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 208

# 43
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 208

Забелязвам че фабриката доста е работила  Laughing

и какви прелести само бълва Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 56
Здравейте  Hug Hug
Уф че гадно вали днес  Rolling Eyes
а при нас такова слънце се е изцъклило Flutter

ехххххххх, Вили от любимите ми снимки комбинация  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Еми то докато дойдеш и тука пекна вече  hahaha hahaha
Ами от любимите разбирасе  Hug Hug трябва винаги да има поводи за усмивки  Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт