Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 29"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 24 975
  • 731
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 56
но тези столчета  не са от ревюто newsm78
Мисля че са от новия епизод и са преди ревюто да почне нещо си говорят така ми се струва

# 256
  • Мнения: 21 201
Ега си чудото, те току що се сдобриха и пак почват, ей нямат спирка в това отношение.

# 257
  • Мнения: 21 201
Сега се загледах, на снимката е със светли дрехи, а на ревюто с тъмни. newsm78

# 258
  • Мнения: 21 201
Вили, като ги гледам май, май, #Crazy не си говорят, ми направо си се карат нещо.

# 259
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 208
да се помолим всичко да е наред

 newsm17 newsm17 newsm17

# 260
  • Мнения: 56
Вили, като ги гледам май, май, #Crazy не си говорят, ми направо си се карат нещо.
Е много ясно тя Фериха ако не се развика няма да е тя  newsm53

да се помолив всичко да е наред

 newsm17 newsm17 newsm17



 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 261
  • Мнения: 21 201
Май по-скоро този път Емирчо се е развихрил. Ние ако от сега почнем да се молим всичко да е наред, ооооо...

# 262
  • Варна
  • Мнения: 2 937
Спокойно нали после се целуват след ревюто

# 263
  • Сливен
  • Мнения: 15
на мене ще ми е интересно Емир да вика малко той много спокоен го раздава

# 264
  • Мнения: 21 201
Недей Миме жива да си. Като се разбере истината стой та гледай. Ще ти се отще. Mr. Green

# 265
  • Сливен
  • Мнения: 15
Недей Миме жива да си. Като се разбере истината стой та гледай. Ще ти се отще. Mr. Green
100% ще стоя и ще го гледам

# 266
  • Мнения: 61
какви са тия каквги сега  Crossing Arms и озета ми цикли  ooooh! и гости имам  ooooh! ooooh! ooooh!

тук ще се сърди защото Фери няма да иска да отиде на ревюто  Thinking

# 267
  • Сливен
  • Мнения: 15
какви са тия каквги сега  Crossing Arms и озета ми цикли  ooooh! и гости имам  ooooh! ooooh! ooooh!
определено нямаш късмет тази вечер сестричке  Naughty Naughty

# 268
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 208
какви са тия каквги сега  Crossing Arms и озета ми цикли  ooooh! и гости имам  ooooh! ooooh! ooooh!

милата ooooh!

# 269
  • Мнения: 21 201
Вили така и не разбрах ти по коя гледаш филма, та винаги с теб сме в крак.

Общи условия

Активация на акаунт