Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 48

  • 40 972
  • 713
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3
Бех е такъв страхливец, че дори пред себе си се страхува да признае, колко е влюбен в Бих, след обичта към собствената си личност обаче. Той е от този тип мъже, които, колкото и силни да изглеждат привидно, са всъщност слаби, зависими и безхарактерни  Peace

Поздравления за темата   bouquet

  bouquet

Влюбването е винаги временно ,отношенията се развиват и
връзката задължително преминава на следващо ниво

Ако има обич и разбирателство -общи планове
Ако няма обич и уважение  се разделят

Днес Кавънч ще ни ПОКАЖЕ ИСТИНСКА ОМРАЗА към "Достойната  ...."
и тъжен спомен е за една друга идеализирана в началото Бихтер,която  вече я няма

Добре де разбрахме!
Спри да повтаряш едно и също, остави всеки да види това което ще стане.
И никой не е казал, че не може да остави Бихтер, но нека поеме своята част от вината... защото колкото тя е лоша, той е 10 пъти по-зле от нея.
Тя може да предава съпруга си, но той предаде собственото си семейство  Wink

Какво означава  да "поеме своята част от вината" ?

# 76
  • Мнения: 6
Бехлюл: Той отиде в хотела да довършат разговора си с Бихтер и защото си спомни техния разговор "че тя е неговата Бихтер, че тя е любовта", но тогава чу думите и от разговора с Аднан, с които тя се опитваше да се измъкне.  Това че видя Аднан сломен, думите на Бихтер, сякаш говори жена, която той не познава, го разколебаха и за капак - неуспешния опит на Бихтер да го задържи, с поредната лъжа, че просто го е изпитвала... Всичко това затвърди в него съмнението, че тя си играе с него и това и харесва, че го притиска и манипулира. Затова бяха и думите му, че е достойна дъщера на Фирдевс. Това беше неговият начин да "си върне", като я нарани...
Искам да отбележа и добрата игра на Батухан (него не сме го коментирали досега, макар че доста често се отбелязва колко умни неща казва "детето Бюлент"). Сцената с Бихтер, беше много силна и изпълнена добре...

Абсолютно вярно- мисля си даже че Бехлюл като че ли за пръв път разбра каква е станала Бихтер- че това вече не е неговата  Бихтер ,а една непозната която лъже иманипулира без да и мигне окото

Не лъже ли точно заради него?
За да спаси и неговата кожа, тя каза и много пъти доказа, че парите и този живот не са важни за нея и е готова да се откаже от всичко. Бихтер няма какво да губи... всичко прави в името на Бехлюл

# 77
  • Мнения: 6
Бех е такъв страхливец, че дори пред себе си се страхува да признае, колко е влюбен в Бих, след обичта към собствената си личност обаче. Той е от този тип мъже, които, колкото и силни да изглеждат привидно, са всъщност слаби, зависими и безхарактерни  Peace

Поздравления за темата   bouquet

  bouquet

Влюбването е винаги временно ,отношенията се развиват и
връзката задължително преминава на следващо ниво

Ако има обич и разбирателство -общи планове
Ако няма обич и уважение  се разделят

Днес Кавънч ще ни ПОКАЖЕ ИСТИНСКА ОМРАЗА към "Достойната  ...."
и тъжен спомен е за една друга идеализирана в началото Бихтер,която  вече я няма

Добре де разбрахме!
Спри да повтаряш едно и също, остави всеки да види това което ще стане.
И никой не е казал, че не може да остави Бихтер, но нека поеме своята част от вината... защото колкото тя е лоша, той е 10 пъти по-зле от нея.
Тя може да предава съпруга си, но той предаде собственото си семейство  Wink

Какво означава  да "поеме своята част от вината" ?

Като всеки един зрял човек, и той когато върши нещо трябва да е готов за последствията.
Много е лесно да бъдеш с някой, да направиш дете, да се възползваш от чувствата му и после да кажеш не те искам вече оправяй се, както той каза "какво ще ПРАВИШ" но това не е мъжко поведение, поне според мен.
Не е правилно да я кара да мълчи, за да пази неговия гръб.

# 78
  • Мнения: 14 840
А като прави всичко в името на Бехлюл защо не го остави на мира след като той вече не желае да бъде с нея. Защо не го остави да бъде щастлив с друга ,защо непрекъснато върви след него и му повтаря "ти обичаш мен"Нали уж прави всичко за него  ама май повече за себе си прави  за да го принуди да е с нея

# 79
  • Мнения: 14 840
И все пак Бихтер не може да е сигурна че детето  е от Бехлюл все пак тя е била и с Аднан

# 80
  • Мнения: 3


Какво означава  да "поеме своята част от вината" ?
.......................................

Като всеки един зрял човек, и той когато върши нещо трябва да е готов за последствията.
Много е лесно да бъдеш с някой, да направиш дете, да се възползваш от чувствата му и после да кажеш не те искам вече оправяй се, както той каза "какво ще ПРАВИШ" но това не е мъжко поведение, поне според мен.
Не е правилно да я кара да мълчи, за да пази неговия гръб.

Никой не е длъжен да бъде с някого насила.
Още повече,ако го е опознал и намразил.
Бихтер използва бебето за да манипулира Бехлюл
 /то е като инструмент за нея,а не рожба/

# 81
  • Мнения: 6
djoleva - Мисля, че всяка влюбена жена би се държала като нея когато усеща, че губи почва под краката си. Не я оправдавам тя има много грешки в поведението си, ако се беше държала по друг начин той сам щеше да тича след нея, но просто я разбирам. Знам колко е ужасно да усещаш, че обичаш някой и да си даваш реална сметка колко невъзможно е това. Още повече да виждаш мъжа, който обичаш с друга жена пред очите ти.

# 82
  • Мнения: 6


Какво означава  да "поеме своята част от вината" ?
.......................................

Като всеки един зрял човек, и той когато върши нещо трябва да е готов за последствията.
Много е лесно да бъдеш с някой, да направиш дете, да се възползваш от чувствата му и после да кажеш не те искам вече оправяй се, както той каза "какво ще ПРАВИШ" но това не е мъжко поведение, поне според мен.
Не е правилно да я кара да мълчи, за да пази неговия гръб.

Никой не е длъжен да бъде с някого насила.
Още повече,ако го е опознал и намразил.
Бихтер използва бебето за да манипулира Бехлюл
 /то е като инструмент за нея,а не рожба/


Ти си непоправима  Laughing едно и също, едно и също и пак едно и също.
Сигурно затова, че използва бебето, за да го задържи му каза, че не е бременна, а след това махна бебето. Ако го искаше на всяка цена щеше да направи друго според мен и той найстина щеше да е с нея. Спора с теб е излишен, ти не можеш да примеш чуждото мнение което не е правилно.

# 83
  • Мнения: 3
djoleva - Мисля, че всяка влюбена жена би се държала като нея когато усеща, че губи почва под краката си. Не я оправдавам тя има много грешки в поведението си, ако се беше държала по друг начин той сам щеше да тича след нея, но просто я разбирам. Знам колко е ужасно да усещаш, че обичаш някой и да си даваш реална сметка колко невъзможно е това. Още повече да виждаш мъжа, който обичаш с друга жена пред очите ти.

Ти сама си си отговорила
Защото не се държи като влюбена жена ,а като кучка?
А когато една жена се държи като кучка ,като с кучка ще се отнасят  и с нея
/днес ще чуеш какво ще му наговори на телефонния секретар/

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 18:37 от silvia_maria

# 84
  • Мнения: 0
  jujulinka   bouquet
  Детето е на Бехлюл и за двамата няма съмнение в това,не мисля,че е била с Аднан повече от веднъж след бала,когато реши да накара Бех да ревнува.Тя не е спала с двамата едновременно,че да има съмнения  Peace

# 85
  • Мнения: 14 840
JujulinkaІ аз също я разбирам че е влюбена но не мога да се съглася че прави всико това само заради Бехлюл. Прави го основно с цел да го задържи при себе си  въпреки че вижда че вече нищо не е като преди.Прикрива се че уж е много загрижена за Нихал а всъщност я използа за параван вярно че всеки трябва да се бори за любовта си но не и по този начин - не и да нараняваш да лъжеш и да манипулираш.Една връзка изградена по този начин един мъж спечелен по този начин  няма да бъде дълго твой .

# 86
  • Мнения: 0
  djoleva-тя просто се опитва да го накара да избере нея и мисля,че темата с печеленето отдавна  е приключена.Не подбира методи и средства,така е,просто в един момент трябваше да го остави,но емоционалната зависимост,в която е изпаднала спрямо него, замъглява разсъдъка й. И да,тя го защитава и прикрива до края,в разговора с Аднан излъга и заради него,не виждам защо това трябва да се отрича. То Нихал я  използва с цел вменяване на вина на Аднан,тъй че двете за мен са на един кантар в това отношение. А и разбира се,че ще го последва,все пак имат важен въпрос,който да решават,едва ли някоя на нейно място реално би постъпила по друг начин,но тук си чешем клавиатурите,нали  Tired

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 18:33 от charovnica

# 87
  • Мнения: 6
JujulinkaІ аз също я разбирам че е влюбена но не мога да се съглася че прави всико това само заради Бехлюл. Прави го основно с цел да го задържи при себе си  въпреки че вижда че вече нищо не е като преди.Прикрива се че уж е много загрижена за Нихал а всъщност я използа за параван вярно че всеки трябва да се бори за любовта си но не и по този начин - не и да нараняваш да лъжеш и да манипулираш.Една връзка изградена по този начин един мъж спечелен по този начин  няма да бъде дълго твой .

Не мисля, че го манипулира... не виждам това, по скоро във всяко едно от нейните действия виждам една отчаяна жена. Ако искаше да го манипулира щеше да действа по съвсем друг начин, просто в страха си и ужаса, че губи единствения чевек, който е обичала истински се държи като луда не мисли какво прави и говори.
Бихтер се оказа най-слаба и лабилна, въпреки че се държи както каза силвия мария като кучка.
Кучката се оказа много по-слаба и лесно ранима от бедната малка Нихал!
charovnica   newsm51 радвам, се че има и хора като теб тук!

# 88
  • Мнения: 796
Бехлюл: Той отиде в хотела да довършат разговора си с Бихтер и защото си спомни техния разговор "че тя е неговата Бихтер, че тя е любовта", но тогава чу думите и от разговора с Аднан, с които тя се опитваше да се измъкне.  Това че видя Аднан сломен, думите на Бихтер, сякаш говори жена, която той не познава, го разколебаха и за капак - неуспешния опит на Бихтер да го задържи, с поредната лъжа, че просто го е изпитвала... Всичко това затвърди в него съмнението, че тя си играе с него и това и харесва, че го притиска и манипулира. Затова бяха и думите му, че е достойна дъщера на Фирдевс. Това беше неговият начин да "си върне", като я нарани...

 Peace

# 89

Общи условия

Активация на акаунт